مسکن به تکان خوردن با ویروس هل دادن وام مسکن نرخ پایین تر

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

بازار مسکن ایالات متحده تنظیم شده است برای آن قوی ترین بهار پس قبل از بحران مالی به عنوان coronavirus می فرستد وام مسکن نرخ پایین تر در میان عجله جهانی برای دارایی های امن.

خزانه بازده که راهنمای نرخ وام مسکن در حال کشویی با وحشت بیش از شیوع بیماری ، به طور متوسط برای 30 سال ثابت وام تضعیف به 3.45% مطابق با نرخ چهار هفته پیش هنگامی که آن را به پایین ترین سطح از ژوئیه سال 2016 با توجه به آمار منتشر شده در پنج شنبه توسط فردی مک.

فوق العاده قدرت خرید را خرید سوخت در ماه های آینده و به سازندگان انگیزه ای برای شروع کار در خانه های جدید — هر دو در نرخ های دیده نشده از روز بی پروا است که قبل از سقوط گفت: علامت زندی اقتصاددان ارشد برای مودی تجزیه و تحلیل ترافیک. اما یک نکته مهم است.


“این خواهد بود rip-خروش بازار” زندی گفت. “تنها چیزی که بدیهی است: اگر این ویروس تبدیل به یک بیماری همه گیر و قابل توجهی از بین می برد و اقتصاد جهانی و اقتصاد آمریکا مهم نیست که چگونه نرخ پایین می توانید بروید.”

هشت سال به, بهبود, بازار مسکن در یک قطره اشک با تشکر از وام مسکن ارزان و یکی از گرمترین Januaries در تاریخ است که تشویق خریداران به فروشگاه های اولیه. جدید-فروش خانه شروع به پریدن کرد و به بالاترین سطح از سال 2007 و خرید قبلا متعلق به خانه ها تا 10 درصد از سال قبل است. قیمت سود تسریع پس از فرار کردن سال گذشته است.


آخرین کاهش نرخ تنها افزایش خواهد یافت که شتاب. اما چه مدت آن طول می کشد غیر قابل پیش بینی است. اگر شیوع موجود است به سرعت وام هزینه های صعود خواهد کرد و ممکن است سرما خرید خانه با توجه به Tendayi Kapfidze اقتصاددان ارشد در LendingTree در نیویورک است.

از سوی دیگر گسترش قابل توجه خواهد درایو نرخ پایین بیشتر—اما در آن صورت انتظار نداریم که یک بوم. این امکان وجود دارد وام دهندگان می خواهم که مشکل پردازش برنامه های کاربردی از آنجا که کارمندان خود را نمی قادر خواهد بود برای رسیدن به دفتر و آمریکایی ها نمی خواهند در یک خرید و خوی او گفت:.

“اگر مردم اساسا در نظر گرفتن اقدامات برای کاهش شانس خود را از ابتلا به این ویروس است که معنی آنها, اجتناب از غیر ضروری فعالیت” Kapfidze گفت. “سپس شما می توانید یک کاهش ترافیک از مردم خارج وجود دارد به دنبال در خانه.”

در حال حاضر نرخ پایین تر در حال نقشه کشی خریداران که حساسیت بیشتری نسبت به هزینه های وام مسکن از آنها در گذشته بوده است. چرا که درآمد ندارد نگه داشته تا با قیمت که بالا رفت به طور پیوسته از سال 2012. افزایش نرخ در اواخر سال 2018 بود به خصوص آسیب رساندن به بازارهای مانند مانند سیاتل و شمال کالیفرنیا که در آن استطاعت بحران شدید ترین.

در حال حاضر حتی کسانی که در بازارهای در حال سرچشمه بازگشت به زندگی است. مبرم ترین مشکل برای خریداران که به صورت یک کمیاب عرضه خانه های موجود است پیدا کردن چیزی است که آنها می توانید استطاعت.


تعداد خانه های موجود در سراسر کشور سقوط 11 درصد در ژانویه سال جاری بزرگترین کاهش از سال 2013 داده ها از کارگزاری Redfin نشان می دهد. رقابتی ترین بازارهای شد اوکلند و سان فرانسیسکو و سن خوزه که در آن بیش از 40 درصد از خانه های فروخته شده در بالا خود را ذکر شده قیمت ها.

Redfin عامل Kalena Masching مشتریان می خواستم به زندگی در قلب دره سیلیکون ولی در آن زمان آنها آماده بودند به یک پیشنهاد در یک خانه قیمت صعود کرده به طوری که آنها تا به حال به گسترش جستجوی خود را. زن و شوهر در نهایت در بر داشت یک مکان در سان ماتئو در حدود 30 مایلی شمال سان خوزه.

و آنها به مبارزه برای آن را ضرب و شتم هفت bidders دیگر. آنها موافقت به پرداخت 1.4 میلیون دلار در حدود $200,000 بیشتر از فروشنده به دنبال رفت و قرارداد دو هفته پیش.

“نرخ وام مسکن قطعا به آنها کمک کرد,” Masching گفت. “این است که بالای بودجه خود را تا به حال نرخ بهره بالا رفته و در همه آنها نبوده است قادر به آن را ندارند.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>