چگونه Coca-Cola, شمال امریکا است کمک به رستوران ها از طریق COVID-19 بحران

Category: وب وایر Comments: No comments

در حالی که هیچ صنعت ایمنی بدن به اثرات COVID-19 اقتصادی تلفات این بحران در حال شکل گرفتن در رستوران ها – که استخدام بیش از 15 میلیون آمریکایی است – به خصوص دلخراش.

زیرک اپراتورها در حال تغییر به takeout, drive-thru و تحویل-مدل تنها برای یک دوره نامحدود از زمان به حرکت چشمگیر ترافیک کاهش غیر منتظره وقفه و تعطیلی موقت.

“در این فصل از قطعیت ارزش ما شرکای می توانید تعداد در یک چیز با اطمینان: ما بی دریغ حمایت” گفت: کاتلین Ciaramello رئيس جمهور Foodservice & On-Premise, Coca-Cola, شمال امریکا است. “ما در اینجا با آنها و برای آنها است.”

Coca-Cola, شمال امریکا است در نظر گرفتن چند گام فعال برای کمک به صنعت foodservice در طول این زمان به چالش کشیدن از جمله:

ارائه بیش از 8000 Coca-Cola, شمال امریکا, کارکنان با 100 دلار تحویل اعتباری برای هر DoorDash, Grubhub, UberEATS و یا جست و خیز ظروف به جای وعده غذایی تحویل سفارشات. Coca-Cola, شمال امریکا, گیاهان نیز اجرا روال به سفارش بایگانی اطلاعات وعده های غذایی از foodservice مشتریان به عنوان یک تشکر از شما به همکاران سخت در تلاش برای تولید محصولات ما است. این تلاش می افزاید: تا به برخورداری از نزدیک به 1 میلیون دلار به صنعت رستوران.

پیوستن به نیروهای با صنعت همسالان و برای حمایت از #TheGreatAmericanTakeout ابتکار است که به تشویق آمریکایی ها به حمایت از صنعت رستوران سفارش تحویل و یا بایگانی اطلاعات وعده های غذایی. Coca-Cola تشویق کارکنان بسته بندی مایعات جایگزین همکاران و شرکای صنعت به شرکت و با استفاده از کانال های اجتماعی برای پیشبرد جنبش. در مارس 14, بزرگ آمریکایی Takeout را به دور از $10,000 در کارت های هدیه به افرادی که سفارش بایگانی اطلاعات. یک جایزه دریافت کننده برنده خواهد شد رایگان و بایگانی اطلاعات به صورت یک سال در قالب 5000 $کارت هدیه در حالی که 100 بیشتر برندگان دریافت 50 دلار کارت هدیه, همه حسن نیت ارائه میدهد از شرکت کوکا کولا. بیشتر بدانید.

اهدا به رستوران کارمند صندوق امداد (RERF.ما) برای کمک به سازمان در رسیدن به آن 10 میلیون دلار جمع آوری کمک های مردمی خوانده شده را علامت فقط در 10 روز. صندوق حمایت از کارگران رستوران از نظر مالی تحت تاثیر بحران.

راه اندازی Coca-Cola پاسخ سریع منابع آنلاین پورتال به رستوران و دسترسی به اطلاعات و منابع – از نکاتی برای بهینه سازی بایگانی اطلاعات و درایو-از طریق عملیات به روز رسانی COVID-19 دستورالعمل های ایمنی به اطلاعات شخص ثالث تحویل خدمات و بیشتر.

“حتی در سخت ترین زمان در سراسر 134 سال سابقه, Coca-Cola همواره وجود دارد” Ciaramello اضافه شده است. “هدف شرکت ما این است که برای تازه کردن جهان و تفاوت را — که هرگز مهم تر از حال حاضر است.”

خواندن ‘با هم می توانیم: نامه ای به رستوران ما خانواده و همکاران” توسط کاتلین Ciaramello.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>