چگونه اقتصاددانان از دست رفته رکورد سود در اشتغال

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

چگونه اقتصاددانان سرهم بندی کردن این یکی خیلی بد است ؟

ماهانه مشاغل آمریکا در گزارش اغلب می تواند تعجب نسبت به پیش بینی اما پیش بینی نبوده اند به طوری چشمگیری اشتباه به عنوان آنها ممکن است برای داده ها از دوشنبه, بالا بردن این سوال که چرا این خانم آنقدر گسترده است.

یک رکورد 2.5 میلیون نفر از کارگران اضافه شد توسط کارفرمایان در طول این ماه در مقایسه با متوسط طرح برای از دست دادن از 7.5 میلیون شغل است. از 78 اقتصاددانان بررسی شده توسط بلومبرگ ، پیش بینی خوش بینانه ترین نام برای یک 800,000 کاهش است. برآورد خود را نیز انتظار می رود نرخ بیکاری به رویکرد 20 درصد–به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ در دهه 1930 بود. که در واقع آن کاهش یافته است به 13.3 درصد.

بازی نقش بزرگی در ” اقتصاددانان پیش بینی شد سیل از برنامه های کاربردی برای بیمه بیکاری و ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها هنوز هم در سود رول–میزان که ملت هرگز با تجربه در چنین کوتاه timespan. اقتصاد دانان’ مدل احتمالا موفق به طور کامل به حساب دولت تسکین پاسخ به طور خاص چک حفاظت از برنامه فراهم می کند که شرکت های سرمایه گذاری برای نگه داشتن کارگران در کارکنان است.

“فرکانس بالا داده ها-از جمله تحرک آمار و کسب و کار کوچک با دهانه های–شده اند با اشاره به یک طریق در فعالیت های اقتصادی از اواسط ماه آوریل” Jefferies اقتصاددانان Aneta Markowska و توماس سیمونز گفت: در یک توجه داشته باشید به مشتریان. “مدعیان مناسب نیست و با آن تصویر نشان می دهد وجود نداشت مثبت دنبال کنید از طریق به بازار کار است. ما در حال حاضر می دانیم که ادعا می کند در اشتباه بودند. ممکن است اشتغال گزارش راک جامد با گسترده ای داشت در سراسر بسیاری از صنایع است.”

قبل از این سال بزرگترین واحد-ماه دست در payman گزارش 318,000 در فوریه 2003 با توجه به بلومبرگ داده های نظر سنجی رفتن به سال 1996 است.

ناگهانی طبیعت از رکود قرار دادن یک حق بیمه در زمان واقعی اطلاعات برای کمک به تولید بیشتر در ballpark را برآورد اقتصادی داده است.


“هیچ مجموعه داده که اقتصاددانان با استفاده از این نوع black swan رویداد در دسترس به آنها گفت:” دیوید Gilbertson, معاون رئیس جمهور, استراتژی و عملیات در Kronos یک نرم افزار و خدمات شرکت است که آهنگ زمان-ساعت مشت از مشتریان که نشان دهنده حدود 3.2 میلیون کارگران ایالات متحده است. “وجود دارد هیچ چیز در این داده ها که نشانه ای از آنچه اتفاق می افتد در یک اقتصاد زمانی که این بسیاری از مشاغل از دست این سرعت. هیچ چیز وجود دارد در مدل های خود را به نشان می دهد چه اتفاقی خواهد افتاد.”

کرونوس خود داده ها نشان داد bounce-back در ساعتی کارگران به خصوص خرده فروشی فراغت و تولید, شغل, شروع در اواسط ماه آوریل است.

گرگوری Daco ارشد ایالات متحده اقتصاددان در اقتصاد آکسفورد اذعان تفاوت بین این رکود اقتصادی که تیز و سریع با توجه به Covid-19 pandemic مربوط به خاموش شدن ناگهانی و دیگران در پس از جنگ جهانی دوم دوران. ممکن است شماره های دلگرم کننده است اما در همان زمان نرخ بیکاری بالا باقی می ماند و آن زمان را به عقب بر گردیم به قبل از ویروس, بازار کار, او گفت:.

“این بسیار متفاوت حیوانات — این رکود اقتصادی — نسبت به قبل از رکود و این نوع از شگفتی هستند به احتمال زیاد به ادامه رخ می دهد چرا که ما هرگز در این نوع ناگهانی سوراخ از نظر فعالیت های اقتصادی” Daco گفت. پیش بینی “باید به باقی می ماند فروتن در چهره فوق العاده ای از عدم قطعیت است.”

میشل مایر سر از ایالات متحده آمریکا اقتصاد در Bank of America Corp با اشاره به 1.4 میلیون شغل اضافه شده در صنعت رستوران و گفت: “شاید این نشانه ای است که PPP در حال کار است و آن اینکه توزیع شده برای کسب و کارهای کوچک — رستوران ها — و آنها با استفاده از آن را به کارگران است.”

پیش بینی چالش های

مشکل اقتصادی پیش بینی میان فراگیر تغییر شده است ذکر شده است با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: بارها و بارها که وضعیت بی سابقه ای باعث می شود آن را سخت برای پیش بینی که در آن اقتصاد است به رهبری. کاخ سفید لغو کرده است قصد دارد به انتشار به روز رسانی های اقتصادی پیش بینی در این تابستان به همین دلیل.

فدرال رزرو در ضمن برنامه به ادامه صدور آن به طور منظم سه ماهه و پیش بینی هفته آینده پس از پرش آنها در ماه مارس زمانی که همه گیر شد و شروع به سر و صدا اقتصاد است.

در مشاغل ارقام یک چیز به نظر می رسد روشن است: آن را سخت تر برای به دست آوردن یک زمان واقعی رسیدگی در استخدام از شلیک به ویژه هنگامی که اخراج موقتی هستند.

موضوع دیگر این است که برخی از کارگران در حال شمارش payman حتی اگر ساعت خود را و یا پرداخت حداقل هستند گفت: Betsey استیونسون یک دانشگاه میشیگان اقتصاددان بود که ایالات متحده در وزارت کار اقتصاددان ارشد در پی 2007-2009 رکود است.

“مشکل این است که وال استریت استفاده می شود برای پیش بینی از دست دادن شغل به دلیل نوعی رکود یکی نیست که در آن مردم به طور موقت به خانه فرستاده کلا” استیونسون گفت.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>