چگونه Facebook و گوگل در حال کمک به CDC هوا coronavirus

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

وقتی که می آید به پیش بینی گسترش یک بیماری عفونی بسیار مهم برای درک آنچه Ryan Tibshirani استادیار در دانشگاه کارنگی ملون خواستار “هرم شدت.” پایین هرم است بدون علامت حامل (کسانی که عفونت اما احساس خوب); سطح بعدی است علامتی حامل (کسانی که بیمار احساس); سپس بستری شدن در بیمارستان بحرانی بستری شدن در بیمارستان و در نهایت مرگ و میر.

هر سطح از هرم دارای یک ارتباط روشن به بعد: “به عنوان مثال متاسفانه خیلی قابل پیش بینی که چگونه بسیاری از مردم خواهد مرد هنگامی که شما می دانید که چگونه بسیاری از مردم تحت مراقبت بحرانی می گوید:” Tibshirani که بخشی از CMU را Delphi گروه تحقیقاتی یکی از بهترین آنفولانزا-پیش بینی تیم در ایالات متحده است. هدف از این رو است که به روشنی اندازه گیری سطوح پایین تر هرم به عنوان پایه و اساس برای پیش بینی بالاتر هستند.

اما در ما ایجاد چنین یک مدل است که یک کار بسیار نیرومند است. عدم تست باعث می شود آن را غیر ممکن است برای ارزیابی تعداد حامل بدون علامت. نتایج همچنین همین حالا دقت منعکس کننده چگونه بسیاری از علامتی ناقل وجود دارد. شهرستانهای مختلف متفاوت تست مورد نیاز—برخی از انتخاب تنها برای تست بیمارانی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان. نتایج آزمون نیز اغلب بیش از یک هفته به بازگشت.

باقی مانده گزینه ای است برای اندازه گیری علامتی حامل از طریق یک مقیاس خود گزارش بررسی. اما چنین ابتکار عمل را کار نخواهد کرد مگر اینکه آن را پوشش می دهد به اندازه کافی بزرگ مقطع از کل جمعیت. در حال حاضر گروه دلفی است که با همکاری مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به کمک آن هماهنگ ملی پاسخ همه گیر تبدیل شده به بزرگترین عامل در ما: Facebook و Google.

Facebook will help CMU Delphi research group gather data about Covid symptoms

در یک همکاری جدید با دلفی هر دو غول تکنولوژی توافق کرده اند که برای کمک به جمع آوری داده ها از کسانی که به طور داوطلبانه انتخاب کنید به گزارش این که آیا آنها در حال تجربه covid علائم مانند. Facebook را هدف کسری از خود ما کاربران با یک CMU-اجرای نظرسنجی در حالی که گوگل تا کنون شده است با استفاده از آن از نظر پاداش برنامه که اجازه می دهد تا کاربران پاسخ به سوالات برای فروشگاه برنامه های اعتباری. امید است این اطلاعات جدید اجازه خواهد داد که آزمایشگاه برای تولید شهرستان-توسط-شهرستان پیش بینی است که کمک خواهد کرد که سیاستگذاران تخصیص منابع بیشتر به طور موثر.

نه شرکت تا به حال خواهد شد در واقع دیدن نتایج نظر سنجی; آنها صرفا اشاره کاربران به سوالات اجرا و پردازش شده توسط آزمایشگاه. این آزمایشگاه نیز هرگز به اشتراک گذاری هر یک از داده های خام به هر دو شرکت است. هنوز توافق نامه نشان دهنده یک انحراف بزرگ از نمونه داده های شیوه های است که می تواند افزایش نگرانی های حریم خصوصی. “اگر این نبود که یک بیماری همه گیر من نمی دانم که شرکت های مایل به گرفتن خطر در ارتباط با و یا درخواست به طور مستقیم برای چنین شخصی قطعه از اطلاعات به عنوان سلامت” Tibshirani می گوید.

بدون چنین همکاری محققان بوده ام سخت و فشرده برای پیدا کردن اطلاعات در هر نقطه دیگری است. چندین برنامه های دیگر اجازه می دهد تا کاربران را به خود گزارش علائم از جمله یکی از محبوب در انگلستان شناخته شده به عنوان Covid Symptom Tracker شده است که دریافت بیش از 1.5 میلیون بار. اما هیچ یک از آنها را به همان سیستماتیک و گسترده پوشش به عنوان یک Facebook یا Google-اداره بررسی می گوید Tibshirani. او امیدوار است این پروژه را جمع آوری میلیون ها نفر از پاسخ های هر هفته.

Tibshirani نمی دانم که آیا همکاری با Facebook و Google گذشته پس از همه گیر شده است. بدون ضرورت و فشار بحران جهانی او مطمئن نیست که سیستم عامل و یا کاربران خود را هنوز هم مایل به چنین صمیمی اطلاعات سلامت. اما او و بقیه آزمایشگاه سپاسگزار برای آنچه آنها در حال گرفتن در حال حاضر. “من فکر می کنم که این پتانسیل عظیم تاثیر,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>