چگونه امن است محل کار پس از coronavirus مستند?

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

رایلی Crutchfield یک آرایشگاه در مکن گرجستان عصبی است در مورد رفتن به یک کار است که نیاز به او را به ارتباط با مردم در تمام طول روز. در هوستون سابق وفل خانه کارآموز مدیر Maxime Pierre به انتخابات سال سیاست و ریسک-پاداش مبادلات در ذهن است. در انجی Barksdale را میشیگان خانه, آن را سه تا از بچه ها بدون یک مدرسه برای رفتن به.

در سراسر آمریکا وجود دارد یک بحث داغ در جریان است در مورد زمانی که و چگونه به راه اندازی مجدد یک اقتصاد است که در انتظار قرار داده شد شامل Covid-19 ویروس. اما اغلب حزبی بحث می تواند چشم پوشی و یا کاهش به کاریکاتور, چه تبدیل شدن به پیچیده حساب دیفرانسیل و انتگرال برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها به طور ناگهانی به پایین پرتاب از شغل خود.

آن را شامل مرگ و زندگی و اقتصاد و خانواده را ترک کرده است و بسیاری تمایلی به بازگشت به کار برای هم بودن. آن همچنین با اشاره به چالش های در حال حاضر رو به امریکا سیاستگذاران و گاهی تضاد مشوق های دولت در پاسخ به بحران ایجاد کرده است.


“من دوست دارم آنچه من انجام دهد و من می خواهم هر چیزی را به پشت در سالن می گوید:” 22 ساله Crutchfield بود که گذاشته چهار هفته پیش و در عین حال برای دریافت نرخ بیکاری بررسی در ایالت جورجیا که در آن جمهوری خواه فرماندار برایان کمپ شده است هل دادن برای یک مهاجم بازگشایی. “اما من احساس نمی امن به عنوان در حال حاضر” Crutchfield می گوید. “من نمی بینم که چگونه من می توانید تماس مردم در تمام طول روز و ایمن ماندن.”

تاپیک مالی ابعاد بیش از حد. دوباره باز سالن به احتمال زیاد خواهد رزرو کمتر مشتریان به نگه داشتن هر کس در یک فاصله امن و بنابراین Crutchfield درآمد کمتر از دو 700 $در هر هفته او در زمان قبل از بحران یا تقریبا 1000 $در یک هفته ($365 از گرجستان و 600 دلار از دولت فدرال) او است که به دلیل مزایای بیکاری.

بازگشایی اقتصاد برای تلفن های موبایل خوب در اصل. به Crutchfield که رای دادند برای کمپ در سال 2018 و در حال حاضر بحرانی در هر دو او و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به این معنی که `من خواهد بود به سختی قادر به اندازه کافی برای زندگی” فقط به عنوان او در حال برنامه ریزی مارس سال 2021 ازدواج با او نامزد است که در کسب و کار رستوران.

Maxime Pierre انجام همان نوع از ریاضی. او همچنین شرط بندی که 600 دلار بالا از دولت فدرال است که در حال تغییر معادله برای بسیاری از کارگران بیکار خواهد بود در اطراف فراتر از آن زمان انقضاء در پایان ماه ژوئیه — با تشکر از انتخابات بلندی بعد از آن در سال.

پییر که در سمت چپ ارتش در فوریه 2019 پس از 17 سال با وفل خانه در 20 مارس. او درآمد $699 55 ساعت در هفته در رستوران های زنجیره ای. بیکاری چک او در حال حاضر نشان دهنده یک افزایش بیش از $300. در ذهن خود به کمین ویروس و عدم جرم تست که کارشناسان می گویند نیاز است به معنای هر چیزی زیر 40 دلار در ساعت است ارزش خطر است.

در 36, مزایای بیکاری نیز نشان دهنده یکی دیگر از فرصت برای راه اندازی مجدد کار خود را پس از صرف تقریبا تمام زندگی بزرگسالی در ارتش. مسلح با یک اقتصاد درجه او در حالی که او در ارتش او تا به حال زیاد امیدوار زمانی که او در حال ظهور از زندگی نظامی به یک اقتصاد پررونق و بازار کار.

اما پیر می گوید او تلاش برای پیدا کردن کار تا زمانی که او در نهایت به پایان رسید تا در وفل خانه. و وجود او به آرامی رشد سرخورده با وعده رستوران های زنجیره ای بود که برگزاری یک مدیر و موقعیت آن نیز تبخیر زمانی که این شرکت به طور ناگهانی تصمیم گرفت در ماه مارس آن را نمی خواهد باز کردن هر مکان های جدید است.
به Pierre دولت را سخاوتمندانه در این زمان است که تنها عادلانه است.

“در سال 2008 شرکت های بزرگ رو قتل است. در حال حاضر متوسط مردم گفت: “نوبت ما’,” او می گوید. “این است که مردم را نجات.”

جدید محاسبات نیست فقط ساخته شده توسط کارکنان.

دولت اصلی تلاش های امدادی برای کسب و کار کوچک است که چک برنامه حفاظت از صدر تا با یکی دیگر از $320 میلیارد در لایحه امضا جمعه توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را ارائه می دهد وام خواهد شد که نوشته ارائه شده شرکت های نگه داشتن کارگران در کتاب خود و یا استخدام آنها را قبل از 30 ژوئن.

اما این طرح را نشانی از آنچه واقعیت های کسب و کار ممکن است مانند نگاه کنید حتی مدت کوتاهی پس از آن.

پت ویلر وام و کمک او را حفظ تولید در سنگ فرش تجهیزات شرکت ویلر محصولات در Knoxville, آیووا — و شغل برای آن 440 کارکنان برخی از 5 ٪ از آن او تخمین می زند هنوز هم در خانه گیر کرده چون مدارس و مراقبت روز بسته باقی می ماند.

اما ویلر می گوید خود را سفارش کتاب نزولی است. او در حال حاضر دستور داد دو هفته تعطیلی در اوایل ماه جولای و اذعان به آن می تواند طولانی تر آخرین. اگر اقتصاد نیست اصلاح آن “این اجتناب ناپذیر است که ما در حال رفتن برای پایان دادن به برش ساعت به هر حال,” او می گوید. “سپس ما باید به تصمیم می گیرید چه چیزی اوت به ارمغان می آورد.”

که عدم اطمینان است که منجر به برخی از کسب و کارهای کوچک به چشم پوشیدن فدرال کمک در دسترس نباشد.

صاحبان دهه کوچه بولینگ و یکپارچهسازی با سیستمعامل-بازی بازی های آنلاین است که باز در سال گذشته در لنکستر پنسیلوانیا نیست و کاربردی برای کسب و کار کوچک وام. که شامل ارتکاب به حمل کامل حقوق و دستمزد تا پایان ماه ژوئن است. آن را بیش از حد مخاطره آمیز است که چه چیزی نهفته است فراتر از آن است بنابراین مشخص نیست با توجه به آدم Ozimek یکی از سهامداران آن است.

این مورد نشان می دهد که چگونه سیاست های بداهه در پرواز در طول یک بحران می تواند برخورد می کنند. سخاوتمندانه بیمه بیکاری و کسب و کار انگیزه برای نگه داشتن افراد شاغل همیشه مخلوط.

Ozimek که اقتصاددان ارشد در شغل آنلاین سایت Upwork و منظم مفسر در بازار کار ایالات متحده استدلال می کند که اگر سیاست گذاران در حال رفتن به ارائه 600 دلار در هفته افزایش مزایای بیکاری آنها همچنین باید تمام یا قسمتی از پول در دسترس برای کارگران که در حال نگه داشته و در شغل خود با شرکت در تلاش برای پاسخگویی به payman.

“آن را OK به پرداخت افرادی که بیکار هستند ، “اما شما نیز باید به مردم پرداخت که نمی تواند نگه داشتن مردم در کارکنان است.”

ایالات متحده در حال حاضر دیده می شود بیش از 26 میلیون شغل ناپدید در پنج هفته. انتظار می رود که هفته آینده اطلاعات برای نشان دادن یکی دیگر از 3.5 میلیون نفر تقریبا جمعیت San Diego منطقه شهری تشکیل پرونده مدعیان.

اما بسیاری از کسانی که شغل خود را از دست می در یک اقتصادی برزخ است. برخی از چهار پنجم از کسانی که تجربه کرده ام اخراج در خانواده خود را در انتظار شغل به بازگشت به زمانی که این بیماری همه گیر را تصویب کرده است یک نظرسنجی جدید شرکت-اسپانسر شده از طرف آسوشیتد پرس نشان داد جمعه.

انجی Barksdale calls آنچه که ما شاهد هستیم در حال حاضر یک “خاکستری فضایی” در اقتصاد است.

رئیس اجرایی دولت برای بودجه آژانس و غرب میشیگان کار می کند!, Barksdale به تازگی به سازماندهی یک شغل آنلاین عادلانه در گرند رپیدز ، او می گوید: فقط 54 نفر وارد شده است.

که به احتمال زیاد به دلیل برخی از کارگران گفته شده توسط کارفرمایان خود را که آنها را دریافت rehired در حالی که دیگران در حال ساخت محاسبات مختلف در مواجهه با بحران است. مانند Barksdale خود خانواده است.

شوهرش آدم بود گذاشته شدن توسط یک تولید محلی شرکت و سپس بعد از آن به نام بازگشت به کار. اما با سه کودکان در سن مدرسه گیر در خانه زن و شوهر تصمیم به استفاده از خانواده-ترک مزایای تصویب شده توسط کنگره است.

به این معنی آدم می تواند به ماندن در خانه و کمک به بچه ها وفق دهند به تحصیل آنلاین در دو سوم از معمول خود را حقوق و دستمزد — در حالی که انجی است در تلاش برای دریافت کمک به سپاه از دیگر کسانی که شغل خود را از دست.

“ما در یک برکت وضعیت می گوید:” انجی با اشاره به دوستان و همسایگان است که به صورت شدیدتر بار. هنوز هم “آن را استرس زا” او می گوید. “من فکر می کنم رفتن به هر آنچه که ما به عقب برویم به رفتن به فقط به عنوان استرس زا باشد.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>