شهر چگونه می تواند کمک به هتل بازگشت از این بیماری همه گیر

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

تقریبا هر هتل در منهتن انتخاب کرده است تا از نزدیک در حالی که در انتظار همه گیر اما Vijay Dandapani مدیر عامل شرکت هتل Association of New York City, نشده, از دست رفته یک روز کار. توسط لابی فرماندار برای حفظ هتل های باز (آنها ضروری) و کمک به کاروانهایی حرکت کم سابقه نرخ اشغال به گردشگران و مسافران کسب و کار دور ماندن Dandapani در حال کار برای هدایت این شهرستان را کتک صنعت مهمان نوازی نسبت به نهایی خود را بازیابی.

چه هتل های در حال فکر کردن در مورد در حال حاضر ؟

خوب شماره 1 چیزی در ذهن آنها این است که چگونه ما بازگشایی? وقتی که ما بازگشایی? ما در میان اولین و بیشترین شدت تحت تاثیر قرار. درآمد کاهش یافت و به 5 ٪ برای اولین بار در هفته و هنوز برخی از 70 درصد کمتر از آنچه در آن بود به همان آخرین دوره سال است. U. N. مجمع عمومی سالانه نشست که غالبأ از ما پاییز فصل کسب و کار است نه رفتن به محل. شهر نیویورک همیشه بيشترين اشغال دیگر از اورلاندو از هر شهرستان در کشور و کسانی که نرخ اشغال به سادگی نمی خواهید به وجود دارد برای یک زمان طولانی.


چگونه بسته هتل ها در حال آماده شدن برای بازگشایی?

علامت های تجاری بزرگ باید برنامه های که در آن شما می توانید جلوتر از زمان. شما همچنین می توانید انتخاب کنید اتاق خود را جلوتر از زمان بنابراین شما دور میز جلو و مستقیما به اتاق. چند هتل که در حال حاضر باز هستند انجام ضد عفونی کننده دست ایستگاه و متوسط بررسی و ارائه تجهیزات حفاظت شخصی. اگر یک مشتری در پیاده روی بدون ماسک صورت و سپس هتل ها ارائه خواهد شد یکی. جلسه فضاهای کار در نیمی یا یک سوم از آنچه ظرفیت طبیعی خواهد بود به طوری که شما می توانید حفظ امنیت اجتماعی.

چه خواهد شد هتل صاحبخانه را در مورد لایحه مالیات بر اموال آنها جولای 1? چه اتفاقی می افتد اگر آنها نمی تواند پرداخت ؟

اکثریت در حال رفتن به طور پیش فرض چرا که آنها به سادگی پول را ندارد. شما می توانید خون از سنگ است. من متوجه این شهر ندارد و این شهر تا به حال فرسایش درآمد در تعداد سطوح. برخی از هتل ها خواهد رسید. بسیاری از آنها را به کار کردن چیزی با شهر. در دوره عادی از چیزهایی که وجود دارد با نرخ بهره 18% اگر شما به طور پیش فرض و سپس مجازات وجود دارد نرخ بالای آن است. پس اگر تمام سال می رود, در این شهرستان آغاز “در رم مجموعه مقالات” شهر رهن طول می کشد مقدم بر هر گونه بدهی و یا هر گونه دیگر حق رهن در هتل.

چه چیزی شما فکر می کنم این شهرستان باید یا می تواند انجام شود برای کمک به هتل صاحبخانه?

ما واقعا بر این باورند که می تواند آنها معوق مالیات است. واقعا این شهر بوده است. من فکر می کنم این شهر تلاش و دولت فدرال باید مرحله به دلیل این است که یک صنعت است که 55,000 کارکنان. که عظیم است. این شهرستان می تواند به ما کمک کند با هدف قرار دادن ما مشکلات جریان نقدی به طور موقت اما قطعا ما به دنبال حمایت از دولت فدرال برای کمک به.

آنچه را بهبود نگاه مانند?

بازیابی به سطح تا حدودی نزدیک به آنچه که ما تا به حال در سال 2019 است که قصد ندارم به اتفاق می افتد تا 2024—که چهار سال از هم اکنون. شما در حال رفتن به ریکاوری در سال آینده از وحشتناک سنگر است که ما خودمان را پیدا کنید در این سال است. واضح است که لحظه ای ما یک واکسن یا درمان شما سفر دوباره به سرعت.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>