چگونه شرکت کوکا کولا در پاسخ به Coronavirus شیوع

Category: وب وایر Comments: No comments

شرکت ما عمیق ترین همدردی بیرون رفتن برای کسانی که غم نهفته coronavirus. ما با دقت به دنبال دستورالعمل دولت در سراسر جهان و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی برای انجام آنچه ما می توانیم برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس.

به عنوان یک اصل مهم ما همیشه قرار دادن سلامت و امنیت از ما و همکاران و مصرف کنندگان و مشتریان و جوامع ، شرکت ما رویکرد در این وضعیت دشوار است که ریشه در هدف ما قرار می دهد که مردم برای اولین بار و تضمین می کند ما حق آماده سازی و برنامه ریزی در محل است.

پس از شیوع ویروس در اواخر سال گذشته ما شده اند که اجرای اقدامات پیشگیرانه برای حفاظت از کارکنان در امکانات ما در سراسر جهان از جمله ارائه الکل و دستمال مرطوب و دست عفونی; نصب و متوسط غربالگری در برخی دفاتر بین المللی و امکانات تولید و راه اندازی مکانیزم های نظارت بر سلامت در مناطق آسیب دیده.

نقاط عطف کلیدی در شرکت ما پاسخ به کروناویروس در زیر مشخص شده است و ادامه خواهد داد به روز می شود.

تداوم کسب و کار طرح

در سراسر جهان ما برنامه آمادگی در محل در امکانات ما برای اطمینان از ادامه عملیات از جمله طرح هایی برای کار از راه دور که در آن به طور موقت دفتر تعطیلی هستند لازم است. تیم ما با انجام تمرینات آمادگی خود را تداوم کسب و کار قصد دارد از جمله در آتلانتا ما مقر و ما در ژاپن دفاتر که در آن کارکنان مورد نیاز برای کار از راه دور. ورزش به ما اجازه آزمون ما این زیرساخت و بهتر ارزیابی سیاست ها و روش های ما در جای خود. ما همچنین شامل بهترین شیوه از مکان های سراسر جهان است که تا به حال برای بستن دفاتر برای برخی دوره از زمان مانند چین و کره و ژاپن و ایتالیا. کارمندان در برخی از ادارات به شدت در مناطق آسیب دیده, به عنوان مثال را آغاز کرده اند به طور متناوب در روز کار می کنند از راه دور به منظور کاهش تعداد افرادی که از لحاظ جسمی در هر روز.

تمرکز تمام امکانات

ما در آتلانتا ستاد و امکانات ما در سراسر جهان ما افزایش تمیز کردن و همچنین توزیع دستمال مرطوب و عفونی. های محلی را توسعه داده اند برنامه ای برای اطمینان از تمام امکانات – از تولید به توزیع – برنامه در محل برای رسیدگی به هر کارمند بالقوه مسائل مربوط به سلامت.

سفر راهنمایی برای کارکنان

سفر متوقف شده است و یا محدود در برخی از بازارهای بین المللی و در برخی از کشورها. برای بازار که در آن هیچ محدودیتی وجود ندارد ما خواسته ایم همه کارکنان را در نظر بگیرید که آیا یک سفر لازم است و برای کار با مدیران خود را برای تعیین اینکه آیا سفر در زمان و یا حساس را می توان به تعویق افتاد. رویداد بزرگ برای ما با تکیه بر راهنمایی از مقامات دولتی مربوطه و/یا سازمان دهندگان این رویداد.

تیم های واکنش

ما باید فعال حادثه مدیریت بحران و وضوح (IMCR) تیم های سراسر جهان است. این تیم مرکزی هماهنگی این شرکت اقدامات در سراسر تیم و با ما, بسته بندی مایعات جایگزین شرکای. این شرکت تا به حال آن IMCR روند در محل برای 20 سال مدیریت حوادث و بحران ها در سراسر جهان است.

راهنمایی برای مدیران

ما باید در اختیار تمام مردم و مدیران با یک راهنمای به آدرس انواع حالات بالقوه با هدف حصول اطمینان از سرعت و قوام در پاسخ های خود را.

کمک های مالی

کوکا کولا سیستم و کوکا کولا پایه و اساس ساخته شده اند کمک به حمایت از تلاش های امدادی در چین و کره و ما در حال بررسی فرصت های بیشتری را برای حمایت از سایر جوامع است.

راهنمایی های مالی

در فوریه. 21 شرکت به اشتراک گذاشته شده که انتظار می رود تاثیر از coronavirus در سه ماهه اول سال 2020 نتایج با تمرکز بر چین است. این شرکت قصد دارد به ارائه اطلاعات اضافی در سه ماهه اول خود را انتشار درآمد در ماه آوریل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>