چگونه coronavirus است تشدید شکاف بین شهرستان ثروتمندترین و فقیرترین

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

اوایل اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس آمار خانواده های کم درآمد و بخش خارج از منهتن سخت ترین نشانه آن است که این بحران بدتر خواهد شد فاصله بین نیویورک ثروتمندترین و فقیرترین.

تحقیقات منتشر شده در این هفته نشان می دهد که این ویروس می تواند به خطر اندازد شهر عرضه مسکن مقرون به صرفه و خرد کردن بخش هایی که دارای سریعترین رشد در خارج از منهتن.

“بیشتر از رکود این یکی به خصوص تأثیر دستمزد پایین بخش خارج از منهتن و افرادی که کار در آنها گفت:” جاناتان Bowles, مدیر اجرایی مرکز شهری آینده است.


مشاغل سخت ترین ضربه

رکود به طور معمول درد نکنه کار-کارگران—مانند سرمایه گذاری صنعت—همراه با بخش خدمات شغل. اما تا کنون, دفتر مشاغل را تا حد زیادی از نقل مکان به کار از راه دور در حالی که بخش خدمات شغل بیشتر ناپدید شد.

در حالی که بروکلین و کوئینز تا به حال برخی از موفقیت های اخیر برگشتاندن یقه سفید کارفرمایان به دور از منهتن گزارش روز شنبه از مرکز شهری آینده در می یابد که منهتن است و به 83 درصد از این شهر را شغل. در همین حال بیش از نیمی از خرده فروشی شغل و 40 درصد از رستوران اشتغال است خارج از منهتن. هر دو بخش شده است خرد شده و توسط تعطیلی موظف به جلوگیری از این بیماری را گسترش.

ناخن سالن, سرو زیبایی و باربر مغازه نیز دچار ضرر و زیان گسترده با اکثر کسانی که شغل واقع در خارج از منهتن.

“دفتر بخش تا کنون دیده نشده از اخراج های دسته جمعی ما دیده می شود در جای دیگر” بولز گفت. “بنابراین کاملا این پتانسیل به تشدید نابرابری.”

است که می گویند منهتن نیست صدمه زدن به عنوان به خوبی. قصبه خانه را به اکثر شهر شغل در ویران صنعت هتل و همچنین به عنوان سرگرمی و تفریح و سرگرمی.

مسکن نگرانی

تقریبا یک سوم از شهر نیویورک 3.2 میلیون خانوار قرعه کشی اولیه خود درآمد از کسی است که در یک شغل در معرض خطر از دست دادن درآمد در طول coronavirus shutdown با توجه به تجزیه و تحلیل پنج شنبه از دانشگاه نیویورک کتل فالز مرکز.

در کتل فالز مرکز به طور معمول تمرکز تحقیقات خود را در مسائل مربوط به مسکن و تجزیه و تحلیل به جای شغلی و اشتغال مطالعه است. اما مدیر اجرایی متی مورفی توضیح داد که از دست دادن شغل پایدار در طول coronavirus می تواند مجموعه ای خاموش یک زنجیره است که تشدید مسائل مربوط به کیفیت و عرضه این شهر در سهام مسکن به خصوص برای افرادی که درآمد کم درآمد.

“وجود یک خطر بالقوه برای بزرگتر سیستم بدهی تأمین اجاره مسکن از جمله کم درآمد مسکن” مورفی گفت. “با مسکن و کم درآمد مالیاتی اعتباری مسکن اگر تعدادی از خانواده ها نمی توان پرداخت اجاره و سقوط آن مجموعه نیز پشت سر گذاشت.”

در کتل فالز مرکز در بر داشت 34 درصد از دستمزد بگیران در شهرستان ها در خطر از دست دادن درآمد بر اساس چگونه بسیاری از کار در حرفه تلقی می شود غیر ضروری است. مورفی گفت: این مرکز به تهاجمی در برآورد خود از تعداد مشاغل است که می تواند صدمه دیده است اما ذکر تعداد آن در خط با 30 درصد بیکاری طرح از فدرال رزرو.

خانواده از درآمد بین $15,000 $30,000 سه بار به احتمال زیاد به تکیه بر اشتغال از آسیب پذیر از خانواده های ساخت 150.000 دلار یا بیشتر.

در این گزارش تاکید شده همه گیر می تواند گسترش نژادی و نابرابری درآمد. حدود 48 درصد از اسپانیایی دستمزد بگیران در مشاغل آسیب پذیر در سال 2018 و همچنین 38 درصد از آفریقایی-آمریکایی کارگران و 35 درصد آسیایی و یا جزایر اقیانوس آرام کارگران در مقایسه با 23 درصد از این شهر را سفید کارگران است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>