چگونه این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر می گذارد و یک نسل از دانش آموزان

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

هر روز صبح میشل مارتین سالیوان افزایش می یابد با کودک نو پا خود را و شروع بزرگترین وظیفه روز: ساخت تماس با تمام دانش آموزان خود را که به صورت پراکنده در میان کوهپایه های روستایی کنتاکی شرقی. برخی او تماس از طریق تلفن دیگران با او چت با بیش از متن است و برخی او را می بیند در کلاس در زوم.

مانند معلمان در سراسر ایالات متحده آمریکا مارتین سالیوان است که کار از راه دور و انتقال ثابت شده است دشوار است تقریبا در همه جا. Rollouts از پورتال های آنلاین شده اند گرفتار مسائل فنی در بسیاری از مناطق, در حالی که دیگران تلاش کرده اند به توزیع دستگاه مانند لپ تاپ ها و iPads میان کمبود از تامین کنندگان.

برای مارتین سالیوان هر چند این مسائل اغلب عمیق تر از آموزش خود را. بسیاری از دانش آموزان ضروری است کارگران در فروشگاه های وال مارت و شروع چیدن اضافی شیفت برای حمایت از خانواده خود را. دیگر دانش آموزان به عنوان به خوبی به عنوان برخی از معلمان ندارد و دسترسی به اینترنت در همه.

“معلمان … شده اند انجام تماس های تلفنی خود را و حضورها با دانش آموزان از تصادفی پارکینگ مانند کلیسای پارکینگ خارج پارکینگ [یا] فقط در هر نقطه که شما می توانید فای,” او می گوید.

نتایج این مبارزات با آموزش از راه دور باقی خواهد ماند و مشخص نیست برای برخی از زمان. بسیاری از آزمون های استاندارد شده اند با تاخیر و یا لغو شد که بدان معنی است که مدارس نمی توانید داده های خود را در پیشرفت دانش آموزان.

در این قسمت از تنظیم مجددما کشف چگونه همه گیر ممکن است دانش آموزان رفتن به جلو و چه مدت این اثرات می تواند آخرین.

با توجه به مت Barnum ملی خبرنگار آموزش و پرورش, اخبار سایت Chalkbeat آسیب زا و اثرات بزرگ و آثار دانشجويان در زندگی هر دو در چه مقدار از آنها یاد بگیرند و دراز مدت عوامل مانند ثبت نام کالج, نرخ و درآمد.

“این ایده که کودکان انعطاف پذیر هستند. آنها فقط جستن از هر آنچه که شما آنها را پرتاب. و از یک چشم انداز پژوهش که فقط این مورد نیست,” او می گوید. “ما می دانیم که همه چیز می تواند دانش آموزان هر دو خوب است یا بد. ما می دانیم که در اوایل تروما می تواند دانش آموزان را برای بد است. ما می دانیم که با کیفیت بالا, معلم یا دسترسی به اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش می تواند برای دانش آموزان خوب در دراز مدت. بنابراین من فکر می کنم آن را بی دلیل به فکر می کنم که این در حال رفتن به بلندمدت اثرات منفی.”

هنوز هم وجود دارد راه هایی که سیاستگذاران می تواند در کاهش این اثرات منفی به عنوان روان توضیح داده شده است. تحقیقات نشان می دهد که یک راه آسان برای کمک به دانش آموزان عقب است به اضافه فوق العاده های آموزشی زمان به پایان روز مدرسه یا مدرسه سال دیگر.

“ما شواهدی از تحقیقات وجود دارد: یک مطالعه در فلوریدا که وقتی کم انجام مدارس گسترش روز مدرسه دانش آموزان را بهتر در آزمون های دولتی. ما باید مطالعه دیگری در لوئیزیانا نشان می دهد که در تابستان کمک می کند تا دانش آموزان که در حال مبارزه در خواندن,” او می گوید. “و پس از آن فقط باعث می شود بسیاری از حس است که اگر شما می خواهید به از دست رفته آموزش شما فقط باید برای از دست رفته آموزش.”

برای دانش آموزانی که تلاش بیش از همسالان خود برخی از کارشناسان پیشنهاد کرده اند که دولت فدرال باید در صندوق یک “ارتش” از فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر به معلم دانش آموزان — با سود اضافه شده برای کمک به سرپا نگه داشتن یک دلتنگ بازار کار.

در نهایت دانش آموزان را نیز به احتمال زیاد نیاز به حمایت عاطفی زمانی که آنها به مدرسه بروند. گذشته از این وقفه به آموزش و پرورش خود را, آنها ممکن است می دانم که افرادی که بیمار و یا مرده از Covid-19.

“اگر مدارس می خواهید به آمار زمین در حال اجرا تحصیلی آنها نیز احتمالا نیاز به فکر کردن در مورد رسیدگی به تروما است که دانش آموزان ممکن است با آن مواجه اند. احتمالا بهترین راه برای مقابله با آن این است که حرفه ای آموزش دیده در مدارس است که می تواند کار با دانش آموزان به بحث در این طریق و حمایت از آنها در این” Barnum می گوید.

آیا مقامات دولتی را به هر یک از این اقدامات باقی مانده است دیده می شود. اما گزینه های سیاست است که می تواند کمک به دانش آموزان از طریق این بیماری همه گیر وجود دارد. سوال این است که عمدتا این که آیا دولت ها — به خصوص در طول یک رکود اقتصادی — را به آنها اتفاق می افتد.

اشتراک مجدد در اپل پادکست Stitcher, Spotify و یا هر کجا که شما گوش دادن به پادکست ها.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>