چگونه برای مدیریت استرس “اجتماعی فاصله” و محافظت از کارگران بهداشت و درمان رفاه

Category: وب وایر Comments: No comments

هر یک از ما خواسته است به عمل اجتماعی “فاصله” به عنوان بخشی از جامعه جهانی بهداشت در پاسخ به کروناویروس-19. اما هنگامی که در ترکیب با عدم اطمینان از بیماری و خود را همه گیر وضعیت اجتماعی فاصله می تواند باعث استرس بیشتری برای ما در حال حاضر مشمول مالیات سیستم بهداشت و درمان کارگران و همچنین عموم مردم است. حمایت اجتماعی و رفاه, متخصص, دکتر سوزی Carmack, سهام راهنمایی های عملی برای مدیریت این بی سابقه ای عوامل استرس زا در او دو #1 آمازون پرفروشترین کتاب: “نابغه می شکند” و “رفاه اتمام حجت.”

در #1 بهترین فروشنده “نابغه می شکند” دکتر Carmack سهام چگونه به همه ما (مهم نیست که چقدر شلوغ و یا تاکید ما ممکن است) می تواند در مدیریت استرس و بهبود خلق و خوی افزایش خلاقیت و افزایش تمرکز ذهنی و حفظ ما کلی حس سرزندگی در کمتر از 2 دقیقه در روز است. به نام “نابغه می شکند’ – چون آنها را نابغه درون همه ما – با حرکت فراتر از استرس روز را خواسته و به حالت مطلوب رفاه- مینی این معافیت استفاده دکتر Carmack امضا 4-روش گام به انتشار استرس و راه اندازی مجدد ذهن و بدن است.

در #1 بهترین فروشنده “به خوبی در حال اتمام حجت” دکتر Carmack سهام چگونه برای جلوگیری از و یا دوباره از فرسودگی و شفقت خستگی با راه های جدید برای به دست آوردن بیشتر استراتژیک در مورد مدیریت استرس و رفاه است. این کتاب مفید است به خصوص برای کسانی که در بهداشت و درمان, آموزش, نظامی, خدمات, واکنش اضطراری و دیگر بنده نقش رهبری که “عشق آنچه انجام می دهند” اما بسیار مستعد ابتلا به فرسودگی شغلی است. کتاب سهام چگونه این نوع از کارگران نیاز به یک نوع خاص از مراقبت از خود برنامه ای که دکتر Carmack تماس استراتژیک رفاه اتمام حجت.

بر اساس در حل و فصل خوبی بودن علم این کتاب آموزش عملی نکات برای مراقبت از خود و خود-دلسوزی بوده که از نظر علمی نشان داده شده است برای بهبود استرس و رفاه نتایج. این همان استراتژی دکتر Carmack به اشتراک گذاشته شده با پان آمریکا/سازمان بهداشت جهانی به عنوان یک keynote سلامتی هفته بلندگو و با بیش از 3000 برنامه های سلامتی شرکت k-12 مربیان بهداشت و درمان پزشکان نظامی اعضای خدمات سازمان های دولتی و معلمان یوگا در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>