HP رسیدن به سه گانه CDP “یک” نمره برای شفافیت عمل آب و هوا در جنگل ها و خطرات آب

اخبار خلاصه بازی:

  • سه گانه “یک” رتبه بندی را به رسمیت می شناسد HP اقدامات برای کاهش تولید گازهای گلخانه ای کاهش آب و هوا خطرات و توسعه اقتصاد کم کربن و برنامه های مدیریت جنگل زدایی خطر و امنیت آبی در عملیات و زنجیره تامین و همچنین به عنوان قدرت این شرکت گزارش و افشای
  • تامین کننده تعامل رهبران به رسمیت می شناسد HP برای آن اقدامات و استراتژی برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و مدیریت آب و هوا خطرات در زنجیره تامین
  • HP تنها ما شرکت برای رسیدن به سه گانه “یک” رتبه بندی و یکی از تنها پنج شرکت هر دو برای رسیدن به سه گانه “یک” رتبه بندی و تامین کننده تعامل رهبر در سال 2019
  • ششمین سال متوالی HP به نام به CDP آب و هوا یک لیست دوم, زمان دستیابی به جنگل و آب “یک” نمره و چهارمین سال متوالی به عنوان تامین کننده تعامل رهبر

HP Inc. (NYSE: HPQ) برجسته شده به عنوان یک رهبر جهانی در پایداری شرکت های بزرگ جهانی محیط زیست, غیر انتفاعی, CDP, دستیابی به یک محل معتبر سه گانه “فهرست” برای در نظر گرفتن آب و هوا اقدامات حفاظت از جنگل ها و پرداختن به امنیت آب—سه زیست محیطی تم های تحت پوشش توسط CDP. HP نیز شناخته شده به عنوان یک رهبر جهانی برای تعامل با تامین کنندگان خود را در تغییر آب و هوا اهدا موقعیت در CDP تامین کننده نامزدی قهرمانی برای چهارمین سال متوالی است که این تعداد از سال CDP را فراهم کرده است این ارزیابی.

HP تنها ما شرکت برای رسیدن به سیرابی “یک” رتبه بندی و یکی از پنج شرکت که زمانی هر دو یک سه گانه “یک” برای آب و هوا جنگل و آب و ذکر شده است در تامین نامزدی رهبران. رتبه بندی معتبر HP را تعهد دراز مدت به توسعه پایدار اقتصاد است.

“تبریک به HP برای کسب یک نقطه در سال جاری جنگل های آب و آب و هوا یک لیست – آنها یک مدل واقعی زیست محیطی رهبری گفت: Bruno Sarda, رئيس جمهور از CDP شمال امریکا است. “تغییر آب و هوا آب ناامنی و نابودی جنگل ها غیر قابل انکار خطرات کسب و کار اگر unaddressed و ما باید با انتقال به یک اقتصاد کم کربن در حال حاضر برای جلوگیری از بدترین اثرات. ‘لیست’ شرکت می دانید پایداری ارائه یک مسابقه هیجان انگیز را به بالای یک فرصت برای نوآوری و تجدید نظر کسب و کار به عنوان معمول اثبات این است که مسئولیت زیست محیطی به سادگی باعث می شود حس خوب کسب و کار.”

Dexter گالوین, مدیر شرکت ها و زنجیره تامین در CDP افزود: “تبریک به همه شرکت ها در CDP تامین کننده تعامل رهبران برای این سال است. آنها در حال نشان دادن رهبری در تعامل با تامین کنندگان خود را برای مدیریت آب و هوا خطر و کاهش تولید گازهای گلخانه ای. با توجه به این که زنجیره تامین تولید گازهای گلخانه ای به طور متوسط 5.5 بار به عنوان بالا به عنوان شرکت های عملیاتی تولید گازهای گلخانه ای این نمی تواند بیشتر مهم است. اگر ما برای رسیدن به اهداف از توافق پاریس و decarbonize اقتصاد و پس از آن شرکت های دیگر یادگیری از این رهبران و تعامل با تامین کنندگان خود را در حال رفتن به بسیار حیاتی است.”

CDP سالانه زیست محیطی افشا و به ثمر رساندن فرآیند به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده به عنوان استاندارد طلایی از شرکت های بزرگ زیست محیطی شفافیت. در سال 2019 بیش از 525 سرمایه گذاران با بیش US$96 تریلیون دارایی و 125 عمده خریداران با US$3.6 تریلیون دلار در صرف تهیه درخواست شرکت ها به افشای اطلاعات زیست محیطی اثرات و خطرات و فرصت ها از طریق CDP پلت فرم و بیش از 8,400 پاسخ داد.

“آن بوده است هرگز بیشتر فوری برای شرکت هایی مانند HP را قاطع و اقدام فوری برای رسیدگی به آب و هوا مربوط به اثرات و انتظار و تشویق شرکای زنجیره تامین خود را به انجام همان” گفت: Nate هرست رئیس پایداری و اجتماعی تاثیر افسر HP. “ما در حال افتخار به یکی از پنج شرکت برای رسیدن به یک سه گانه “یک” رتبه بندی از CDP برای رهبری ما در عمل آب و هوا, جنگل, حفاظت و نظارت بر آب می شود و در تامین نامزدی رهبران. آن عهد به تعهد HP ساخته شده است به عنوان یک شرکت برای ایجاد مثبت تغییر پایدار برای سیاره خود مردم و جوامع ما است.”

فوری اقدام آب و هوا

HP در نظر پرداختن به تغییرات آب و هوایی نه تنها مسئولیت خود را, اما همچنین حیاتی برای موفقیت بلند مدت کسب و کار است. این شرکت تاسیس شده و مبتنی بر علم با اهداف کاهش گازهای گلخانه ای در سراسر آن زنجیره ارزش و اولین کسانی بودند که شرکت ها به آن عملیات تولید گازهای گلخانه ای هدف تایید شده توسط علم بر اساس اهداف طرح به عنوان سازگار با سطح مورد نیاز برای نگه داشتن گرم شدن به 1.5°C.

HP یکی از قدیمیترین شرکت های برای پیوستن به گروه آب و هوا را RE100 و تنظیم یک هدف برای رسیدن به 100% برق تجدید پذیر استفاده در آن عملیات جهانی 2035. این شرکت در طرح های انرژی-کارآمد محصولات. از سال 2010 مصرف انرژی از HP سیستم های شخصی کاهش یافته 44 درصد به طور متوسط. HP در حال تبدیل کل صنایع با دیجیتالی شدن چاپ صنعتی و تولیدی از طریق فن آوری های دوست game, HP نیلی و HP Jet Fusion که به طور چشمگیری کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و زباله های. در سال 2019, HP معرفی HP تانگو ترا چاپگر است که گواهی به عنوان کربن خنثی در طول کل چرخه زندگی مطابق با CarbonNeutral پروتکل.

ایجاد یک جنگل مثبت آینده

جنگل های حیاتی برای زندگی, صفحه اصلی میلیون ها گونه از آنها حفاظت خاک از فرسایش تولید اکسیژن و ذخیره دی اکسید کربن و کمک به کنترل آب و هوا. HP به دست آورد صفر جنگل زدایی در ارتباط با HP با نام تجاری کاغذ و در حال کار بر روی یک طرح مبتنی بر کاغذ بسته بندی محصول تا سال 2020.

در سپتامبر سال 2019 HP اعلام همکاری با صندوق جهانی حیات وحش (WWF) که کمک خواهد کرد که حفاظت از 200,000 هکتار از جنگل با بازگرداندن بخشی از برزیل را تهدید اطلس جنگل و افزایش پایدار, مدیریت دولتی مزارع و جنگل و مزارع در چین است. HP نیز حمایت از WWF را در توسعه علم مبتنی بر اهداف است که ارائه راهنمایی در کمیت و کیفیت از جنگل ها نیاز به ترمیم و حفاظت از اكوسيستم هاي جنگلي و بهره مندی مردم و گیاهان و حیوانات.

افزایش نظارت بر آب

HP متعهد به محاسبه افشای و کاهش استفاده از آب در سراسر جهانی آن زنجیره ارزش. شرکت چاپ اول آن ردپای آب در سال 2013 و پس از سالانه گزارش کامل آن ردپای آب. HP دارای مجموعه ای از یک هدف به منظور کاهش مصرف آب شرب در آن عملیات جهانی 15 درصد تا سال 2025 نسبت به 2015 و با استفاده از جهان منابع موسسه قنات آب خطر اطلس ابزار برای ارزیابی خطر ابتلا به آن سایت ها و اولویت بندی آب تاکید کرد مکان.

HP همچنین با این نسخهها کار با تامین کنندگان به بهبود گزارش آب و در زمان مناسب به منظور افزایش آب شیوه های مدیریت. در سال 2018 HP آب اضافه پاسداشت معیارهای خود را تامین پایداری کارت امتیازی که نمرات تامین کنندگان به صورت شفاف گزارش کمی آب استفاده کنید و همچنین برای داشتن یک شرکت عمومی گسترده سیاست آب و یا اجرایی در سطح ساختار حکومت برای آب

درگیر تامین کننده به درایو اقدام آب و هوا

HP عرضه زنجیره ای حساب برای تقریبا نیمی از کل انتشار کربن پس از این شرکت با این نسخهها کار از نزدیک با تولید و nonproduction کنندگان برای کاهش اثرات منفی زیست محیطی. از سال 2008 HP است و سالانه جمع آوری اطلاعات از تامین کنندگان خود را با استفاده از صنعت و متقابل صنعت استاندارد گزارش سیستم عامل مانند CDP زنجیره تامین برنامه و مسئول اتحاد کسب و کار (RBA) آنلاین زیست محیطی بررسی و از سال 2012 شامل تولید کنندگان گازهای گلخانه ای (GHG) تولید گازهای گلخانه ای در شرکت اثرات زیست محیطی.

HP مجموعه الزامات مورد نیاز برای تولید کنندگان که به کلی فراتر از انتظارات صنعت از قبیل تنظیم مبتنی بر علم گازهای گلخانه ای کاهش اهداف شخص ثالث تایید گازهای گلخانه ای و سطح بالایی از شفافیت. شرکت آهنگ های عملکرد تامین کنندگان در آن HP را پایداری کارت امتیازی است که یکپارچه به HP کلی تهیه کارت امتیازی و به طور مستقیم به روابط در حال انجام تدارکات تصمیم گیری برای تامین پایداری عملکرد و حصول اطمینان از پایداری است که به ترتیب اولویت در تصمیم گیری کسب و کار.

تعهد پایدار تاثیر

HP با هدف درایو پایدار برای بهبود این سیاره افراد و جوامع است. شرکت مهندسین با صداقت و تضمین تمام محصولات و عملیات بر اساس بالاترین استانداردهای اخلاقی. HP متعهد به دایره کامل نوآوری است که باعث بهبود عملکرد و کاهش ضایعات و قدرت یک دایره و اقتصاد کم کربن. و HP الهام بخش, تاثیر ایجاد فرصت و امکان اقدام برای رسیدن به یک مطلب فقط عادلانه و فراگیر جامعه است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این تلاش ها بازدید HP پایدار تاثیر وب سایت و یا مراجعه به 2018 پایدار تاثیر گزارش.

در مورد HP

HP Inc. (NYSE: HPQ) ایجاد تکنولوژی است که باعث می شود زندگی بهتر برای همه ، از طریق محصولات و خدمات نمونه کارها شخصی, سیستم های چاپگر و چاپ 3D راه حل های ما مهندس تجارب که خیره. اطلاعات بیشتر در مورد HP Inc. در دسترس است www.hp.com.

توجه به ویراستاران

این کامل روش و معیار برای یک لیست در دسترس است در CDP در وب سایت: https://www.cdp.net/en/guidance/guidance-for-companies تحت CDP به ثمر رساند روش های 2019′.

لیست کامل از 159 شرکت ها برای رسیدن به یک محل بر روی CDP تامین کننده تعامل رهبران در دسترس است: https://www.cdp.net/en/research/global-reports/changing-the-chain?#supplier-engagement.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید