HSS خطوط تامین مالی برای رودخانه, ساختمان صادر خواهد شد $350M در اوراق قرضه

بیمارستان به صورت ویژه عمل جراحی برنامه ریزی برای صدور 350 میلیون دلار در اوراق قرضه مشمول مالیات خواهد شد که در بخشی به صندوق آن را محکوم رودخانه ساختمان.

سمت شرق بالا ارتوپدی بیمارستان در نظر دارد به استفاده از 150 میلیون دلار از درآمد حاصل به سمت 300 میلیون دلار رودخانه, ساختمان 150 میلیون دلار برای پرداخت نیمی از اعتبار آن خط کشید پایین در طول همه گیر و 50 میلیون دلار برای دیگر طرح های استراتژیک با توجه به S&P رتبه جهانی. رتبه آژانس به بدهی A+ کلاس پنجم را در بالاترین نشان می دهد که HSS دارای یک ظرفیت قوی برای پاسخگویی به تعهدات مالی.

12-داستان رودخانه ساختمان که دهانه FDR رانندگی بین شرق 71 و شرق 72 خیابان را گسترش بیمارستان با بیماران بستری و اتاق پزشک دفاتر. HSS اول تصور این پروژه بیش از یک دهه پیش اما فرار به مالی و نظارتی چالش هایی که مانع ساخت و ساز. آن را پاک قانونی مانع در ماه نوامبر زمانی که دولت دادگاه عالی استیناف بخش طرفه با آن در اختلاف با نزدیکی co-op ساختمان اجواتر که به دنبال جلوگیری از ساخت و ساز.

دیوید Scharf یک وکیل است که به نمایندگی از co-op گفت: این دیگر به چالش کشیدن این پروژه در دادگاه. سخنگوی HSS کاهش یافته است به نظر.

مودی به بدهی های A1, امتیاز قابل مقایسه با S&P به کلاس و گفت که معتقد است “برای عمل جراحی را با نام تجاری ملی و گسترده بیمار قرعه کشی خواهد شد درایو سریع و با دوام بازیابی از شدید تاثیر Covid.”

آن گفت که انتظار دارد درآمد به دوباره بجای اول برگشتن در سال 2021 پس از HSS متحمل از دست دادن قابل ملاحظه در این سال یک ناهنجاری برای همواره سودآور بیمارستان. مودی همچنین هشدار داد که اوراق قرضه را اضافه کنید قابل توجه بدهی های بلند مدت به بیمارستان ترازنامه.

Covid-19 نشان داد که چگونه متکی HSS که ندارد یک اورژانس است که در برنامه ریزی شده روش. S&P گفت که بیمار با حجم کمتر از 10 درصد زیر بیمارستان مارس 17 تصمیم به لغو nonurgent جراحی.

هنوز HSS گسترش بوده سرپایی آن شبکه در سراسر منطقه است و بسیار برای جراحی های ارتوپدی و سایر خدمات مرتبط.

“این امتیاز نشان دهنده HSS’ بالینی شهرت منحصر به فرد و قابلیت های گسترده و اقتصادی متنوع منطقه خدمات, قوی, قبل از همه گیر تقاضا برای خدمات و گسترش نقاط دسترسی” سینتیا کلر S&P رتبه جهانی تحلیلگر در بیانیه ای گفت:. —جاناتان LaMantia

NYC برنامه آزمایشگاه تبدیل hyperlocal تلاش برای افزایش تست برگرد


این شهرستان در بخش بهداشت و درمان در حال کار برای بهبود آن Covid-19 تست برگرد از جمله تبدیل بهداشت عمومی آزمایشگاه به کار بر روی ویروس, تست هل دادن تجاری labs به اتخاذ نمونه تجمع و گسترش آن نقطه از مراقبت های, برنامه, سخنگوی گفت.

بخش تبدیل نه درمانگاه که تا به حال استفاده شده است برای آزمایش و درمان بیماران مبتلا به بیماری های مقاربتی و بیماری سل به Covid-19 تست, سایت, سخنگوی گفت. آزمایشگاه در حالی که کوچک هستند قادر به دستیابی به چرخش در 24 ساعت بهبود از زمان متوسط دو روز در بازه زمانی, او گفت:. این شهر بهداشت + بیمارستان های سایت نیز قادر به در حال اجرا در خانه آزمون در 24 ساعت برای کسانی که به شدت بیمار و کسانی که شامل 10 درصد از آزمایشات انجام شده در سیستم, او گفت:.

این شهر همچنین همکاری با MedRite مراقبت فوری برای باز کردن سه تست بیشتر سایت ها در منهتن و بروکلین امروز آوردن کل سایت به بیش از 200 سخنگوی گفت.

نمونه ادغام خواهد شد تا سرعت تست و همچنین با BioReference آزمایشگاه پس از آغاز این هفته و تلاش برای تشخیص به آغاز زودی سخنگوی گفت.

این عمل در مجموع ارزیابی نمونه از افراد متعدد دریافت اضطراری-استفاده از مجوز از سازمان غذا و دارو اداره در جولای 18. مجوز متحده اجازه می دهد تا به گسترش آزمایش ظرفیت حدود 20 تا 30 درصد گفت: Adm. برت Giroir معاون وزیر بهداشت و درمان در وزارت بهداشت و خدمات انسانی در یک کنفرانس مطبوعاتی هفته گذشته ترسیم فدرال تلاش در تست.

فقط به عنوان سازمان های فدرال در حال هل دادن برای تمرکز بیشتر بر روی نقطه از مراقبت های تست به جای خاموش-سایت شهر را گسترش می دهد آنچه در آن خواستار hyperlocal تست به غروب آفتاب پارک بروکلین و Rockaways ملکه پس از موفقیت در Tremont برانکس سخنگوی گفت. این خدمات عبارتند از آوردن ماشین به تقویت امکانات جامعه و وانت با موبایل تست قابلیت های او اضافه شده است. —Shuan سیم

برنامه جدید کمک خواهد کرد که سازمان های مراقبت در منزل با تماس با ردیابی


پرستار سیار خدمات از نیویورک علوم اطلاعات تیم را توسعه داده است یک تماس با ما-ردیابی نرم افزار برای کمک به سازمان های مراقبت در منزل محدود کردن گسترش Covid-19.

رایگان آنلاین ابزار VisitContactTrace اجازه می دهد تا کاربران خود را آپلود بالینی-بازدید از داده ها به منظور به نقشه پتانسیل گسترش بیماری های عفونی VNSNY گفت. سازمان می توانید ببینید که بیماران و کارکنان در تعامل با Covid-19-مثبت و چه کسی آن دسته از افراد در تماس با به نوبه خود. سپس آنها می توانند کار برای کاهش انتقال با آگاه ساختن افراد است که می تواند در معرض شده اند.

سازمان های مراقبت در منزل در حال حاضر در حال جمع آوری اطلاعات مصرف کننده به لایحه مدیکر و شرکت های بیمه خصوصی گفت کارلین Brickner رئیس VNSNY داده تیم علمی. آنها با استفاده از داده ها برای گفتن دهندگان آنچه اتفاق افتاده است در سفر.

“ما اساسا ایجاد این ابزار برای سرعت بخشیدن به توانایی برای انجام ردیابی تماس با اطلاعات آژانس ندارد,” Brickner گفت.

او اشاره کرد که یک نکته از برنامه جدید این است که اعضای خانواده بيماران و کارکنان قادر به مشاهده شود.

هر چند انگیزه برای توسعه ابزار گیر Brickner گفت: او نمی خواهید برای محدود کردن استفاده از آن تنها به این منظور است. آن را می توان به دیگر بیماری های عفونی, او گفت:, و اضافه کرد که تیم او علاقه مند است در همکاری با دیگران در پیشبرد دامنه آن است. —جنیفر هندرسون

DOH لگد کردن خلبان برای اتصال نیویورکی با مشاوران


دولت و وزارت بهداشت در حال برنامه ریزی برای استفاده از ایالت نیویورک از سلامت بازار به عنوان یک راه برای اتصال مردم که پرداخت از جیب برای مراقبت در منزل به آژانس است که می توانید آنها را به مشاوران.

بخش منتشر شده دعوت به مراقبت از خانه سازمان های علاقه مند به شرکت در هفته گذشته به عنوان آن شروع به اجرای برنامه آزمایشی برای 2021 در ناسائو, Suffolk و شهرستان Westchester. برنامه تامین شد در بودجه دولت در سال جاری و یکی از توصیه های آخرین مدیکید طراحی مجدد تیم.

DOH بررسی خواهد شد علاقه مند مجوز خدمات مراقبت در منزل سازمان و یا LHCSAs و تایید شرکت کنندگان در سپتامبر. 2.

بازار ساخته شده آن را آسان تر برای افراد به فروشگاه برای بیمه پس از تصویب قانون مراقبت مقرون به صرفه و طراحی مجدد تیم به دنبال استفاده از پلت فرم های موجود به آن را ساده تر برای پیدا کردن یک خانه مراقبت aide برای افرادی که برای مدیکید واجد شرایط.

مشتریان و یا اعضای خانواده خود را قادر خواهد بود برای انتخاب دستیاران با استفاده از اطلاعات خود را در مورد موقعیت جغرافیایی و زبان و جنسیت و هویت و خدمات آنها ارائه.

این سازمان می تواند به ارائه بیماران مبتلا به پرستاری home health aide و شخصی-خدمات از قبیل پخت و پز و خانه داری.

“خصوصی پرداخت, مراقبت در منزل, برنامه ارائه خواهد شد این مصرف کنندگان با یک منبع قابل اعتماد که از طریق آنها می توانید انتخاب کنید یک خانه مراقبت دستیار و ترتیبات برای مراقبت با سازمان های که دارای مجوز از DOH” این گروه نوشت. —J. L.

در یک نگاه


هزینه-های چشم پوشی: UnitedHealthcare گسترش آن هزینه های به اشتراک گذاری چشم پوشی برای Covid-19-مربوط به آزمون ها و بازدیدکننده داشته است به تاریخ 22 اکتبر با توجه به اعلام روز جمعه. گسترش به دنبال تجدید اضطراری برای بهداشت عمومی در توسط Alex آذر وزیر بهداشت و خدمات انسانی روز پنج شنبه اعلام این خبر گفت:. چشم پوشی امر به مدیکر مزیت خدمات درمانی فردی و گروهی در بازار به طور کامل-بیمه سلامت و برنامه های تنظیم شده به پایان می رسد در جولای 24.

مسابقه برای یک واکسن: فدرال پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه اقتدار فراهم کرده است مدرن با اضافی $472 میلیون آن را به عنوان شروع یک فاز 3 مطالعه خود را کانديد واکسن امروز ایسنا گزارش داد. آخرین مرحله از محاکمه خواهد شد شامل حدود 30 ، 000 شرکت کنندگان است. دولت ایالات متحده در حال حاضر با توجه حدود 955 میلیون دلار برای مدرن به صندوق پژوهش و توسعه واکسن تجربی.

مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 VISION: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به دنبال پیشبرد چندین سیاست های بهداشت قبل از انتخابات ماه نوامبر شروع با چند دستور اجرایی با هدف کاهش قیمت دارو در جمعه سیاسی گزارش شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن به طعنه انتشار گسترده تر برنامه ریزی برای مراقبت های بهداشتی آمریکا اما نه ارائه جزئیات به عنوان او تلاش برای اثبات به رای دهندگان است که او را در رسیدگی به مراقبت های بهداشتی مسائل بهتر از دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن. سیاست گفته کارشناسان سیاسی آنها شک هر گونه عمده قانون مراقبت های بهداشتی می تواند با تصویب کنگره قبل از انتخابات. جمهوریخواهان کنترل کنگره با حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن سعی کردم و موفق به لغو و جایگزین قانون مراقبت مقرون به صرفه در سال 2017.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra