بزرگ ولع مصرف برای Mac® و یا فقط نیاز به یک طعم و مزه? مک دونالد کمی مک™ و دو Mac® پیوستن به صف برای برآوردن هر فن عشق

Category: وب وایر Comments: No comments

بیایید صادق باشیم. هنگامی که یک برگر ولع مصرف حملات هیچ چیز کاملا بازدیدها نقطه مانند طعم مک دونالد یاد مک بزرگ.

ما می دانیم که گاهی اوقات که ولع مصرف است و گاهی اوقات آن را واقعا بزرگ در حالی که بار دیگر ما کلاسیک مک بزرگ است که فقط حق. به همین دلیل با شروع فردا ما رضایت بخش بزرگ مک اشتهای تمام اندازه ها با معرفی کمی مک و مک بزرگ برای یک مدت زمان محدود.

  • Big Mac این ترکیب عطر و طعم بی نظیر شما می دانید و عشق دو 100% خالص بتس گوشت گاو و سس مخصوص, کاهو و پنیر و خیارشور و پیاز را در یک دانه کنجد مستی.
  • کمی Mac یک 100% خالص گوشت گاو patty با تنها مقدار مناسبی از سس مخصوص و پر کردن. برای آن روز هنگامی که شما فقط نیاز به یک lil’ بیت از مک عشق در زندگی شما.
  • دو مک چهار 100% خالص بتس گوشت گاو با سس مخصوص و پر کردن شما می دانید و عشق است. بله. شما به عنوان خوانده شده که حق است.

“مک است که بیش از یک برگر — در طول 50 سال گذشته آن را تبدیل به یک بین المللی آیکون و سازگار مورد علاقه برای طرفداران ما گفت:” لیندا VanGosen معاون رئیس جمهور از منوی نوآوری است. “از مقدار کامل از افسانه ای ما سس مخصوص به بحران ما کاهو ترد و آبدار بودن از ما 100% خالص بتس گوشت گاو مشتریان می دانیم و عشق بی تردید عطر و طعم از مک. ما هیجان زده هستیم و به آنها راه های جدید برای لذت بردن از همبرگر آنها عشق و رضایت فن هوس از تمام اندازه ها با سه خوشمزه مک گزینه است.”

کمی مک و مک در دسترس هستند در سراسر کشور شروع مارس 11 برای مدت زمان محدود در شرکت رستوران هر روز از روز خود را برای یک مک بزرگ.

در حالی که همه هوس برای یاد ساندویچ قطعا ارزش جشن گرفتن ما در حال انجام نیست با مک عشق فقط رتبهدهی نشده است و نمی توانید صبر کنید به شما نشان می دهد چه در آینده.

در مورد مک دونالد ایالات متحده آمریکا
مک دونالد USA, LLC خدمت انواع گزینه های منو ساخته شده با مواد با کیفیت به حدود 25 میلیون مشتری در هر روز است. نود و پنج درصد از مک دونالد 14,000 ایالات متحده رستوران ها به طور مستقل و متعلق به اداره شده توسط تجار و بازرگانان و زنان است. برای اطلاعات بیشتر www.mcdonalds.com و یا دنبال ما را در توییتر @مک دونالد و Facebook. www.facebook.com/mcdonalds.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>