بقایای انسانی یافت می شود در اموال مرد به از دست رفته بچه ها

Category: آرکانساس Comments: No comments

بویزی آیداهو — مقامات گفتند آنها کشف بقایای انسانی در آیداهو مرد خانه سه شنبه به عنوان آنها مورد بررسی ناپدید شدن همسر و دو فرزند — یک مورد که کشیده شده توجه جهانی برای روابط خود را با دو نفر دیگر مرموز مرگ و روز قیامت باورها.

چاد Daybell که ازدواج کودکان در, لری Vallow Daybell گرفته شده است, حضانت بعد از محققان جستجو اموال خود را, به گفته پلیس در شهر کوچک رکسبرگ. او بوده است نه متهم و وکیل خوانده شده را علامت به این معنی نیست بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

جاشوا “JJ” Vallow بود که 7 هنگامی که او از میان رفت و 17 ساله Tylee Ryan نشده است دیده می شود پس از ماه سپتامبر و پلیس می گویند چاد و لری Daybell به دروغ محققان در مورد محل نگهداری کودکان بی سر و صدا قبل از خروج آیداهو. آنها در بر داشت در هاوایی ماه بعد. علاوه بر این از دست رفته کودکان, زن و شوهر شده و تحت بررسی پس از مرگ هر دو از همسران سابق خود.

رکسبرگ پلیس و محققان از اف بی آی و Fremont County Sheriff را جستجو چاد Daybell خانه در آیداهو شرقی شهر سالم برای بار دوم در آوردن backhoes و برپایی چادر در نزدیکی میدان. جستجو در حکم مهر و موم شده است و رکسبرگ دستیار رئیس پلیس Gary Hagan گفت که او نمی تواند فاش کردن جزئیات دیگر از جستجو مربوط به کودکان ناپدید شدن است.

“در طول این تحقیقات کارآگاهان و محققان را بهبود چه تصور می شود انسان باقی مانده است که مشخص نشده اند در این زمان” Hagan در بیانیه ای گفت.

لری Daybell متهم شده است با کودک رها و مانع بررسی و در زندان است در $1 میلیون دلار اوراق قرضه. او التماس کرد گناه نیست. آیداهو دادستانی کل گفته است که تحقیق در چاد Daybell در مرگ همسر اول خود Tammy Daybell.

مورد پیچیده تابستان گذشته شروع شد زمانی که لری Daybell برادر به ضرب گلوله کشته و او را شوهر جدا چارلز Vallow در ققنوس. برادر الکس کاکس گفت: تیراندازی شد در دفاع از خود. چارلز Vallow تا به حال برای ثبت طلاق ادعا لری اعتقاد او تا به حال تبدیل شدن به یک خدا-مانند شکل که مسئول طلوع در کتاب مقدس پایان زمان. Cox درگذشت در دسامبر آشکار لخته خون در ریه است.

مدت کوتاهی پس از چارلز Vallow مرگ لوری و فرزندان او نقل مکان به ایالت آیداهو چاد Daybell زندگی می کردند. او یک شرکت چاپ و نشر که در آن او به چاپ بسیاری از کتاب های داستانی که در مرکز آخرالزمانی از سناریوهای آزادانه در مورمون الهیات. او همچنین شرکت در پادکست در مورد آماده شدن برای کتاب مقدس زمان پایان و دوستان گفت که او ادعا می شود قادر به دریافت سند چشم انداز از “فراتر از حجاب است.”

Tylee گذشته دیده می شد در ماه سپتامبر رهبری به پارک ملی یلوستون با مادر او و دیگر خانواده برای سفر یک روزه و JJ گذشته دیده می شد توسط مسئولان مدرسه چند روز بعد.

پلیس شروع به تحقیق در مورد نگهداری کودکان بعد از بستگان نگرانی. محققان گفته اند هر دو چاد و لری Daybell مدعی شدند ماندن با دوستان.

Tammy Daybell درگذشت در خواب خود را در ماه اکتبر گذشته از آنچه او اگهی گفت: شد ، مقامات رشد مشکوک که چاد Daybell عروسی لری فقط دو هفته بعد و آنها تا به حال Tammy Daybell بدن که در ماه دسامبر. نتایج که کالبد شکافی نشده اند منتشر شد.

مأموران اجرای قانون جستجو چاد Daybell خانه در ابتدا در Jan. 3 در ارتباط با همسر اول خود را با مرگ از بین بردن بیش از 40 مورد از جمله چند قطعه از تجهیزات کامپیوتری.

چند روز بعد JJ پدربزرگ و مادربزرگ لری و کی Woodcock, اعلام 20.000 دلار پاداش برای اطلاعاتی که منجر به بهبود بچه ها. آنها بعد پرسید: یک قاضی به آنها حضانت JJ بود که هنوز هم گم شده است. و آنها را تحت فشار قرار دادند به نگه داشتن یک نور افکن در جستجو ارسال تابلوهای تبلیغاتی و به روز رسانی رسانه های اجتماعی در مورد.

کودکان هنوز هیچ جا یافت می شود که JJ تولد وارد شده در اواخر ماه مه.

“ما احساس شدید غم و اندوه و دلسردی شد شایع در طول دوره نزدیک JJ تولد 8,” کی Woodcock نوشت: در Facebook post. “ما رکسبرگ خانواده میزبانی تند و تلخ شب زنده داری در دوشنبه 5/25 به افتخار مرد کوچک ما. … ما در آرامش دانستن تعهد خود را به عنوان قوی به عنوان ماست.”

وکیل خود را در مورد حضانت نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر سه شنبه ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>