صدها گله به پاین بلاف برای تایسون مرغ; تحویل با تاخیر

Category: آرکانساس Comments: No comments

پاین بلاف — خبری که Tyson Foods خواهد بود ارائه 40000 پوند مرغ به پاین بلاف را به مردم به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس جذب صدها و صدها نفر از مردم از پاین بلاف, Jefferson County و در سراسر کشور به پاین بلاف مرکز کنوانسیون در روز دوشنبه.

مقامات گفت: مردم شروع پوشش در اتومبیل های خود را در ساعت 6 صبح به انتظار برنامه ریزی 10 صبح ورود کامیون تحویل شد که از Russellville.

اما حدود 11:15 داوطلبان پاین بلاف پلیس و Jefferson County نمایندگان که کنترل ترافیک در اطراف مرکز کنوانسیون شروع به فرستادن مردم به دور از گفتن آنها را به بازگشت در بعد از ظهر و پس از برگزارکنندگان دریافت کلمه که کامیون خواهد بود به تاخیر افتاد تا پس از آن.

ژاکلین راس مدیر دلتا منطقه ای جامعه خدمات توسعه شبکه در پاین بلاف که کمک به سازماندهی توزیع مواد غذایی رویداد گفت که این تاخیر ظاهرا نتیجه miscommunication در جایی در امتداد سازمان های زنجیره ای.

راس و مریم لیدل توسعه هماهنگ کننده برای شهرستان از پاین بلاف به نظر می رسد به گرفتار کردن گارد هنگامی که وسایل نقلیه شروع به ترک. لیدل گفت: داوطلبان شده بود رفتن را از طریق خطوط وسایل نقلیه که گسترش ظاهری در تمام جهات از مرکز کنوانسیون در نظر گرفتن نام و تخصیص مردم محل در خط در تلاش برای اطمینان از منظم توزیع بسته های مواد غذایی که داده می شود دور به عنوان وسایل نقلیه کارگردانی شد از طریق یک پارکینگ در خارج از ورودی جنوبی از مرکز کنوانسیون.

جرثقیل برلسون از Tyson Foods گفت: اوایل بعد از ظهر دوشنبه گفت که در تلاش برای کمک به مردم ضربه بحران کنونی Tyson Foods اهدا کرده است بیش از 2.6 میلیون پوند محصول در 16 متحده یک میلیون پوند در آرکانزاس به تنهایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>