صدها نفر جمع آوری در LR بحث پرورش تغییر

Category: آرکانساس Comments: No comments

صدها نفر از تظاهرکنندگان در لیتل راک در یکشنبه سوگواری قربانیان خشونت های پلیس و در مورد آینده اقدام در نهم مستقیم بعد از تظاهرات در شهر پس از جورج فلوید مرگ در دست پلیس مینیاپولیس.

در اواخر بعد از ظهر تظاهرکنندگان شرکت کننده در سالن شهر-سبک رالی در 90-درجه حرارت در نزدیکی مراحل از دولت کنگره و آنها بعد از سفر به دبیرستان مرکزی. سه شب از تظاهرات در Little Rock, آغاز, on May 30 به پایان رسید با پلیس با استفاده از گاز اشک آور در تظاهرات اما تظاهرات روز یکشنبه بودند صلح آمیز است.

یک گروه کوچک از افسران ایستاده بود در مقابل ساختمان کاپیتول اما در غیر این صورت چند لباس شخصی و اعضای سازمان های اجرای قانون رویت شد به بلندگو میکروفون گرفت. سربار هواپیماهای بدون سرنشین buzzed گهگاه.

سازمان Donte جونز 31 گفت: جمعیت قرار داده است که او تاون هال سبک رویداد با هم است چرا که او با حضور در تظاهرات روز قبل از آن “آن به نظر نمی رسد ما متحد شدند.” روز یکشنبه جلسه به اطلاع او گفت و توضیح داد که همه چیز آنها نیاز به انجام.

“معترض است فقط یک ابزار است. آن است که جعبه ابزار” جونز گفت.

اولین سخنران پس از جونز’ مادر که رهبری جمعیت در نماز بود آرکانزاس در کنگره جیم Sorvillo R-Little Rock. توصیف سنگ کوچک جامعه به عنوان “خانواده گسترده” Sorvillo به حضار گفت: “زمانی که یک یا چند عضو در حال صدمه زدن و سپس همه ما در حال صدمه زدن به.”

اگر چه Sorvillo مطرح شده یک سری از سوالات شرکت کنندگان — مانند آنچه که آنها می خواهم برای دیدن بلافاصله به آدرس خشونت پلیس و بی عدالتی اجتماعی و آنچه که او می تواند انجام دهد در ظرفیت خود را به عنوان یک دولت قانونگذار برای حمایت از این ماموریت — جمعیت حال سوال برای او.

گالری: Little Rock تظاهرات ژوئن 7

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/68lrprotest/]

هنگامی که یک نشان دهنده خواست در مورد برنامه ریزی برای جابجایی وجوه حاصل از پلیس به آموزش و پرورش و یا بهداشت و درمان Sorvillo گفت: آمریکایی ها می تواند انتخاب کنید به صرف میلیون ها دلار در بازسازی شهرستانها پس از ناآرامی ها بیش از فلوید مرگ و یا آنها می تواند سرمایه گذاری پول در جامعه و آموزش پلیس.

عقب و جلو بین مجلس و تظاهرکنندگان به سرعت به دنبال او سخن گفتن. کسی در میان جمعیت فریاد زد “که در آن شما در حال گرفتن پول از؟” و فریاد “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” آمد و مدت کوتاهی پس از آن. سازمان خواست تظاهر کنندگان به پرسش یکی در یک زمان و به احترام می باشد.

Sorvillo در پاسخ گفت که اگر این چیزی است که تظاهرکنندگان می خواهید و سپس آنها را برای بیان نظر خود را به مسئولان شهرستان که صندوق ادارات پلیس.

در نظر گرفتن میکروفون بعد از Sorvillo بود فعال و مربی Leron McAdoo که یادآوری این جمعیت که فلوید بود که اول به مرگ از خشونت پلیس اما که “ما را نگه داشته و ضربه زدن چرت زدن.”

“امیدوارم همه شما بیدار در حال حاضر” McAdoo گفت. او گفت: تظاهرکنندگان به اشتباه “با موفقیت” گفتن آنها “کسانی که در دو چیز است.”

ایجاد تغییر نیز نیاز به ائتلاف-ساختمان اواخر شب و در پشت درهای بسته کار علاوه بر تصاویری از یک تجمع با توجه به McAdoo. او پرسید: کسانی که در جمعیت به فکر می کنم در مورد آنچه که خواسته های خود هستند. McAdoo پیشنهاد آنها را بررسی پلت فرم از یک سازمان, جنبش سیاه و سفید زندگی می کند که طرفداران برای پرداخت غرامت و لغو مجازات اعدام در میان دیگر خواسته است.

Roderick Talley که در حال اجرا است به عنوان یک نامزد مستقل برای یک صندلی در خانه ناحیه 34 اشاره کرد که بسیاری از مردم نمی دانند که نشان دهنده آنها در قوه مقننه است. Talley اشاره کرد که Sorvillo است که 71 سال متضاد قانونگذار سن با مردم او را دیدم در مخاطب است.

“من نیاز به افرادی مثل شما را به مطمئن شوید که شما بیرون بروید و ثبت نام برای رای دادن و یا اجرا برای دفتر به جای شکایت به مردم است که همین حالا باید خود را برای شنیدن صدای” Talley گفت: تظاهر کنندگان.

لورن Crosthwait, 28 انجام شده یک دست نقاشی پرتره از یک لبخند Breonna تیلور لویی زنی که کشته شده توسط پلیس.

Crosthwait گفت که او ساخته شده پرتره به مردم یادآوری کند که افرادی مثل تیلور بيش از آخرین لحظات.

“گاهی اوقات مردم نیاز به مراجعه به صدمه دیده است. اما آنها همچنین نیاز به دیدن زیبایی آن شخص” او گفت:.

او همچنین تا به حال نقاشی پرتره از فلوید و برادلی Blackshire بود که به ضرب گلوله توسط لیتل راک پلیس در سال 2019 و اضافه کرد که نقاشی “صدای خود و نه من.”

یک ایستگاه شارژ در کنگره چمن بود زاییده افکار Londynn Wilkins, 6, گفت:, Sierra ولش.

Londynn را کسب و کار لیموناد حمایت به جایی که آنها دست از Gatorade و میوه به مردم کمک شارژ تلفن های خود را و ارائه دیگر خدمات ولش گفت. ایده این بود برای کمک به دیگران “قادر به تحمل گرما و هنوز هم حمایت از این جنبش است.”

مارکوس Johnson, 31, گفت که او تا به حال با حضور قبلی تظاهرات زیرا او به آسم است. او ترس از گاز اشک آور و اسپری فلفل و پس از گزارش یک اوهایو می گوید مرگ بود که تصور می شود مربوط به گازهای.

اما این مهم بود که او را به بیرون آمدن گفت: به دلیل تکرار خشونت علیه آمریکایی های سیاه و سفید به ویژه کسانی که افشا می شود در این بهار به عنوان مردم بوده است در خانه گیر کرده.

او به عنوان مثال از Ahmaud Arbery گرجستان مرد به ضرب گلوله توسط همسایگان در حالی که آهسته دویدن.

“اگر تصویری که هرگز ظاهر ما هرگز شناخته شده در در مورد او,” او گفت:.

پس بعد از ظهر رویداد در کنگره تظاهرکنندگان همگرا برای یک رالی در لیتل راک دبیرستان مرکزی یکی از مهم ترین حقوق مدنی سایت در آمریکا

مدرسه به دست آورد توجه ملی در سال 1957 زمانی که نه سیاه و دانش آموزان محروم بودند ورود به مدرسه توسط آرکانزاس’ فرماندار به عنوان بخشی از تلاش برای نگه داشتن مدرسه جدا.

اما روز یکشنبه صدها نفر از تظاهرکنندگان-از جمله بسیاری از سیاه و سفید کودکان — thronged چمن از ساختمان تاریخی برای گوش دادن به سخنرانان دفاع از برابری نژادی. برخی نشسته بر روی نیمکت حک شده با نام از دانش آموزان که در سال 1957 بحران است که شناخته شده به عنوان سنگ کوچک نه.

پرداختن به جمعیت بلندگو ادموند دیویس به نام شنوندگان به ایستادن در برابر خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند از طریق کانال های بسیاری از جمله رای گیری و ادامه تظاهرات در یک رویداد در واشنگتن دی سی بعد از این تابستان.

“این یک تلاش جهانی. اجازه ندهید که آن را در اینجا متوقف,” او گفت:.

لی میلر کمی سنگ و دفاع جنایی وکیل خانواده قانون تشویق مردم به مبارزه برای تغییر در راه افسران پلیس تحت پیگرد قانونی قرار دارد و به صورت سیاه و سفید جوامع به فشار برای تغییر از طریق اقتصادی و سیاسی و جامعه کانال.

او همچنین اعلام رسمی مبارزات انتخاباتی برای راه اندازی در اواخر این ماه به چالش کشیدن ساکنان منطقه به ناهار خوردن تنها در سیاه و سفید متعلق به رستوران.

“این نه تحریم. ما فقط صرف وقت و پول مردم ما,” او گفت:.

در اکو روزانه همه گیر رسانه ها در جلسات دولت و کنگره ای-مترجم زبان ایستاده بود به ترجمه سخنرانان سخنان, که همچنین شامل تماس های خاص پلیس تغییرات. کسانی که شامل سازماندهی یک اقامت مورد نیاز پس کار پلیس در خود جوامع با داشتن گسترده تر بدن دوربین استفاده و defunding ادارات پلیس.

Wathan مرکزی بالا فارغ التحصیل و یکی از سازمان دهندگان این رویداد گفت: در یک مصاحبه کوتاه که این رویداد ساخته شده او را احساس دلتنگ — او می خواهم همچنین رشد فقط در سراسر خیابان. در حالی که قبلا یک فعال او قصد دارد برای ادامه همکاری با سازمان دهندگان و رهبران جامعه با تازه شکل گرفته #LittleRock9Thousand ،

در حالی که تظاهرات اخیر آغاز شده و با خشونت پلیس وجود دارد خیلی بیشتر به آدرس رفتن به جلو است.

“چه کسانی که نه دانش آموزان آغاز شده و در ’50s این است که فقط مظهر که” او گفت:.

اطلاعات اين مقاله ارائه شده توسط کارکنان و اعضای مرتبط با آن را فشار دهید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>