شکارچی Yurachek کنفرانس مطبوعاتی یادداشت

Category: آرکانساس Comments: No comments

آرکانزاس مدیر ورزشی شکارچی Yurachek

• آن شده است و فوق العاده به چالش کشیدن 72 ساعت برای ورزش کالج. در آخرین ساعت SEC اعلام کرد آن است که تعلیق ورزشی-فعالیت های مرتبط از طریق آوریل 15. هیچ تیم شیوه تمرینات و می رود که برای افراد به عنوان به خوبی. ما همچنان به ارائه خدمات دانشگاهی و خدمات مربوط به صدمات. ما نیاز به انجام بخشی از ما را در کالج دو و میدانی را به مطمئن شوید که او virus می تواند گسترش.

• من می خواهم برای تشکر از گرگ سنکی به صورت باور نکردنی خود را به رهبری در طول چند روز گذشته. او شده است در خط مقدم این. SEC ساخته شده است که تصمیم گیری های مختلف در این هفته و ما آن را انجام داده اند به عنوان یک کنفرانس. این تصمیم گیری در بهترین منافع ما دانشجو-ورزشکاران و همه درگیر.

• در لغو وقایع به ژوئن: من چگونه این تصمیمات تحویل داده شد. دوست داشتم که فرصتی برای بحث در مورد کسانی که همه چیز با ما, مربیان و ورزشکاران, و برای آنها پیدا نشده است در رسانه های اجتماعی. من نمی گویم آن را نادرست تصمیم گیری, اما من فکر نمی کنم که نیاز به تحویل داده می شود دیروز.

• از سرگیری بهار ورزش هستند تا در هوا. آن را برای رفتن به یک چالش. ما باید بسیاری از چالش های پیش رو از ما است.

• تماس با ورزشکاران و روحیه: آنها در حال مبارزه است. نه تنها در اینجا بلکه در سراسر کشور آنها در حال مبارزه به ویژه سالمندان است. برخی انتظار داشتند که به رقابت برای قهرمانی و که گرفته شده است به دور از آنها. من فکر نمی کنم آن است غرق در عین حال برای بسیاری از ورزشکاران ما.

• ما تا به حال یک جلسه مربیان در ناهار. من فکر می کنم مربیان درک آنچه که ما در حال رفتن را از طریق به عنوان یک کشور در حال حاضر است. آنها درک و نا امید به عنوان به خوبی. آنها می دانند که چقدر سخت این بچه ها آموزش دیده اند و در حال حاضر آنها نمی باید یک فرصت به رقابت بپردازند.

• واجد شرایط نگرانی: بسیاری وجود دارد که می رود به آن است. آن است فقط در مورد به دست آوردن واجد شرایط بودن برای سالمندان است. ورزشکاران در کلاس های دیگر گنجانده شده است و با وجود بورس محدودیت. آن است که به عنوان ساده به عنوان فقط گفت: هر کس خود را سال به عقب.

• در آنچه که او انجام خواهد داد در روز/هفته آمده است: من قصد دارم به آماده شدن برای 2021 فصل به زودی و ما prepping برای پاییز در نظر بازاریابی ، با دیدن این ورزشکاران رقابت را ترک خواهد کرد یک خلاء بزرگ به عنوان آن را برای بسیاری از در این اتاق.

• ما به دنبال جبران خسارت کارگران در عرصه های/استادیوم. آنها خوب بوده است به ما و ما درک می کنیم این است که یک منبع اصلی درآمد برای بسیاری از. ما در حال رفتن به بررسی نقطه عطفی برای دیدن اگر ما می تواند کمک به آنها را.

• ما برخی از اطلاعات در محل که در آن ما خواهد شد ارائه بازپرداخت برای همه چیز را از طریق 15 آوریل در شرایط بلیط.

• مربی سام پیتمن و من تا به حال بحث. ما دادخواست به سعی کنید به ما شیوه های بهار در, در برخی از نقطه شاید در ماه مه یا ژوئن.

• ما به دنبال به مالی انشعابات. نیز وجود خواهد داشت برخی از هزینه های صرفه جویی شده است. ما نمی خواهد با استفاده از اتاق های هتل ها, مواد غذایی, و غیره. وجود خواهد داشت برخی از ضرر و زیان در درآمد ما به آدرس. ما باید یک کار خوب انجام داده ایجاد ذخایر برای یک روز بارانی و این است که قطعا یک روز بارانی.

چه چیزی شما را پس از قرعه کشی در دست زدن به یک وضعیت شبیه به این ؟ Yurachek: پایه عقل سلیم و واقعا مصرف یک گام به عقب. ورزشی نیست آنچه مهم است در این زمان.

فکر می کنم ما شاهد آخرین بازی گذشته 5-6 ماه است ؟ من فکر می کنم آن را واقعا دشوار است برای ورزشکاران به دور یک ماه پس از آن واقعا بشود به بالا. شما باید شروع به فکر کردن در مورد این از دانشجو-ورزشکاران’ چشم انداز.

• پروژه های در پردیس مرتبط با ورزش: من امیدوارم که آنها هنوز در حال کار بر روی این پروژه اما ما در خارج از پیمانکاران عمومی کار بر روی آن. از آن خواهد شد تا به آنها در مورد اینکه آیا یا نه وجود دارد هر گونه اختلال در کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>