شکار نقطه بازار تامین کنندگان وضعیتی وخیم از رستوران falloff

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

The Hunts Point Cooperative Market
این شکار نقطه تعاونی بازار عکس: بن Fractenberg/شهرستان

می خواهم به دانستن بیشتر در مورد کوروناویروس در نیویورک ؟ ثبت نام برای ما روزانه صبح عضویت در خبرنامه.

مبارزه رستوران ها در سراسر شهر در حال تلاش برای انجام با takeout و تحویل کسب و کار مجاز خود را به عنوان تنها coronavirus-ایمن سرویس — اما خود منبع تغذیه است که در حمایت از زندگی.

تامین کنندگان مواد غذایی عامل از شکار نقطه مرکز توزیع در برانکس reeling از دست دادن ناگهانی از هزاران حساب رستوران که شامل نزدیک به نیمی از بازار کسب و کار.

برخی از آنها به طور موقت بسته شده است. دیگران را معطوف به تامین مواد غذایی فروشگاه های گرسنه برای بیشتر سهام, اما هنوز هم با داشتن یک زمان سخت شناور ماندن.

“ما هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این در طول عمر من و تقریبا 40 سال در کسب و کار” گفت: Christopher Pappas, مدیر اجرایی بزرگ تخصص توزیع کننده سرآشپزها’ انبار که در عمل در مرکز توزیع است.

این شرکت نیز ارائه می دهد اعتبار برای رستوران ها برای تامین, به اطلاع سرمایه گذاران جمعه که آن را قرض گرفته 100 میلیون دلار “برای حفظ مناسب نقدینگی در این دوره از عدم قطعیت است.”

تا coronavirus بحران و سوپر مارکت ها و bodegas ساخته شده 38 درصد از خریداران در مرکز توزیع با توجه به توسعه اقتصادی شهر Corp. که دارای بازار تسهیلات. مرکز توزیع خود را متشکل از سه تعاونی عضو آن تولید ماهی و گوشت کسب و کار.

“همه در شار” گفت: Pappas. “و برای بسیاری از شرکت های شما خیلی بهتر فقط بسته شدن درهای خود را و صرفه جویی در پول خود را و قادر به بازگشایی دوباره — اگر شما می توانید تاریخ و زمان آخرین برای مدت زمان که همه رستوران ها بسته شده است. منظورم این است که در طول عمر ما آیا ما فکر می کنیم که هر رستوران ها و کافی خواهد بود بسته؟”

اقدامات بهداشت

کاهش سرعت hobbled به طور معمول شلوغ برانکس جنوبی کسب و کار که EDC می گوید عرضه حدود 4.5 میلیارد پوند از غذا سالانه است.

نیمی از بازار کالاهای توزیع شده در شهر نیویورک و بقیه در جاهای دیگر در منطقه تولید تا آنجا که 11 میلیارد دلار فروش در سال با توجه به برانکس کلی توسعه اقتصادی شرکت.

اخراج گسترده انتظار می رود در میان حدود 8,500 کارگران در مجتمع سه بازار.

The Fulton Fish Market at Hunts Point

این Fulton بازار ماهی در شکار نقطه عکس: بن Fractenberg/شهرستان

بازار مواد غذایی به اندازه کافی برای رفتن به اطراف. Pappas گفت: خیلی به هدر رفتن میان فوری شوک رستوران خاموش شدن ناگهانی.

EDC می گوید نیویورکی لازم نیست به نگرانی در مورد مقدار و یا ایمنی شهر عرضه مواد غذایی.

“هیچ شواهدی از مواد غذایی و یا مواد غذایی بسته بندی که در ارتباط با انتقال COVID-19” یک سخنگوی اقتصادی توسعه شرکت در بیانیه ای گفت به این شهرستان است.

“به شکار نقطه بازارهای اجرا افزایش تمیز کردن و ضد عفونی کننده از پروتکل های مشترک در زمینه های نصب و قابل حمل شستن دست ها در ایستگاه ها و دست عفونی در سراسر ملک و دنبال قوی ترین دستورالعمل های موجود از پیشرو سازمان های دولتی و مقامات بهداشتی.”

اما عدم اطمینان از زمانی که ناهار خوری پذیرایی و کافه تریا عملیات ممکن است در حال اجرا کامل بخار دوباره به بازار کسب و کار تاسیسات بر روی پوسته.

یونان به دنبال

نگرانی بیش از همه گیر است “مؤثر همه” گفت: James شکوفه یک مدیر تونی ماهی و غذاهای دریایی Corp. صفحه اصلی به شعار “از ماهی به Knishes — یک تماس با شما آن را تمام کردم.”

بسیاری از کسب و کارهای محلی که صرفا در خدمت رستوران ها در حال حاضر به حالت تعلیق در عملیات, او گفت:. دیگران را به طور موقت بسته و در برخی موارد خارج از نگرانی برای سلامت کارکنان.

یک منطقه که در آن کسب و کار است تا شکوفه گزارش: سفارشات از بیمارستان و پرستاری امکانات.

کارکنان تونی که شکوفه گفته شده است در شکار نقطه منطقه تقریبا 40 سال شنیده نشده از هر کارمند در مرکز توزیع بیمار شدن.

“همه فقط تلاش برای قطع در آن وجود دارد” شکوفه گفت. “اما چه کسی می داند چه مدت یا چه اتفاقی خواهد افتاد.”

“هر روز یک داستان متفاوت” او اضافه شده است.

کسب و کار امیدوار هستند که دولت فدرال را نگه می دارد به نیازهای توزیع کنندگان در ذهن به عنوان ادامه در مالی برای کمک به زخمی کسب و کار.

“دولت واقعا نمی توانید فراموش توزیع مواد غذایی جهان” Pappas گفت. “و به خصوص تمام شرکت های کوچک است که لازم نیست که منابع ما. آنها هیچ کسب و کار در حال حاضر.”

برانکس کلی اقتصادی توسعه شرکت در حال همکاری با وزارت امور خارجه و مقامات فدرال برای کمک به کسب و کار باقی بماند حیاتی اجرایی مارلین Cintron گفت: این شهرستان است.

“آنها در زنجیره غذایی ما” گفت: Cintron. “و اگر آنها وجود ندارد دو هفته از هم اکنون رستوران ما — کسانی که قادر خواهد بود برای زنده ماندن — نمی خواهد که یک کسب و کار برای تامین آنها به طوری که آنها می تواند همچنان به تغذیه شهر نیویورک.”

کمک به شهرستان پوشش coronavirus بحران: چه پرسش های شما نگرانی و تجربه? به ما بگویید در اینجا.

می خواهید دوباره این داستان ؟ ببینید ما تجدید چاپ دستورالعمل.

حمایت از شهر

شما فقط به پایان رسید خواندن داستان دیگری از شهر است.

ما نیاز به کمک خود را به شهر همه می توان آن را.

لطفا در نظر پیوستن به ما به عنوان یک عضو امروز.

اهدای امروز!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>