HurixDigital یکی از برجسته آموزش دیجیتال و راه حل های فناوری برای ارائه دهندگان ناشران و شرکت های تجدید تمرکز خود را بر موسسات آموزش عالی با KITABOO کالج. HurixDigital به تازگی راه اندازی نسخه جدید از KITABOO آن به طور گسترده ای استفاده می شود کتاب پلت فرم – KITABOO کالج طراحی شده است به خصوص برای موسسات.

Kitaboo دانشگاه یک ابر مبتنی بر محتوا پلت فرم تحویل. این اجازه می دهد تا موسسات برای ایجاد و ارائه برنامه های آموزشی آنلاین در دستگاه های متعدد و پیگیری تعامل کاربر با ساخته شده در تجزیه و تحلیل ترافیک. با توجه به آن طراحی پاسخگو آموزان می توانید دسترسی تعاملی دوره های جاسازی شده با عناصر چند رسانه ای در, قرص, گوشی, لپ تاپ و کامپیوترهای رومیزی است.

با مشتاق تمرکز بالاتر-ed بخش Hurix منصوب شده است یک تجربه یادگیری طراحی و محتوای حرفه ای رانندگی آموزش عالی خود راه حل است. Preeti Jasnani – معاونت آموزش عالی راه حل آمده است پردازنده به رهبری آموزش عالی, آموزش راه حل. Hurix کمک می کند تا موسسات ایجاد تمایز برنامه های آموزشی آنلاین است که دارای یک بنیان قوی در یادگیری, طراحی با هدف در جهت افزايش دانش آموز ثبت نام و ایجاد درآمد برای دانشگاه ها و کالج ها. این برنامه در حال طراحی و توسعه در همکاری با اعضای هیات علمی و تمرکز بر یادگیرنده و تجربه و تعامل است.

“ما هیجان زده به Preeti پردازنده به رانندگی ما بالاتر محتوای آموزش و پرورش. Preeti به ارمغان می آورد ثروت از تجربه در محتوا و آموزش طراحی دامنه و ما با اعتماد به نفس از ساخت جدید تاخت و تاز به موسسات. در Hurix ما تلاش برای ارائه جامع تجربه یادگیری برای دانش آموزان با مطالب و انتشار راه حل. راه اندازی KITABOO دانشگاه یک گام در مسیر درست” می گوید: Subrat Mohanty, مدیر عامل HurixDigital.

KITABOO کالج بداهه نسخه KITABOO – برنده جایزه کتاب پلت فرم چاپ و نشر. KITABOO به تازگی اعطا آرزو Brandon Hall گروه تعالی جایزه نقره ای برای بهترین پیشرفت در فن آوری تلفن همراه. آن است که با استفاده از 10 میلیون دانش آموز از بیش از 20 کشور برای دسترسی به محتوای دیجیتال در بیش از 25 زبان.

صحبت با او قرار ملاقات Preeti می گوید: “بالاتر اد فضا همواره نزدیک به قلب من. و این بار هیجان انگیز به عنوان هر دو کسب و کار و موسسات آموزشی در حال رفتن را از طریق یک تعمیرات اساسی برای پاسخگویی به نیازهای آینده نیروی کار است. طراحی ‘هوشمند’ یادگیری با یادگیری اصول طراحی و برای ارائه سرعت بیشتر و چابکی در تحویل جدیدتر با استفاده از حالت های موبایل با هوش مصنوعی هدایت AR/VR-فعال خواهد بود کلید موفقیت از زبان آموزان, مربیان, و کسب و کار.”

HurixDigital تصویب مشاوره و تکنولوژی-چراغ رویکرد استراتژیک به ایجاد تجارب یادگیری برای بالاتر-اد موسسات و شرکت های. این شرکت نیز ارائه می دهد محتوای تحول خدمات مانند فلش به HTML5 PDF به ePUB3, WCAG 2.1, و بیشتر.

در مورد Hurix
HurixDigital پیشگام در ارائه محتوای دیجیتال راه حل برای ناشران و شرکت های سراسر جهان است. ما را قادر می سازد شرکت های چند ملیتی در انتقال دیجیتال سفر با ما ابر مبتنی بر سیستم عامل پیشرو محصولات و راه حل. ما همچنین ارائه بازاریابی دیجیتال راه حل های است که کمک به مشتریان ماندن بگیرید پیش از منحنی. در HurixDigital ما پرورش فکری رهبری و نوآوری است که به ما کمک افزودن ارزش به کسب و کار مشتریان ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین