هاچینسون مجموعه در 4 مه شروع به کاهش دولت قوانین

Category: آرکانساس Comments: No comments

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون در جمعه مجموعه, آوریل 4 به عنوان یک هدف تاریخ زمانی که او می تواند شروع به بلند کردن برخی از محدودیت در تعامل اجتماعی است که تحميل شده به سرعت گسترش coronavirus.

در ضمن دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی که پیش بینی اغلب ذکر شده توسط کاخ سفید و هاچینسون مجموعه 22 ژوئن به عنوان اولین تاریخ آرکانزاس می تواند با خیال راحت شروع به بلند کردن محدودیت.

در فرمانداری جلسه توجیهی روزانه در coronavirus, وزارت بهداشت, وزیر اعلام کرد که تعدادی از زندانیان تست مثبت در کامینز واحد در شهرستان لینکلن تا به حال تقریبا سه برابر شده و به 129.

از پنجشنبه بعد از ظهر به بعد از ظهر جمعه تعدادی از موارد در آرکانزاس گزارش دولت سایت افزایش 75. این تعداد را شامل نمی شود و موجی از موارد در کامینز واحد ،

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

دولت مرگ و میر از این ویروس بدون تغییر باقی مانده است در 37.

هاچینسون و وزارت بهداشت و درمان نیست, پاسخ به سوالات بعد از ظهر جمعه در مورد پیش بینی از دانشگاه واشنگتن است.

“اجازه بدهید من روشن است که ما هدف گرا در آرکانزاس است و هدف ما این است که ممکن است 4 به عنوان تاریخ است که ما می توانیم شروع به بلند کردن برخی از محدودیت های که در حال حاضر در محل” هاچینسون گفت: در کنفرانس خبری.

اهداف تاسیس

هاچینسون به نام “راهنمای باز کردن امریکا دوباره” رونمایی شد پنج شنبه توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید coronavirus نیروی کار یک “نقطه شروع خوبی” برای تصمیم گیری زمانی که این شرایط برآورده شده است شروع به کاهش محدودیت در تعامل اجتماعی است.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=LcyyCs8y_aQ]

دستورالعمل لیست سه فاز برای بلند کردن محدودیت ها و معیار است که باید برای پیشرفت از مرحله یک به دیگری.

هاچینسون گفت: آرکانزاس در حال حاضر با برخی از این معیارها از جمله کاهش تعداد بیماران مبتلا به آنفولانزا یا coronavirus مانند علائم گزارش شده توسط پزشکان و اتاق های اورژانس و کافی بیمارستان ظرفیت.

اما برای دیدار با مارس 4, هدف, دولت باید برای ادامه و افزایش آن تست ظرفیت و کاهش رشد در موارد جدید, او گفت:.

دستورالعمل برای یک تماس “رو به پایین مسیر” مثبت نتایج آزمون در هر روز یا در صد از آزمون است که در حال مثبت برای دو هفته قبل از محدودیت شروع به برداشته شود.

گالری: روزانه COVID-19 جلسه

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/418briefing/]

وزیر بهداشت Nate اسمیت گفت: دولت نیز باید برای ادامه ساخت آن عرضه حفاظتی تجهیزات پزشکی و گسترش توانایی خود را برای انجام “تماس با ردیابی.”

که شامل ردیابی کردن افرادی که در تماس با کسی که تست مثبت و کارگردانی آنها را به قرنطینه خود را در خانه اگر آنها می تواند آلوده شده اند.

دستورالعمل فراخوان متحده به بررسی تماس از هر کسی که تست مثبت برای ویروس.

اسمیت گفت: این هفته که در بخش تماس با تحقیقات متمرکز شده اند در بیمارستان ها و خانه های پرستاری زندانها و دیگر نهادی تنظیمات اما که از آن شده است افزایش کارکنان آن و در نهایت شروع به تحقیق در هر مورد.

در تعیین اینکه آیا موارد در کاهش این مقامات را با نگاهی کلی به تعداد موارد و همچنین شماره پس از حذف شیوع بیماری در تنظیمات نهادی مانند زندانها که مطرح کمتر از یک تهدید به عموم مردم است.

[تعاملی آرکانزاس نقشه نشان داده نمی شود تا بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به آن را ببینید: arkansasonline.com/arvirus]

فرماندار گفت Arkansans نیاز برای ادامه پی-دستورالعمل های بهداشتی مانند نگه داشتن یک فاصله 6 فوت از افراد دیگر و با پوشیدن ماسک در تنظیمات عمومی که در آن جمله “اجتماعی فاصله” دشوار است.

“ما که با هم بیش از دو هفته آینده و ما را در یک موقعیت در مارس 4 می گویند ما ملاقات کردم که معیارهای” هاچینسون گفت. “ما در حال رفتن به قادر به کمی بیشتر از یک زندگی عادی و شروع به بلند کردن محدودیت اگر چه ما هنوز یک راه طولانی از باز کردن کامل است که ما را هر زمان که ما بیشتر پایین جاده ها است.”

محدودیت های بلند

حتی فاز اول کاخ سفید دستورالعمل های تلفنی برای افراد مسن و افراد با شرایط بهداشتی مزمن به “پناهگاه در محل” برای مردم برای جلوگیری از معاشرت در گروه های بیش از 10 و به حفظ فاصله از سایر افراد در ملاء عام.

مدارس نیز خواهد بود بسته و خانه های پرستاری باقی خواهد ماند و عدالت را به بازدید کنندگان. اما رستوران ها می تواند باز به داخل سالن ناهار خوری و سینما باشگاه تناسب اندام و کسب و کارهای دیگر می تواند به عنوان طولانی به عنوان آنها در زمان اقدامات احتیاطی از قبیل تضمین میکند که مشتریان حفظ فاصله کافی از یکدیگر است.

هاچینسون گفت: او نه حکومت کردن زیر هر یک از این توصیه ها اما هشدار داد: “به نظر نمی آید در هر یک از این مراحل است که بسیار مفید به ما می گویند که چه چیزی اتفاق می افتد در آرکانزاس است.”

“ما آن را انجام دهد بر اساس چه منحصر به فرد در اینجا و پاسخ از صنعت و پاسخ عمومی و بهداشت عمومی تصمیم گیری است که ما توصیه به.”

او گفت: همچنین ممکن است که محدودیت می تواند برداشته شود در برخی از مناطق از دولت باقی می ماند اما در برخی دیگر “اما ما سعی کرده ایم برای حفظ یک ایالت رویکرد است.”

دستورالعمل فراخوان متحده برای ادامه به مرحله متوالی به عنوان “راهگاهی معیارهای” چنین ادامه داد: به عنوان یک کاهش در موارد جدید هستند ملاقات کرد.

تحت مرحله دوم مدارس می تواند باز و فیزیکی-فاصله مورد نیاز در رستوران خواهد بود آرام است.

مرحله سوم خواهد استراحت مورد نیاز آن بیشتر و اجازه می دهد تا بازدید کننده در خانه های سالمندان.

بعد از باز کردن هوا

معیارهای موسسه در دانشگاه واشنگتن ذکر شده ورمونت, West Virginia, مونتانا و هاوایی به میان آمده است که می تواند شروع به کاهش محدودیت به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 4 تا زمانی که “قوی مهار استراتژی” در حال اجرا برای جلوگیری از موج دوم از عفونت.

آرکانزاس, Florida Georgia, آیووا, نبراسکا, داکوتای شمالی, اوکلاهما, داکوتای جنوبی و یوتا شده بودند در میان کشورهای که نیاز به صبر کنید تا زمانی که در اواخر ماه ژوئن یا اوایل ماه جولای.

تاریخ بر اساس زمانی که عفونت در دولت پیش بینی شده برای رها کردن زیر 1 در هر 1 میلیون نفر.

با توجه به موسسه وب سایت است که نشان دهنده “یک تخمین محافظه کارانه از تعدادی از عفونت در هر مکان می تواند منطقی سعی کنید به شناسایی از طریق فعال مورد تشخیص و ردیابی تماس به منظور جلوگیری از COVID-19 تجدید حیات.”

با جمعیت حدود 3 میلیون نفر است که به معنی آرکانزاس را به رها کردن در مورد سه عفونت.

روز جمعه آرکانزاس بود 1,065 مواردی که در نظر گرفته شد به طور فعال به این معنی که فرد در حال آزمایش مثبت بود و هنوز بهبود نیافته است.

اگر توصیه های خود به دنبال آن هستند این موسسه پیش بینی آرکانزاس خواهد شد که در مجموع 158 مرگ و میر ناشی از این ویروس توسط Aug. 4.

روش های مجاز

هاچینسون گفت که او قصد دارد برای شروع اجازه می دهد به بیمارستان برای انجام اعمال جراحی الکتیو حتی قبل از 4 ماه مه.

این یک توصیه از یک هیئت مشاوران پزشکی که هاچینسون منصوب شد در این هفته و در دیدار با روز جمعه است.

یک آوریل 3 بخشنامه توسط وزارت بهداشت ممنوع روال اداری و بازدید از هر روش است که می تواند با خیال راحت به تعویق افتاد

بیمارستان ها در حال حاضر محدود شده است روش انتخابی در آماده سازی برای افزایش coronavirus بیماران است که تا کنون محقق نشده.

آن اقدامات را کاهش بيمارستان’ درآمد 50 درصد به 75 درصد با برخی از اعلام اخراج و یا furloughs گفت: Bo Ryall, مدیر عامل شرکت, آرکانزاس, انجمن بیمارستان.

“ما می خواهم برای دیدن بلند کردن اجسام از برخی از کم خطر فرصت ها در بیمارستان ها از جمله تست و چیزهایی که فراهم نیست و بسیاری از خطر در گسترش covid 19,” او گفت:.

“ما فکر می کنیم که بیمارستان های ما می توانید با خیال راحت ارائه این خدمات و در ادامه به آماده شدن برای covid-19 بيمار.”

زندان, موارد, موج

تعداد Arkansans بستری با covid-19 افزایش به 93 در روز جمعه به 14 نفر بستری شدند و شش بودند مرخص اسمیت گفت.

بیست و سه نفر از بيماران در هواکش افزایش دو از یک روز قبل از آن, او گفت:.

اسمیت گفت: این افزایش در آزمون مثبت در کامینز, زندان, واحد آمد از آزمایشگاه در جان L. McClellan یادبود جانبازان بیمارستان در لیتل راک که پردازش تعداد زیادی از آزمایشات در یک بار به کمک وزارت بهداشت با بررسی آن.

قبلا 44 زندانیان همه از همان بازداشتگاه حال آزمایش مثبت است.

اسمیت گفت: وزارت بهداشت و درمان و سپس شروع به تست زندانی منتقل شده است از آن سربازخانه قبل از اولین مورد شناسایی شد.

دینا تایلر سخنگوی وزارت اصلاحات گفت: زندانیان از 16 های مختلف بازداشتگاه تا به حال آزمایش مثبت است. آنها محدود به سه پادگان در زندان هستند و اجازه ندارد خارج از این مناطق به غذا خوردن و یا ورزش.

“من فکر نمی کنم همه آنها که خوشحال و قابل درک است,” او گفت:. اما او گفت: “آنها درک و چرا از آن در حال انجام است.”

دو زندانی در بیمارستان بستری شده است با covid-19. دیگران که آزمایش مثبت برای این ویروس نیست و علائم نشان داده شده او گفت:.

در زندان فدرال در فارست سیتی (آرکانزاس) تعدادی از زندانیان که آزمایش مثبت افزایش هفت به 57 اسمیت گفت.

اضافی سه زندانی در آرکانزاس مرکزی جامعه اصلاحات مرکز در لیتل راک نیز آزمایش مثبت بالا بردن تعداد وجود دارد شناخته شده آلوده به 62.

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون در روز جمعه گفت که آرکانزاس در حال حاضر به ملاقات برخی از دستورالعمل با توجه به محدودیت های بلند. عکس های بیشتر در arkansasonline.com/418briefing/.
(Arkansas Democrat-Gazette/توماس Metthe)

Coronavirus به روز رسانی روزانه و تجمعی covid-19 موارد در آرکانزاس

یک بخش در 04/18/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>