هیوندای راه اندازی هیوندای زنان در بنیادی بورس

Category: وب وایر Comments: No comments

به مناسبت روز بین المللی زنان هیوندای معرفی هیوندای زنان در بنیادی بورس تحصیلی برای کمک به نسل بعدی رهبران زنان. بورس تحصیلی کمک می کند تا بستن شکاف جنسیتی در مهندسی تحرک و رانندگی خودمختار زمینه با اعطای دانش آموزان علاقه مند به دنبال آموزش و پرورش و حرفه ای در این رشته. پنج زن بنیادی دانش آموزانی که رانده بهتر دریافت یک بورس تحصیلی در مقدار 10000 $در هر.

“در هیوندای, ما درک می کنیم که ساختن آینده ای بهتر شروع می شود با سرمایه گذاری در زنان جوان اختراع آن تا امروز” گفت: آنجلا Zepeda, CMO هیوندای موتور امریکا “ما امیدواریم که این برنامه کمک هزینه تحصیلی کمک می کند تا قیف بیشتر زنان به زمینه های بنیادی و در نتیجه تاثیر قابل توجهی به شکاف جنسیتی که هنوز هم امروز وجود دارد.”

شرکت کنندگان باید سالمندان دبیرستان و یا دانشجویان دوره کارشناسی که زن و اقامت در ایالات متحده و مایل به دنبال یک بنیادی مربوط به حوزه آموزش و پرورش. دانش آموزان واجد شرایط می توانند برای این جایزه با نوشتن یک مقاله 500 کلمه یا بیشتر در چرا آنها تصمیم به دنبال یک ساقه مربوط میشه و چه چیزی باعث آنها را به بهتر.

برنامه در حال حاضر باز هستند تا 30 ژوئن 2020. اطلاعات بیشتر را می توان در یافت https://www.tun.com/blog/hyundai-women-in-stem-scholarship/.

هیوندای موتور امریکا
در هیوندای موتور امریکا ما معتقدیم هر کس سزاوار بهتر است. از راه ما طراحی و ساخت اتومبیل های ما به روش ما درمان افرادی که آنها را, ساخت چیزهای بهتر است در قلب همه چیز را ما انجام می دهیم. هیوندای تکنولوژی-محصول غنی از صف اتومبیل های Suv ها و جایگزین-طراحی الکتریکی و خودروهای سلول سوختی است که با حمایت هیوندای تضمین—وعده ما برای ایجاد یک تجربه بهتر برای مشتریان. خودرو هیوندای به فروش می رسد و سرویس از طریق بیش از 830 نمایندگی در سراسر کشور و نزدیک به نیمی از کسانی که فروخته شده در ایالات متحده ساخته شده است در موتور هیوندای تولید Alabama. هیوندای موتور امریکا است که مقر آن در چشمه دره کالیفرنیا و یک شرکت تابعه از هیوندای موتور شرکت از کره جنوبی.

لطفا از رسانه های ما به وب سایت www.HyundaiNews.com

هیوندای موتور امریکا در توییتر | یوتیوب | Facebook | Instagram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>