آیکون از تاریخ آمریکا و اسب بخار پیوستن به نیروهای به فورد و Kentucky Derby® ورود چندین ساله حمایت

Category: وب وایر Comments: No comments

شرکت فورد موتور و Churchill Downs امروز اعلام کرد آغاز چندین ساله ارتباط ایجاد فورد به عنوان شریک افتخار یاد مسیر مسابقه و کنتاکی دربی®. هر دو دربی قهرمانان و فورد محصولات تجسم قدرت و سنت و اسب بخار است که هر نام تجاری با افتخار آمریکایی است.

“با لویی کارخانه مونتاژ و کنتاکی کامیون کارخانه عملا در حیاط خلوت Churchill Downs فورد مشارکت در این منحصر به فرد سنت آمریکایی است که دیر شده گفت:” مت ون دایک فورد مدیر بازاریابی. “کنتاکی دربی است که طولانی ترین در حال اجرا رویداد ورزشی در ایالات متحده و یکی از نمادین ترین جشن سال است.

“در حالی که ما یابو کامیون ها به طور طبیعی نقش بزرگی در حمایت از بسیاری از جنبه های اسب و مسابقه شرکت صنایع افسانه ای ماشین ورزشی است که نام موستانگ و ما بسیار پیش بینی آفرود آیکون توسن. فورد محصولات ضبط آزادی مترادف با رابطه بین برنده اسب و سوارکار اسب دوانی شدن.”

جدید سال 2020 Ford F-Series Super Duty خدمت خواهد کرد به عنوان برجسته خودرو از 146هفتم کنتاکی دربی در روز شنبه, مه 2 سال 2020 است.

“فورد است که یک بخش بزرگ از لویی جامعه است که این همکاری های مناسب طبیعی است” گفت: Kevin Flanery, Churchill Downs مسیر مسابقه جمهور. “وسایل نقلیه فورد قدرت خیلی از عملیات ما در Churchill Downs و بسیاری از پرورش دهندگان ما تکیه بر Ford Super Duty کامیون برای حمل و نقل محموله ارزشمند خود را.”

2020 F-Series: آماده برای Kentucky Derby | Super Duty® | فورد

به عنوان رسمی کامیون غیر لوکس SUV, ماشین و ون از چرچیل فراز و کنتاکی دربی فورد میزبانی سایت فعالانه در سراسر دربی هفته از جمله دسترسی ویژه برای FordPass پاداش اعضای plus جشن برای جانبازان و وظیفه فعال پرسنل نظامی است. هر کنتاکی اوکس و دربی مالک اسب را نیز دریافت خواهد کرد یک فورد اکسپلورر برای استفاده در طول این رویداد. در ضمن دربی شرکت کنندگان می توانند تجربه طیف گسترده ای از صفحه نمایش برجسته ساخته فورد افتخار ترکیب جدید از جمله 2020 Ford F-Series Super Duty که به تازگی شروع به تولید در کنتاکی کارخانه کامیون و جدید سال 2020 فورد فرار است که ساخته شده است در لوییویل کارخانه مونتاژ.

“کارکنان ما در اینجا در لوئیزویل در حال افتخار به ساخت محصولات است که یک نقش محوری بازی در مشتریان ما زندگی می کند و در حال حاضر برای سنت آمریکایی است که در کنتاکی دربی گفت:” جو Bobnar فورد مدیر تولید برای لویی کارخانه مونتاژ و کنتاکی کامیون کارخانه. “این همکاری به معنی چیزی خاص را به ما هزاران نفر از کارکنان اختصاص داده شده و بازنشستگان و نمایندگی مجاز و فروش در لوییویل جامعه است.”

این شرکت همچنین میزبان یک فورد روز در طول سال 2020 مسابقه فصل اعطای فورد کارکنان و مهمانان خود را رایگان پذیرش در روز مسابقه در Churchill Downs.

در مورد شرکت فورد موتور

شرکت فورد موتور است که یک شرکت جهانی مستقر در دیربورن میشیگان. شرکت طرح و تولید کننده انواع بازارها و خدمات یک خط کامل از فورد اتومبیل و کامیون ها و Suv ها, هیجانی, وسایل نقلیه و لینکلن خودروهای لوکس فراهم می کند خدمات مالی از طریق فورد موتور شرکت اعتبار است و به دنبال موقعیت های رهبری در برق خودمختار وسایل نقلیه و تحرک راه حل. فورد استخدام حدود 190,000 مردم در سراسر جهان است. برای اطلاعات بیشتر در مورد فورد محصولات خود و فورد موتور اعتباری شرکت مراجعه کنید corporate.ford.com.

در مورد چرچیل فراز مسیر مسابقه

Churchill Downs جهان افسانه ای ترین مسیر مسابقه انجام مسابقات اسبهای تروبرد و ارائه شده امریکا بزرگترین مسابقه کنتاکی دربی به طور مداوم از سال 1875. واقع در لوئیزویل, کنتاکی, گل سرسبد مسیر مسابقه از Churchill Downs گنجانیده شده (Nasdaq: CHDN) ارائه می دهد در طول سال پخش می wagering علاوه بر زنده مسابقه در طول بهار و پاییز در دیدار. 2020 بهار دیدار برگزار خواهد شد مارس 25 ژوئن 27. Churchill Downs انجام خواهد شد 146 در حال اجرا از Kentucky Derby ارائه شده توسط وودفورد رزرو در آوریل 2 سال 2020 است. www.ChurchillDowns.com.

عنوان تصویر:

Louisville, Ky., خانه را به دو کارخانه فورد; کنتاکی کامیون کارخانه می سازد ویژه خودرو در این سال مسابقه جدید سال 2020 Ford F-Series Super Duty و همچنین فورد اکسپدیشن و لینکلن ناویگیتور در حالی که لویی کارخانه مونتاژ می سازد همه جدید سال 2020 فورد فرار و لینکلن باشگاه مهندسان ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>