IDC انتظار دارد تا سال 2021 به سال چند ابر به عنوان جهانی COVID-19 Pandemic مجددا نیاز حیاتی برای کسب و کار و چابکی

Category: وب وایر Comments: No comments

تا سال 2022 بیش از 90 ٪ از شرکت ها در سراسر جهان خواهد شد با تکیه بر یک مخلوط در محل/اختصاصی خصوصی ابرها متعدد عمومی ابرها و میراث سیستم عامل خود را برای دیدار با زیرساخت نیاز دارد. که با توجه به آخرین پیش بینی از فن آوری جهانی پژوهش و خدمات مشاوره شرکت بین المللی شرکت داده (IDC) که انتظار دارد تا سال 2021 به سال چند ابر با اکثریت قریب به اتفاق شرکت های استقرار ترکیبات در محل و خارج از محل های عمومی و خصوصی ابرها به عنوان پیش فرض خود را در محیط.

“گسترده اختلال ناشی از جهانی COVID-19 شیوع تقویت شده اهمیت حیاتی کسب و کار در حال چالاک به اندازه کافی به مقیاس بالا یا پایین با نوسانات در تقاضا” می گوید: IDC را Jyoti Lalchandani گروه معاون رئیس جمهور و منطقه ای, مدیر عامل, برای, خاور میانه, ترکیه و آفریقا (متا). “یک ابر عمومی پلت فرم فراهم می کند شرکت با یک چالاک مقیاس پذیر و مقرون به صرفه این زیرساخت است که پشتیبانی از فرآیندهای کسب و کار خود را. اما ابر عمومی است نه لزوما یک گزینه مناسب برای همه نوع از وظایف سنگین. به عنوان مثل برخی از شرکت های در حال انتخاب به نگه داشتن برخی از وظایف سنگین در-محل – با استفاده از یک خانه در مرکز داده – و یا در ابر خصوصی. این روش کمک می کند تا آنها را در دستیابی به عملکرد بهتر 24/7 در دسترس بودن امنیت افزایش یافته است و بیشتر با رعایت مقررات.”

در حالی که جذب چند ابر معماری آغاز شده است برای به دست آوردن شتاب نه همه کسب و کار به اندازه کافی آماده برای پیاده سازی ابر نقشه راه با توجه به مهاجرت و مهارت های مربوط به چالش های. “فقط 30 درصد از متوسط تا بزرگ سازمان در پاسخ به IDC متا CIO Survey 2020 برجسته مهاجرت به عنوان یک چالش کلیدی” می گوید Lalchandani. “در همان زمان 39 درصد ذکر شده عدم مهارت به عنوان یک مانع مانع اجرای خود را از ابر استراتژی. برای رسیدن به موفقیت در چند ابر سفر IDC مشاوره کسب و کار به سهام خود را به برنامه های کاربردی و توسعه مرحله به مرحله نوسازی نقشه راه برای هر یک نتیجه قادر می سازد آنها را به مناسب ابر تصمیم گیری برای چند ابر دوران است.”

IDC را در گسترش این ارشاد در افتتاحیه آن IDC منطقه ای ابر وبینار برای منطقه خاورمیانه است که می گیرد در روز شنبه, مارس 21 سال 2020 تحت موضوع ‘تجسم انعطاف پذیر مبتنی بر زیرساخت های دیجیتال’. وبینار نمایش خواهد بینش از ابر تحول پیشگامان ارشد مدیران فناوری و صنعت مورد احترام رهبران فکری آنها به عنوان ارائه مشاوره در تصویب انعطاف پذیر دراز مدت مبتنی بر ابر دیجیتال زیرساخت است که می تواند در سوق دادن سازمان به شدت رقابتی کسب و کار آینده چشم انداز با تسهیل بازی در حال تغییر آینده-از-کار اطلاعات مدیریت تجربه مشتری و نوآوری های دیجیتال استراتژی.

ترکیب سخنرانی های آموزنده و تعاملی میزگرد وبینار ارائه خواهد شد بیش از 300 نفر از مدیران در سراسر طیف گسترده ای از صنایع با راهنمایی متخصص مورد نیاز را به طور موثر معیار خود را ابر اتخاذ استراتژی. IDC را به ارزش شرکای این منحصر به فرد, دعوت, تنها رویداد شامل سنگهایی هیولت پاکارد شرکت Gene و نرم افزار AG به عنوان پلاتین همکاران و Veeam Nutanix GBI و Mimecast به عنوان شرکای طلا.

برای جزئیات بیشتر در مورد IDC منطقه ای ابر وبینار لطفا www.idc.com/event/cloud2020digital و یا تماس با شیلا Manek در [email protected] / +971 4 446 3154.

در مورد IDC

بین المللی شرکت داده (IDC) برتر ارائه دهنده جهانی از بازار اطلاعات خدمات مشاوره و حوادث, فناوری اطلاعات, ارتباطات و فن آوری مصرف کننده بازار. با بیش از 1100 تحلیلگران در سراسر جهان IDC ارائه می دهد جهانی و منطقه ای و محلی و تخصص در صنعت و تکنولوژی و فرصت ها و روند در بیش از 110 کشور جهان است. IDC را تجزیه و تحلیل و بینش از آن کمک می کند حرفه ای مدیران کسب و کار و سرمایه گذاری جامعه به این واقعیت مبتنی بر فن آوری تصمیم گیری و دستیابی به اهداف کلیدی کسب و کار. تاسیس در سال 1964 IDC یک شرکت تابعه از IDG جهان تکنولوژی پیشرو رسانه های پژوهش و رویدادهای شرکت. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد IDC لطفا www.idc.com. دنبال IDC در توییتر @IDC.

IDC در خاور میانه, ترکیه و آفریقای

برای خاور میانه, ترکیه و آفریقای منطقه IDC حفظ هماهنگ شبکه ای از دفاتر در ریاض, نایروبی, لاگوس, ژوهانسبورگ قاهره و استانبول با یک مرکز منطقه ای در دبی. پوشش ما, ارتباط جنسی, محلی بینش با دیدگاه بین المللی برای ارائه یک درک جامع از بازار در این پویا مناطق. ما اطلاعات بازار خدمات بی نظیر در عمق قوام دامنه و دقت است. IDC شرق میانه و آفریقا و ترکیه در حال حاضر زمینه بیش از 130 تحلیلگران و مشاوران و کنفرانس همکاران در سراسر منطقه است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد IDC MEA لطفا www.idc.com/mea. شما می توانید به دنبال IDC MEA در توییتر @IDCMEA.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>