HP نامگذاری شده است به یک رهبر در IDC MarketScape: در سراسر جهان راه حل های امنیتی و خدمات چاپی 2019-2020 فروشنده ارزیابی (doc #US44811119 دسامبر 2019). این گزارش به رسمیت شناخته شده HP را رویکرد جامع برای امنیت سایبر در سراسر آن چاپ و کامپیوتر کسب و کار.

HP جامع امنیتی استراتژی و راه حل ها برترین در دوران افزایش cyberthreats. بیش از 7.9 میلیارد دلار ثبت شد و در معرض نقض داده در سال 2019 به طور متوسط هزینه نزدیک به 4 میلیون دلار در هر کسب و کار—و نه از جمله تاثیر بر شهرت نام تجاری کار تحقیقی حقوقی و روابط عمومی و هزینه و هزینه بازسازی تصویر شرکت.

“این شرکت با اعزام یک مشتری محور مدل برای شناسایی نیازهای کسب و کار خاص و اولویت بر اساس امنیت طرز فکر’ از مشتری” از IDC MarketScape اشاره کرد. “در آن طول می کشد جامع مشاهده و چاپ سند و fleetwide امنیت شبکه با تمرکز به خصوص در نقطه پایانی دستگاه های امنیتی مدیریت و نظارت است.”

کمتر از 20 درصد از سرمایه گذاری آن تصمیم سازان در نظر گرفتن پرینتر در معرض خطر هدف برای یک نقض امنیتی با وجود این واقعیت است که هر یک از چاپگر (درست مانند هر لپ تاپ, دسکتاپ گوشی, تبلت, موبایل و ابر نرم افزار IoT دستگاه هوشمند متر و ارتباط از راه دور متصل به شرکت خود را) در معرض خطر است.

“HP Inc.’s میراث چاپ امنیتی نوآوری همراه با توانایی این شرکت در اهرم و به اشتراک گذاری فن آوری های امنیتی در سراسر آن چاپ و کامپیوتر کسب و کار نیز قدرت قابل توجهی” از IDC MarketScape گفت. “به طور کلی HP Inc. ساخته شده است یک پلت فرم راه حل ها و خدمات پیچیده در اطراف رفتن به بازار استراتژی است که طراحی شده است برای دیدار با نیازهای مشتری بسته به جایی که آنها در امنیت سفر است.”

HP ارائه نوآورانه ترین و آخرین فن آوری های امنیتی همراه با تخصص عمیق به تجهیز مشتریان ما با قوی پیشرو راه حل های امنیتی. در نتیجه فعال و خودکار و حفاظت و بازسازی سریع و بدون وقفه با رعایت سیاست های امنیتی.

“امنیت سایبری یک نگرانی برای همه کسب و کار از بزرگترین شرکت های به جدیدترین start-ups” HP Inc.’s جمهور تصویربرداری چاپ و راه حل های کسب و کار, Tuan Tran گفت. “به همین دلیل من بسیار افتخار می کنم به دیدن HP به رسمیت شناخته شده به عنوان یک رهبر در این فضا است.”

در مورد IDC MarketScape

IDC MarketScape فروشنده ارزیابی مدل طراحی شده است برای ارائه یک نمای کلی از رقابتی تناسب اندام از ICT (ارتباطات و فناوری اطلاعات) تامین کنندگان در بازار داده شده است. روش تحقیق با بهره گیری از دقیق به ثمر رساند متدولوژی مبتنی بر هر دو کمی و کیفی معیارهای که در نتیجه در یک تصویر گرافیکی از هر فروشنده موقعیت در بازار داده شده است. IDC MarketScape فراهم می کند یک چارچوب مشخص است که در آن محصول و خدمات ارائه شده و قابلیت ها و استراتژی های فعلی و آینده بازار عوامل موفقیت آن و فروشندگان مخابرات می تواند به طور معنی داری در مقایسه با. چارچوب نیز فراهم می کند فن آوری خریداران با 360 درجه ارزیابی از نقاط قوت و ضعف فعلی و آینده نگر فروشندگان.

در مورد HP

HP Inc. (NYSE: HPQ) ایجاد تکنولوژی است که باعث می شود زندگی بهتر برای همه ، از طریق محصولات و خدمات نمونه کارها شخصی, سیستم های چاپگر و چاپ 3D راه حل های ما مهندس تجارب که خیره. اطلاعات بیشتر در مورد HP Inc. در دسترس است www.hp.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین