شناسایی و کنترل شغلی مواجهه با گرد و غبار قابل استنشاق در پورتوریکو

Category: وب وایر Comments: No comments

در پورتو ریکو و در سراسر جهان بسیاری از مشاغل با خطرات مرتبط با قرار گرفتن در معرض گرد و غبار در کار است. لیست از صنایع و مشاغل شد و گرد و غبار قرار گرفتن در معرض یک خطر می تواند متنوع است و شامل کارگران در ساخت و ساز و تخریب ساخت و آب و برق, استخراج معدن, پردازش مواد غذایی و کشاورزی به نام تنها چند.
 
انواع گرد و غبار تولید شده در پيشگيري و یا در یک کارخانه می تواند متنوع است. مثالها عبارتند از: فلزی معدنی و شیمیایی و آلی گرد. برخی از گرد و غبار مواجه می شوند در این کار می تواند شامل همه چیز از آزبست و سرب به سیلیس کریستالی و یا قالب. حتی قرار گرفتن در معرض به آرد و یا گرد و غبار چوب می تواند منجر به مسائل تنفسی.
 
قرار گرفتن در معرض سطوح بالای گرد و غبار (بسته به عواملی مانند منبع اندازه ذرات و غلظت و دفعات مواجهه) می تواند منجر به تعدادی از بیماری های شغلی. این محدوده حیطه از جزئی تحریک تنفسی آسم و اشکال مختلف سرطان است. قرار گرفتن در معرض گرد و غبار نیز می تواند باعث تشدید شرایط پزشکی موجود در بسیاری از شرایط.
 
محصور محیط کار با مسائل مربوط به گرد و غبار نیز می تواند در معرض گرد و غبار قابل احتراق و انفجار. احتراق گرد ذرات ریز که در حال حاضر یک انفجار خطر زمانی که معلق در هوا تحت شرایط خاص و پس از آن در معرض یک منبع احتراق.
 
“در حالی که به طور کامل از بین بردن مواجهه شغلی با گرد و غبار است که به طور معمول نه واقع بینانه وجود دارد راه های بسیاری برای به حداقل رساندن کارگر مواجهه با این مخاطرات گفت:” هری پنا رئیس جمهور Zimmetry محیط زیست. “این شامل حذف گرد و غبار در منبع, مهار, تهویه, کار, شیوه های آموزش و تجهیزات حفاظت شخصی (PPE). , پورتوریکو, جزایر ویرجین ایالات متحده و تعدادی از کشورهای دارای OSHA تایید محلی دستورالعمل ها و استانداردهای لازم برای پرداختن مختلف گرد و غبار در محل کار. در Zimmetry ما ارائه بازرسی, تست و نظارت بر خدمات است که با این شرایط محلی است. این خدمات نه تنها کمک به حفاظت از کارگر سلامت و ایمنی آنها نیز ضروری در بسیاری از صنایع برای حفظ مقررات و اجتناب از هزینه جریمه.”
 
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Zimmetry زیست محیطی و گرد و غبار و یا دیگر بهداشت صنعتی, ساختمان, علم محیط داخلی کیفیت محیط زیست انطباق و خدمات مشاوره ای مراجعه کنید www.zimmetry.com تماس (787) 995.0005 یا ایمیل [email protected] .
 
در مورد Zimmetry محیط زیست
از سال 2002 Zimmetry زیست محیطی ارائه شده است محیط زیست خدمات مشاوره ای به صاحبان ساختمان و مدیران و معماران و مهندسین EHS حرفه ای و شرکت های فورچون 500. این شرکت در پورتوریکو و ارائه خدمات در سراسر کارائیب و آمریکای مرکزی. حرفه ای در Zimmetry پیشنهاد زیست محیطی انطباق کیفیت هوا در محیط داخلی آزبست و سرب و بر اساس رنگ و فاز من ESAs و به طور کلی محیط زیست خدمات مشاوره.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>