IFC افزایش تجارت محدودیت مالی برای حمایت از کسب و ویتنامی در میان COVID-19

IFC عضو گروه بانک جهانی است افزایش تجارت محدودیت مالی برای ویتنامی بانک به عنوان یک واکنش سریع ابتکار به آدرس در پیشبرد تجارت بالقوه سرمایه گذاری چالش ها باعث شیوع این رمان coronavirus شناخته شده به عنوان COVID-19.

گسترش COVID-19 باعث شده است که کسب و کار اختلال در ویتنام پس از مورد اول اعلام شد در اواخر ماه ژانویه است. جدا از سقوط در گردشگری و خدمات مرتبط با این بیماری همه گیر است و تحت تاثیر تجارت مرزی تأثیر تولید و تجارت محصولات کشاورزی و بخش های دیگر.

در پاسخ IFC حمایت از کسب و ویتنامی با افزایش تجارت محدودیتی برای مدت چهار مشتری بانک های تجاری از جمله بینه تجاری سهامی بانک TienPhong تجاری سهامی بانک ویتنام بین المللی تجاری سهامی بانک و ویتنام رفاه سهامی بانک های تجاری است. افزایش تعداد محدود از $294 میلیون فعال خواهد شد و این بانک به منظور بهبود ظرفیت خود را برای پوشش خطر پرداخت در اعطای تجارت تامین مالی برای شرکت های محلی عمدتا شرکت های کوچک و متوسط.

“VIB استقبال این موقع و معنی دار ابتکار برای مقابله با امکان محدودیت نقدینگی و د-خطر روند در طول این دوره به چالش کشیدن” گفت: هان Ngoc Vu ارشد اجرایی و عضو هیئت مدیره ویتنام بین المللی تجاری مشترک سهام بانک (VIB). “IFC را تضمین کمک خواهد کرد که بانک های محلی به طور قابل توجهی گسترش تجارت مالی به واردکنندگان و صادرکنندگان که برخی از آنها اعتبار محدود و با تکیه بر بانک تجارت امکانات برای مدیریت جریان های نقدی و خرید خام ورودی.”

این طرح مکمل بانک دولتی ویتنام تماس به موسسات مالی برای حمایت از کسب و کارهای محلی که ممکن است تحت تاثیر شیوع کروناویروس — به خصوص کسانی که در تجارت و عرضه زنجیره ای ارتباط.

“اعمال نفوذ IFC را تجربه جهانی در پاسخ به چند بحران اقتصادی در گذشته تصمیم به افزایش تجارت محدودیت تلاش برای اطمینان حاصل شود ادامه داد: جریان تجارت در طول این چالش فاز. گسترش تجارت و سرمایه گذاری خط کمک خواهد کرد که کاهش تجارت, سرمایه گذاری ریسک در نتیجه نرم شدن تاثیر COVID-19 در ویتنامی اقتصاد و بخش خصوصی گفت:” Mehmet Mumcuoglu IFC موسسات مالی, گروه, مدیر, برای شرق آسیا و اقیانوس آرام.

“IFC ابتکار یک پاسخ موثر برای کمک به اطمینان از انعطاف پذیری نشان می دهد که اعتماد به نفس ما در ما شریک محلی بانک ها و همچنین تعهد ما برای تقویت ویتنام اقتصاد” گفت: Kyle Kelhofer IFC کشور مدیر ویتنام و کامبوج و لائوس.

پس از این سریع-به-پیاده سازی و انعطاف پذیر تجارت و امور مالی ابزار IFC است کاوش دیگر گسترش مداخلات به گسترش حمایت خود را به ویتنام برای کاهش تاثیر اقتصادی COVID-19 و کمک به ملت حفظ قوی رشد اقتصادی است.

در مورد IFC
IFC—یک خواهر و سازمان بانک جهانی و عضو گروه بانک جهانی—بزرگترین توسعه جهانی موسسه با تمرکز بر بخش خصوصی در بازارهای در حال ظهور. ما با بیش از 2000 کسب و کار در سراسر جهان با استفاده از سرمایه ما تخصص و نفوذ به ایجاد بازارها و فرصت های که در آن آنها مورد نیاز بیشتر است. در سال مالی 2019 ما تحویل بیش از 19 میلیارد دلار در دراز مدت تامین مالی برای کشورهای در حال توسعه اعمال نفوذ قدرت بخش خصوصی برای پایان دادن به فقر شدید و افزایش رفاه مشترک. برای اطلاعات بیشتر www.ifc.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید