IFC عضو گروه بانک جهانی است که ارائه یک وام 2 میلیون دلار معادل در تاجیکستان سامانی به قرضه های کوچک سپرده گیری سازمان Humo در تاجیکستان برای کمک به محروم جمعیت بهبود شرایط مسکن و خرد و کسب و کارهای کوچک برای دسترسی به امور مالی.

در مسکن وجود دارد که نیاز مبرم به بهبود شرایط زندگی در تاجیکستان یک کم درآمد کشور که در آن بسیاری از خانه های ساخته شده با مواد نامطلوب ترک آنها را در معرض مخاطرات طبیعی و ایجاد چالش در فصلی آب و هوا. بعلاوه دسترسی به تامین مالی برای خرید و بهبود خانه است بسیار محدود است.

هالتر کوچک و متوسط (MSMEs) همچنین در صورت دسترسی محدود به امور مالی است. با توجه به شرکتهای سرمایه گذاری, انجمن, این کشور MSME-امور مالی فاصله تخمین زده شده است در حدود 1.5 میلیارد دلار معادل 18.5 درصد از کل تولید ناخالص داخلی است. IFC را تامین مالی برای Humo کمک خواهد کرد که آدرس این شکاف تامین مالی. این است IFC اول وام به Humo و دوم به یک تاجیک موسسه مالی برای پشتیبانی از میکرو مسکن در ماه های اخیر. هر دو وام ارائه شده از طریق معاوضه ارز بین المللی انجمن توسعه بخش خصوصی در پنجره ارز محلی مرکز.

Mavsuda Vaisova مدیر کل Humo گفت: “ما به دنبال به جلو به کار با IFC برای کمک به تغییر این وضع است که تاجیکستان را خرد و کسب و کارهای کوچک چهره زمانی که آنها می خواهند سرمایه گذاری به رشد عملیات خود را. جدا از تامین مالی ما مشتاق به شیر به IFC جهانی تجربه در کار با کسب و کار کوچک بخش بنابراین ما می توانند یاد بگیرند که برای خدمت بهتر به مشتریان ما است.”

جورجینا بیکر, IFC معاون اروپا و آسیای مرکزی و آمریکای لاتین و کارائیب گفت: “ما تامین مالی را قادر خواهد ساخت خانواده های کم درآمد برای ساخت خانه های جدید و نوسازی موجود, خانه, در نتیجه بهبود کیفیت زندگی خود را. آن را نیز کمک به خرد و کسب و کارهای کوچک که اغلب فاقد دسترسی به مالی مقرون به صرفه محصولات و خدمات به رشد ایجاد اشتغال و تامین درآمد برای بیشتر مردم به خصوص در تاجیکستان در مناطق روستایی است.”

IFC ارائه وام به حقوق صاحبان سهام تامین مالی تجارت-سرمایه گذاری تضمین می کند و خطر-راه حل های مدیریت (معاوضه ارز) به محلی موسسات مالی, حمایت از توسعه MSMEs در تاجیکستان. IFC اول توسعه سرمایه گذاری موسسه به ارائه ارز محلی را گرانتر تامین مالی در کشور است. IFC همچنین ارائه خدمات مشاوره ای به حمایت از بانک ها و نهاد های قرضه های کوچک و کمک به ایجاد کشور اعتبار دفتر.

در مورد IFC
IFC—یک خواهر و سازمان بانک جهانی و عضو گروه بانک جهانی—بزرگترین توسعه جهانی موسسه با تمرکز بر بخش خصوصی در بازارهای در حال ظهور. ما با بیش از 2000 کسب و کار در سراسر جهان با استفاده از سرمایه ما تخصص و نفوذ به ایجاد بازارها و فرصت های که در آن آنها مورد نیاز بیشتر است. در سال مالی 2019 ما تحویل بیش از 19 میلیارد دلار در دراز مدت تامین مالی برای کشورهای در حال توسعه اعمال نفوذ قدرت بخش خصوصی برای پایان دادن به فقر شدید و افزایش رفاه مشترک. برای اطلاعات بیشتر www.ifc.org.

در مورد ایدا بخش خصوصی پنجره
به عنوان بخشی از رکورد 75 میلیارد دلار IDA18 دوباره پر کردن گروه بانک جهانی ایجاد $2.5 میلیارد ایدا بخش خصوصی پنجره برای تسریع سرمایه گذاری بخش خصوصی در فقیر ترین و شکننده ترین کشور جهان است. با توجه به نقش کلیدی بخش خصوصی در دستیابی به IDA18 اهداف و اهداف توسعه پایدار پنجره فراهم می کند اعطایی صندوق برای شرکت های سرمایه گذاری در کنار IFC و چند جانبه سرمایه گذاری تضمین آژانس (MIGA) سرمایه گذاری خصوصی. اعطایی صندوق کمک به کاهش خطر و کاهش موانع که آنلاک و جمعیت خصوصی در سرمایه گذاری در بازارهای در حال ظهور. برای اطلاعات بیشتر http://ida.worldbank.org/psw

در مورد CJSC میکرو سپرده سازمان MDO Humo
Humo پیشرو وام های خرد سازمان در تاجیکستان است عمل در این بخش برای 15 سال است. این شرکت در میان کشور پنج موسسات مالی از جمله بانک ها در شرایط وام-اندازه نمونه کارها و خدمت تقریبا 60000 وام گیرندگان. ماموریت این شرکت است که به ارائه مقرون به صرفه و نوآورانه راه حل های مالی برای افراد و کسب و کارهای کوچک و کشاورزی است. HUMO نیز تحقق آن اهداف اجتماعی با حمایت از زنان و روستايی.

همیشه در ارتباط ماندن
www.facebook.com/IFCwbg
www.twitter.com/IFC_org
www.youtube.com/IFCvideocasts
www.ifc.org/SocialMediaIndex
www.instagram.com/ifc_org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین