“من آماده برای روز شنبه گفت:” هیچ کس تا کنون…تا به حال–مک دونالد اعلام مارس 2, ملی, تخم مرغ McMuffin بعد با تخم مرغ McMuffin ساندویچ

Category: وب وایر Comments: No comments

مک دونالد تغییر صبحانه بازی برای همیشه لطفا برای در سال 1971 با مقدمه ای از تخم مرغ McMuffin—اولین خدمات سریع رستوران صبحانه ساندویچ و مسلما بهترین. در حال حاضر نزدیک به 50 سال پس از اولین آن این فن های مورد علاقه و گرفتن جشن آن را سزاوار: بسیار خود را تعطیلات ملی. درست است که ما اعلام روز شنبه, آوریل 2nd ملی تخم مرغ McMuffin روز.

ما در حال دعوت طرفداران به جشن می گیرند با ما با گرفتن یک تازه تهیه تخم مرغ McMuffin در شرکت مک دونالد در سراسر کشور. مشتریان نیاز به تنها دانلود برنامه تلفن همراه ما برای استفاده از این پیشنهاد بین 6-10:30 صبح به وقت محلی در روز شنبه, آوریل 2*. در حال حاضر این چیزی است که ارزش گرفتن برای.

“در حالی که ما در حال دادن تخم مرغ McMuffin آن لحظه ما واقعا افتخار ما صبحانه طرفداران که از خواب بیدار شده تا با مک دونالد صبحانه برای نزدیک به 50 سال است. و ما فقط, فکر, ‘سلام چرا اعلام نمی مارس 2 به عنوان ملی, تخم مرغ McMuffin روز؟’,” به گفته دیوید تور معاون رئیس جمهور آمریکا از ارتباطات است. “ما همیشه به دنبال راه های جدید برای نشان دادن طرفداران ما عشق و یادآوری آنها بدون توجه به جایی که آنها ممکن است یک طعم عالی و مناسب صبحانه است فقط در اطراف گوشه برای آنها در مک دونالد.”

یاد تخم مرغ McMuffin برای اولین بار ایجاد شد در اوایل سال 1971 توسط گیاه پترسون مالک و اپراتور در سانتا باربارا کالیفرنیا. چه آغاز شده به عنوان یک تلاش برای ایجاد تخم مرغ بندیکت شد یک صبحانه نماد: تخم مرغ McMuffin. شاخ و برگ گیاهان نیز با اعتبار ایجاد تفلون حلقه به تخم مرغ خود را کاملا گرد شکل – یک ابزار است که الهام گرفته از مارک های دیگر در سراسر جهان است.

تخم مرغ McMuffin است و یک منبع عالی از پروتئین و خیلی خوشمزه است. ما جای تازه ترک خورده درجه یک تخم مرغ در یک تست زبان انگلیسی مافین صدر با واقعی کره و اضافه کردن لاغر کانادا بیکن و melty پنیر آمریکایی.

مک دونالد شده است به یک رهبر در صبحانه برای نزدیک به 50 سال است. از معرفی صبحانه Burritos (1991) و McGriddles (2003) به اجازه وجود داشته باشد در تمام طول روز صبحانه (2015) و debuting در حال حاضر ما 2 برای $4 ترکیب و مطابقت ارزش معامله مشتریان آنها چه در سرعت و راحتی به آنها اعتماد و از ما انتظار دارند.

فراموش نکنید که برای پیوستن به ملی ما تخم مرغ McMuffin روز جشن با ورود به برنامه ما و بازخرید خود را رایگان تخم مرغ McMuffin ساندویچ در روز شنبه, آوریل 2 از 6 تا 10:30 صبح در شرکت مک دونالد رستوران.

ما نمی توانیم صبر کنید به شما نشان می دهد چه چیز دیگری است که ارزش بیدار شدن از خواب در اوایل ،

در مورد مک دونالد ایالات متحده آمریکا
مک دونالد USA, LLC خدمت انواع گزینه های منو ساخته شده با مواد با کیفیت به حدود 25 میلیون مشتری در هر روز است. نود و پنج درصد از مک دونالد 14,000 ایالات متحده رستوران ها به طور مستقل و متعلق به اداره شده توسط تجار و بازرگانان و زنان است. برای اطلاعات بیشتر www.mcdonalds.com و یا دنبال ما را در توییتر @مک دونالد و Facebook: www.facebook.com/mcdonalds.

* مدرک معتبر برای استفاده در یک زمان از 6 – 10:30 AM در 3/2/20 در شرکت ایالات متحده مک دونالد. مک دونالد نرم افزار موبایل دانلود و ثبت نام مورد نیاز است. در دسترس نیست با McDelivery. تلفن سفارش و پرداخت در دسترس در شرکت مک دونالد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>