تخیل پشتیبانی از گوگل آندروید GPU بازرس

Category: وب وایر Comments: No comments

Imagination Technologies اعلام کرد که این حمایت از Google Android واحد پردازش گرافیکی (GPU) بازرس برای کمک به توسعه دهندگان مشخصات و اشکال زدایی گرافیکی اندروید بدون در نظر گرفتن دستگاه با استفاده از تنها یک ابزار است.

آندروید گوگل GPU بازرس منبع باز گرافیک پروفایل ابزار است که با پشتیبانی از انواع gpu ها. تخیل بوده و با همکاری نزدیک با گوگل برای پیاده سازی ویژگی های لازم در آن درایور گرافیک پشته به حمایت از عملکرد پروفایل در PowerVR دستگاه.

تخیل تولید خدمات حمل است به عنوان بخشی از آندروید گرافیک راننده فراهم می کند و در صورت درخواست لازم پروفایل معیارهای. توسعه دهندگان با استفاده از Google Android GPU بازرس را بهره مند از دقیق GPU زمان بندی و کانتر اطلاعات تسهیل ساده تر تجزیه و تحلیل پیچیده GPU حجم کار در PowerVR gpu ها.

جی کنگ, محصول, مدیر گوگل می گوید: “با آندروید GPU بازرس توسعه دهندگان به راحتی می توانید بهینه سازی گرافیک برنامه های کاربردی بدون نیاز به نصب ابزارهای سفارشی. ما می خواهم برای تشکر از تخیل تیم خود را برای حمایت و شور و شوق برای اندروید GPU بازرس.”

تخیل به طور کامل پشتیبانی از اندروید را آپدیت درایور مدل است و به دنبال به جلو به فعال کردن این هم با نیمه هادی و همکاران نصب شده برای ارائه به کاربران با بهترین تجربه بازی ممکن در PowerVR دستگاه های فعال

علامت ساقی معاون رئیس جمهور از مهندسی نرم افزار PowerVR تخیل Technologies می گوید: “اندیشه GPU بازرس را واقعا افزایش دهنده تجربه با ارائه آنها را با یک ابزار به راحتی دسترسی به مشخصات و اطلاعات اشکال زدایی آنها نیاز به از دستگاه آندروید است. این به نوبه خود بدان معنی است که کاربران با دستگاه های که شامل ما gpu ها خواهد شد که یک تجربه بهتر به خصوص علاقهمندان به بازی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>