محدودیت های مهاجرتی به احتمال زیاد برای صدمه زدن به پروژه های ساختمانی بزرگ

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

کنگره تاسیس ویزای EB-5 در سال 1990 به جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی به ایالات متحده به عنوان یک شغل-ایجاد محرک. در ازای ساخت کار-ایجاد سرمایه گذاری EB-5 شرکت کنندگان داده خواهد شد یک فرصت برای مهاجرت. آن را تبدیل به یک قانع کننده ابزار تامین مالی برای شهر نیویورک از جمله در پروژه های زیربنایی در استاتن آیلند و در استفاده از مخلوط و برج های مسکونی در کوئینز و بروکلین.

مرتبط Tishman اشپیر, سیلوراستاین, خواص و دیگر توسعه دهندگان عمده باید قوی تر EB-5 به عنوان یک جایگزین ابزار تامین مالی برای پروژه های خود را از جمله Jaxc هادسون متری و هتل چهار فصل. این برنامه ایجاد دهها هزار شغل در این شهرستان بدون هیچ هزینه به مالیات دهندگان در حالی که کمک به درآمدهای مالیاتی است.


هنوز EB-5 صنعت است که در چهار راه زیر یک سال قابل تنظیم مقررات و تغییرات به احتمال زیاد به شدت تاثیر این شهر بازار که برای اختصاص درصد قابل توجهی از کل سرمایه گذاری EB-5 در طول پنج سال گذشته. اگر چه ما ممکن است کمتر ذینفعان شرکت و هر چند افزایش سرمایه ممکن است تبدیل به بیشتر به چالش کشیدن من معتقدم که صنعت و ذینفعان کلیدی را وفق دهند و رشد در این محیط جدید اگر ما متحد کردن ویزا امداد این سال است.

حداقل سرمایه گذاری مقدار افزایش برای اولین بار پس از EB-5 را آغاز — از $500,000 به $900,000 در مناطق روستایی و بالا و بیکاری مناطق و از 1 میلیون دلار به 1.8 میلیون دلار در جای دیگر. مقررات جدید نیز سفت معیار برای تعیین بالا و بیکاری مناطق تغییر طراحی از دولت های ایالتی و محلی به U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی. علاوه بر این, قبلی بالا-بیکاری مناطق می تواند تشکیل شده از هر تعداد از هم پیوسته دستگاه های سرشماری با متوسط نرخ بیکاری بیش از 150 درصد از میانگین ملی است. مقررات جدید محدود کردن دامنه بالا-بیکاری مناطق تنها به سرشماری دستگاه یا پیوسته سرشماری دستگاه(s) که در آن پروژه واقع شده است. این تجدید نظر استاندارد موظف است به حذف تعدادی از پروژه های در شهر نیویورک است که باید واجد شرایط که قبلا.

این تغییرات قانونی آمده در زمانی که صنعت دست و پنجه نرم قابل توجهی ویزا شدن. ما جمعی ساخته شده این برنامه جذاب و معتبر “سرمایه گذاری برای مهاجرت” گزینه ای است که ایجاد کرده است میلیون ها نفر از مشاغل آمریکا اما با طولانی ترین ویزا انبار بار در 16 سال کمبود ویزا است که بزرگترین تهدید برای EB-5 را در دراز مدت زنده ماندن مگر اینکه کنگره عمل می شود. قانون گذاران بلند شرطی که اصلاحات را در محل قبل از آن در نظر افزایش ویزا. در حال حاضر که این مقررات شده است اصلاح تمام EB-5 ذینفعان باید متحد کردن پشت تقاضا برای افزایش ویزا تخصیص.

هستند چندین گزینه وجود دارد برای کاهش حجم پرونده: بازگشت به برنامه اصلی هدف از ایجاد 100,000 شغل سالانه بدون شمارش واجد شرایط اعضای خانواده نسبت به سهمیه ویزا. تخصیص بیشتر تعداد ویزا از دسته دیگر مانند ویزای تنوع فرهنگی. اختصاص همه استفاده نشده EB-5 ویزای از سال های گذشته است.

ایالات متحده خوش شانس است که کارآفرینان با استعداد از سراسر جهان که می خواهند به معنی کمک به ما در شهرستان و کشور است. بسیاری از سرمایه گذاران EB-5 خود ادامه تلاش های کارآفرینی, اینجا, ایجاد شغل های بیشتری نامربوط به سرمایه گذاری EB-5. ما باید حمایت و به آنها خوش آمد. در حال حاضر که به معنی دادن ویزا کمک به سرمایه گذاران EB-5.

تام روزنفلد است که رئیس جمهور و رئیس اجرایی از CanAm شرکت های پیشرو در مرکز منطقه ای اپراتور تحت EB-5 برنامه مهاجر سرمایه گذار.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>