تاثیر سرمایه گذاری را رونق می دهد بودجه تکان خوردن به نیویورک-بر اساس مدیریت پول

در کمتر از یک دهه Rekha Unnithan سرمایه گذاری $1 میلیارد دلار در یک تو رفتگی در دیوار بخشی از بازار که یک بار آنقدر کوچک اکثر مردم در وال استریت تا به حال حتی از آن شنیده می شود.

نیویورک-بر اساس Unnithan شرکت سر تاثیر سرمایه گذاری در Nuveen که نظارت بیش از 1 تریلیون دلار از دارایی های, از جمله بیش از $5.8 میلیارد دلار در تاثیر استراتژی. او پیوست و این شرکت در سال 2012 به منظور توسعه یک کسب و کار برای سرمایه گذاری است که می تواند هر دو پول و ترک قابل اندازه گیری تاثیر مثبت بر جامعه و محیط زیست است. فقط در هفته گذشته Nuveen جذب 150 میلیون دلار از سرمایه گذاران نهادی برای یک استراتژی متمرکز بر مبارزه با نابرابری درآمد و تغییر آب و هوا.

در عین حال برای همه با موفقیت و به او اخطار می دهد در برابر آنچه او می بیند به عنوان بی پروا رشد. که prescient هشدار به عنوان بیشتر و بیشتر مدیران شمع به رشد خود را تحت محاصره.


“تاثیر سرمایه گذاری در حال حاضر همه از ناگهانی آن لحظه گفت:” 38 ساله Unnithan. “آن را سرد در حال حاضر و گرفتن توجه بسیار بیشتری است. ما باید بسیار آگاه هر چند که این کار به درستی انجام شده است به واقع تاثیر به عنوان تنها حرکت سرمایه در اطراف و خواستار آن تاثیر است.”

سرمایه گذاری که به طور همزمان به لحاظ اجتماعی و پاداش مالی باید یک تجدید نظر در زمانی که کشنده بیماری همه گیر کوروناویروس و ناآرامی های نژادی در آمریکا را برجسته کرده اند نابرابری و افزایش تنش های اجتماعی است. Nuveen سرمایه گذاری تمرکز بر کم درآمد مصرف کنندگان دسترسی به مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش و مسکن همه از آن می تواند گران در یک سیستم که به طور نامتناسبی به نفع کسانی که در بالا.

تاثیر وجوه متفاوت از اصطلاح ESG سرمایه گذاری با هدف خاص نتایج مانند کاهش انتشار کربن و یا بیماری ریشه کن کردن به جای به سادگی اجتناب از شرکت هایی که موجب آلودگی یا سیگار و یا به دنبال متقاعد کردن مدیران شرکت برای تبدیل شدن به بیشتر پایدار با اتخاذ حکومت بهتر شیوه های.

در حالی که مدیران صندوق های سرمایه گذاری شده اند با هدف های اجتماعی دهه های گذشته تاثیر سرمایه گذاری محبوبیت در سال های اخیر با بسیاری از بزرگترین نامها در امور مالی شرکت مباهات تاثیر بودجه. آلمان آلیانز سرمایه گذاران جهانی و ایالات متحده غول سهام خصوصی KKR & Co. در میان مدیران که به تازگی مطرح شده تاثیر بودجه. Nuveen می گوید: از آن ساخته شده آن را برای اولین بار تاثیر سرمایه گذاری در بازارهای خصوصی که در آن بیشترین معاملات را در سال 1989.

تاثیر وجوه اداره $715 میلیارد دلار در پایان ماه دسامبر از 8 میلیارد دلار در سال 2012 با توجه به تاثیر جهانی سرمایه گذاری, شبکه, و یا GIIN و دلایل وجود دارد انتظار می رود این تعداد به نگه داشتن رفتن.

شرکت مالی بین المللی خصوصی-وام بازوی بانک جهانی در ماه گذشته به اندازه این تاثیر بالقوه بازار برای تبلیغات خصوصی دارایی های شمالی از 2 تریلیون دلار در بازارهای عمومی که در آن است “سخت تر به معتبر سرمایه گذاری برای تاثیر” $10.6 هزار میلیارد از سهام و اوراق قرضه دارای پتانسیل برای کمک به تاثیر مثبت.

Unnithan با تمرکز بر تاثیر در خصوصی حقوق صاحبان سهام و املاک و مستغلات. او گفت: یک نمونه تاثیر سرمایه گذاری برای Nuveen محدوده از $20 میلیون به 60 میلیون دلار.

Nuveen نوشت: $31 میلیون چک به Mumbai-بر اساس Aavishkaar که سرمایه گذاری در استارتاپ ها و شرکت های نوپا در بخش های از جمله خدمات مالی و پردازش مواد غذایی در بازارهای در حال ظهور. این سرمایه گذاری 50 میلیون دلار در نظر Inc., یک Milpitas, شرکت مستقر در کالیفرنیا است که باعث می شود شیشه ای مورد استفاده برای انرژی کارآمد ویندوز است که تغییر رنگ بسته به روشنایی خورشید به کاهش تابش خیره کننده. (معلمان و بیمه سالیانه انجمن از امریکا که صاحب Nuveen گفت: این برنامه برای نصب نمایش ویندوز در آن میدتاون منهتن ستاد).

دیگر تاثیر سرمایه گذاری شامل حدود 30 میلیون دلار تامین مالی برای مسکن مقرون به صرفه پروژه برای سالمندان کم درآمد در بروکلین و یک 10 میلیون دلار سرمایه گذاری در اوکلند کالیفرنیا مبتنی بر انقلاب مواد غذایی فراهم می کند که آشپز-طراحی وعده های غذایی با استفاده از مواد تازه به مدارس در جوامع محروم.

Nuveen گفت: در گزارشی جزئیات تاثیر آن-فعالیت های سرمایه گذاری از سال 2009 تا سال 2018 است که توسط آن تعداد شرکت حفظ کرده است 20,000 واحد مسکونی مقرون به صرفه در سراسر ایالات متحده اجازه داد تا 14 میلیون کم درآمد و بیماران برای دریافت درمان های پزشکی و کمک به جلوگیری از 1.8 تن دی اکسید کربن از ساطع شدن.

Unnithan کاهش یافته است به ارائه اطلاعات در مورد عملکرد Nuveen تاثیر بودجه, هر چند او گفته است: “”در راستای انتظارات در خطر تعديل شده بر اساس”. در حالی که Unnithan می گوید کمک های مالی به دنبال هر دو اجتماعی و پاداش های مالی او را آگاه از برخی از سوء ظن سنتی سرمایه گذاران را در مورد این بخش است.

“بسیاری از انتقاد از تاثیر سرمایه گذاری به ویژه در سهام خصوصی است بله شما می توانید سرمایه گذاری پول اما شما می رویم به دریافت هر گونه بازگشت سرمایه” Unnithan گفت.

رونق در تاثیر سرمایه گذاری — یک اصطلاح ابداع شده توسط بنیاد راکفلر — همچنین نشان دهنده گسترش ESG سرمایه گذاری به معنی تمرکز بر محیط زیست, اجتماعی و اداره مسائل. برای برخی از ESG مدیران تاثیر سرمایه گذاری است و یک پیشرفت طبیعی از خود پایداری کار; برای دیگران آن را یک فرصت برای برنده شدن بیشتر مشتریان با ارائه محصولات متفاوت.

Schroders Plc اجرایی پیتر هریسون گفت: در یک پادکست در ماه مارس که “ESG وجود دارد نمی خواهد در پنج سال زمان — آن خواهید بود آنچه مردم انتظار می رود را انجام دهد.” به جای “جن است” نسبت به تاثیر او گفت: با سرمایه گذاران درخواست چه اثر از آنچه که آنها انجام آنها ساخت یک سهم مثبت به جهان و چگونه می توان آنها را اندازه گیری کند. برای شرکت هایی که با موفقیت ارائه تاثیر سرمایه گذاری “آن را می شود واقعا تفاوت” هریسون گفت.

ESG در حال حاضر حداقل استاندارد برای سرمایه گذاران می گوید: اما شکار است که در اجرای سرمایه گذاری مسئول تیم در سنت جیمز محل مدیریت ثروت و هرمس مدیریت سرمایه گذاری. تاثیر مقایسه است به احتمال زیاد به یک “معامله و ساز” پس از آن یک راه برای نشان دادن نقش مثبت و ارائه به مشتریان چیزی متفاوت, او گفت:.

وقتی که می آید به فروش محصول و خطوط می تواند تاری.

“اگر من در حال بدبینانه وجود دارد یک عنصر از پیش رفتن در آن همه در حال حاضر شروع به استفاده از تاثیر به جای ESG و پس از آن درست می شود یکی دیگر از تهیه و تدوین سهامی عام برای کمک به شما در فروش بیشتر محصولات و گفت:” اندرو پری سر پایدار سرمایه گذاری در لندن-بر اساس نیوتن 45 میلیارد پوند ($57 میلیارد دلار) سرمایه گذاری مدیر متعلق به BNY ملون مدیریت سرمایه گذاری.

Axa مدیران سرمایه گذاری که نظارت بر 1.2 میلیارد یورو (معادل 1.4 میلیارد دلار) در سراسر هشت تاثیر وجوه تمایز بین سه نوع بودجه:

  • ESG یکپارچه که در آن برخی از گناه سهام مانند توتون و تنباکو و تولید کنندگان و شرکت های با فقیر ESG نمرات آمد
  • پایدار بودجه که برداشتن گام های بیشتر به اصلاح investable جهان در برخی از موارد با تنظیم اوراق بهادار به هدف خاص شاخص کلیدی عملکرد مانند شرکت ردپای کربن
  • تاثیر بودجه طراحی شده است که برای تاثیر مستقیمی بر جامعه و اغلب تمرکز بر یکی از ایالات کشور اهداف توسعه پایدار

با چنین مجموعهای از سبک های سرمایه گذاری و بودجه در ارائه به ذکر است در حال رشد فروشگاه از buzzwords, این مهم است که تاثیر بازار “مقیاس با صداقت گفت:” Unnithan با استناد به یک نقل قول از GIIN مدیر عامل شرکت.

“تأثیر گذاران برگزار خواهد شد به استاندارد بالاتر,” او گفت:. “ما باید به حتی بیشتر مراقب باشید به طوری که ما هستیم نه متهم از آنجا که ما در حال انجام gooders درست است ؟ ما نمی توانیم از آن اشتباه است.”


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagra