‘وضعیت غیر ممکن است’: رستوران مطبوعات شهرستان سالن غذاخوری جزئیات

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

با بازگشت از منزل ناهار خوری بالقوه کمتر از دو هفته به دور شهرs بیمار صنعت رستوران می گوید این نیاز به وضوح بیشتر از شهردار را در چه می آید بعدی.

من دانt می دانم که یک رستوران که دارای هر گونه ایده در مورد چگونه برای ادامه هنری گفت: Rinehart سابق صاحب Henrys فوقانی سمت غرب اغذیه فروشی و مشروب فروشی است که در حال حاضر اجرا می شود یک شرکت رسانه ای. آنs غیر ممکن است وضعیت اقتصادی.”

آن شده است یک هفته پس از شهردار, بیل د Blasio وعده داده شده عظیم گسترش در فضای باز ناهار خوری. این برنامه اجازه می دهد رستوران ها برای دور زدن کافه اجازه تنظیم جداول در نزدیکی پارکینگ عمومی و میادین. شهردار همچنین متعهد به سرعت بسته شدن 100 کیلومتر از خیابان به وسایل نقلیه و همچنین به عنوان اجازه فرآیند مورد نیاز برای راه اندازی جداول در پیاده رو. اما کامل طرح هنوز به آمده است.

مخلوط پیام hasnt کمک کرد تا شهرs 27,000 رستوران.


کسب و کار نیاز به یک منحصر به فرد و پیام نیاز به باز کردن به عنوان به زودی به عنوان آنها می توانند با خیال راحت گفت: اندرو Rigie مدیر اجرایی شهر نیویورک مهمان نوازی داد یک رستوران لابی ،

باز کردن یک کافه در پیاده رو به طور معمول نیاز به گرفتن مجوز—که حدود شش ماه است. رستوران منتظر جزئیات بیشتر در مورد چگونه است که روند تغییر خواهد کرد. شهردار تا کنون نشان داده است تنها 45 کیلومتر از خیابان تعطیلی از 100 به او وعده داده شده این بهار.

ما پناهگاهt چیزی شنیده است که روشن و قاطع گفت: سرژ بکر این رستوران پشت Miss لیلیs. احساس من این است که آن را باید بیشتر ad hoc و رهبری توسط اپراتور.

بکر است و با توجه به گسترش صندلی در فضای باز از دست لیلیs 7A در شرق روستا به نزدیکی پارکینگ منطقه. او گفت: صندلی برندهتی را برای همه از دست رفته کسب و کار, اما اجازه می دهد او را به کارکنان و مردم به یک مکان برای جمع آوری. جمعیت از نیویورک در حال حاضر معاشرت در خارج از کافه ها و رستوران ها هر شب پس از قرار دادن برو سفارشات را نشان می دهد تقاضا وجود دارد.

نیک Sifuentes مدیر اجرایی Tri-State حمل و نقل کمپین و یک عضو از شهردارs حمل و نقل بازگشایی کمیته اشاره کرد که شهردارs و بخش حمل و نقل در حال تلاش برای تعادل طیف وسیعی از مسائل از این بیماری همه گیر.

این است که نه فقط ناهار خوری, اما, اتوبوس, خطوط دوچرخه سواری و پیاده روی مسیرهای تخصیص فضا برای تحویل و حمل و نقل و مطمئن شوید که ما هنوز هم می تواند حرکت خودروها در برخی از خیابان های Sifuentes گفت. آنs یک کار بزرگ است.

شهردار اصل گفت: شهرستان eateries خواهد باز ماه آینده اما در حال حاضر او امیدوار است به سرعت تا آن زمان خط.

من گفت: ژوئیه چون من می خواستم برای نگه داشتن انتظارات کمی پایین تر د Blasio گفت. اما اگر ما وجود دارد می توانید هر چه زودتر البته اگر دولت و شهر به توافق برسند و ما فکر می کنیم آنs امن ،

“We مدیون کسانی رستوران راهنمایی بسیار به سرعت—در این هفته, در هفته آینده.

د Blasio اعلام ناهار خوری طرح همان روز که شورای شهر اعلام کرد لایحه نیاز به یک طرح. این لایحه بود به زور دست شهردار است که همیشه یک خارج از جعبه متفکر مورد بازنگری خیابان فضا به عنوان اسپانسر عضو شورای آنتونیو Reynoso آن قرار داده است. این شورا می تواند با رای خود در این لایحه این ماه است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>