‘وضعیت غیر ممکن است’: رستوران فشار شهرستان سالن غذاخوری جزئیات

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

با بازگشت از منزل ناهار خوری بالقوه کمتر از دو هفته دور شهر را بیمار صنعت رستوران می گوید این نیاز به وضوح بیشتر از شهردار را در چه می آید بعدی.

“من نمی دانم یک رستوران که دارای هر گونه ایده در مورد چگونگی ادامه گفت:” هنری Rinehart سابق صاحب هنری فوقانی سمت غرب اغذیه فروشی و مشروب فروشی است که در حال حاضر اجرا می شود یک شرکت رسانه ای. “این غیر ممکن است وضعیت اقتصادی.”

آن شده است یک هفته پس از شهردار, بیل د Blasio وعده داده شده “عظیم” گسترش در فضای باز ناهار خوری. این برنامه اجازه می دهد رستوران ها برای دور زدن کافه اجازه تنظیم جداول در نزدیکی پارکینگ عمومی و میادین. شهردار همچنین متعهد به سرعت بسته شدن 100 کیلومتر از خیابان به وسایل نقلیه و اجازه فرآیند مورد نیاز برای راه اندازی جداول در پیاده رو. اما کامل طرح هنوز به آمده است.

مخلوط پیام کمک کنید این شهر 27,000 رستوران.


“کسب و کار نیاز به یک منحصر به فرد و پیام نیاز به باز کردن به عنوان به زودی به عنوان آنها می توانند با خیال راحت گفت:” اندرو Rigie مدیر اجرایی شهر نیویورک مهمان نوازی داد یک رستوران لابی ،

باز کردن یک کافه جدید در پیاده رو به طور معمول نیاز به شش ماه اجازه روند. رستوران منتظر جزئیات بیشتر در مورد چگونه است که روند تغییر خواهد کرد. شهردار تا کنون تنها نشان داد 45 مایل از خیابان تعطیلی از 100 وعده داده در اوایل بهار.

“ما شنیده نمی, هر چیزی که روشن و قاطع گفت:” سرژ بکر این رستوران پشت دست لیلی. “احساس من این است که آن را باید بیشتر ad hoc و رهبری توسط اپراتور.”

بکر است و با توجه به گسترش صندلی در فضای باز از دست لیلی 7A کافه در شرق روستا به نزدیکی پارکینگ منطقه. او گفت که این صندلی را ندارد تا برای همه از دست رفته کسب و کار, اما اجازه می دهد او را به کارکنان و مردم به یک مکان برای جمع آوری. جمعیت از نیویورک در حال حاضر معاشرت در خارج از کافه ها و رستوران ها هر شب پس از قرار دادن برو سفارشات را نشان می دهد تقاضا وجود دارد.

نیک Sifuentes مدیر اجرایی Tri-State حمل و نقل کمپین و یک عضو از شهردار حمل و نقل بازگشایی کمیته اشاره کرد که دفتر شهردار و وزارت حمل و نقل در تلاش است تا تعادل طیف وسیعی از مسائل از این بیماری همه گیر.

“این است که نه فقط ناهار خوری, اما, اتوبوس, خطوط دوچرخه سواری و پیاده روی مسیرهای تخصیص فضا برای تحویل و حمل و نقل و مطمئن شوید که ما هنوز هم می تواند حرکت خودروها در برخی از خیابان های” Sifuentes گفت. “این یک کار بزرگ است.”

شهردار در ابتدا گفت که شهر eateries باز خواهد شد در ماه آینده, اما در حال حاضر او امیدوار است برای سرعت بخشیدن به آن جدول زمانی.

“من گفت: ژوئیه چون من می خواستم برای نگه داشتن انتظارات کمی پایین تر” د Blasio گفت. “اما اگر ما وجود دارد می توانید هر چه زودتر البته اگر دولت و شهر به توافق برسند و ما فکر می کنم آن را بی خطر است البته… ما مدیون کسانی رستوران راهنمایی بسیار به سرعت در این هفته, در هفته آینده.”

د Blasio اعلام ناهار خوری طرح همان روز به عنوان شورای شهر لایحه نیاز به یک طرح که بود به زور دست شهردار است که همیشه یک “خارج از جعبه متفکر مورد بازنگری خیابان فضا” به عنوان اسپانسر عضو شورای آنتونیو Reynoso آن قرار داده است. این شورا می تواند رای در اواخر این ماه در این لایحه است.


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>