در یک بیماری همه گیر ناشی از خرس بازار یکی از برنامه های آتی قادر به حرکت نوسانات

Category: وب وایر Comments: No comments

به عنوان سهام وارد بازار خرس خاک برای اولین بار در 11 سال, به مناسبت پایان از طولانی ترین بازار گاو نر در تاریخ ایالات متحده حداقل یک بوتیک های آتی برنامه قادر به حرکت نوسانات. این Bastiat واگرایی برنامه تا 20 ٪ YTD.
 
آماندا Howard, موسس و مدیر عامل شرکت Bastiat سرمایه ثبت شده تجارت کالا مشاور با CFTC می گوید: “هدف ما این است برای کمک به سرمایه گذاران پرچین نمونه کارها قرار گرفتن در معرض حوادث شدید.” او اشاره می کند که در سال 2008 در بازار جهانی تحول این Bastiat واگرایی برنامه بود تا 76 درصد است.
 
“در زمان بازار پریشانی بسیاری از سرمایه گذاری های بسیار در ارتباط با بازار سهام” هوارد یادداشت ها. “اضافه کردن یک غیر همبسته استراتژی را می توان مجموعه با دوام تر است.”
 
این Bastiat واگرایی برنامه معاملات جهانی بازارهای آتی و به طور سیستماتیک آهنگ در روند نه ژئو-استراتژیک بخش با توجه به هوارد که شروع به توسعه برنامه هسته ای مدل به عنوان یک دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه آکسفورد. برای مثال این برنامه دارای پوزیشن در بهار گندم, لندن, قهوه و light sweet crude و موقعیت خود را در طلا و Eurodollar. “این برنامه شده است قادر به تولید این عملکرد بدون اتصال کوتاه شاخص های آتی سهام ایالات متحده” او می گوید. “2008 عملکرد نیز زمانی کوتاه بدون قرار گرفتن در معرض به بازار سهام ایالات متحده.”
 
وقتی پرسیده شد که در مورد خطر ریزش های بیشتر هوارد می گوید: “یکی از خطرات بزرگ در حال حاضر سرایت كردن به بدهی شرکت های بزرگ بازار است. تغذیه شدید در هشت سال پول آسان سیاست منجر به نه تنها یک بازار سهام فوق العاده رالی اما بدهی شرکت های بزرگ شراب خواری. ما در حال نشستن در یک انفجار بدهی شرکت های بزرگ, بمب.”
 
###
 
این Bastiat واگرایی برنامه در دسترس است برای واجد شرایط شرکت کنندگان واجد شرایط (QEPs) به عنوان تعریف شده توسط CFTC قانون 4.7 از بورس کالا اقدام کنند. عملکرد گذشته است که نشان دهنده آینده نتایج. خطر از دست دادن در معاملات سلف و گزینه های می تواند قابل توجه باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر, بازدید: www.bastiatcapital.com
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>