یک آلبانی تصمیم قاضی به دکمه مکث در سیاست های دولت است که باید ممنوع اجاره کمیسیون پرداخت شده توسط مستاجر نا امید مستاجرها و ارائه مهلت به کارگزاران که می گویند کسب و کار اجاره شهر نیویورک 2 میلیون اجاره آپارتمان به پایین پرتاب شده است به هرج و مرج در هفته گذشته.

کارگزاران و مستاجر بودند whipsawed توسط وزارت امور خارجه تفسیر اجاره اصلاحات قوانین. به ظاهر از هیچ گروه غیر قانونی یاب, هزینه ها, اما روز بعد دولت دیوان عدالت مایکل Mackey قرار موقت سفارش محدود در دولت سیاست.

“به ما گفته شد یک شبه ‘شما اجرا کسب و کار خود و این راه را برای دهه, اما شما باید به ایجاد یک تغییر در حال حاضر'” گفت: سارا Saltzberg, co-founder از بوهمیا ملک گروه کارگزاری. “قاضی را کاملا درست انجام دهد.”


برای رفتن شکست

صنعت املاک و مستغلات بسیج به سرعت در برابر کارگزار سیاست تغییر دهید. هیئت مدیره املاک و مستغلات نیویورک که نشان دهنده صاحبخانه و هزاران نفر از کارگزاران وعده داده شده برای سو به عنوان به زودی به عنوان دولت منتشر شده سند Feb. 4. کمتر از یک هفته بعد حکومت قرار داده شد در خود نگه دارد.

طرح دعوی در دادگاه که REBNY در زمینه همکاری با ایالت نیویورک انجمن از Realtors ادعا می کند هیچ قانونی روشن در تاریخ به عقب دولت را تفسیر اجاره قوانین. هزینه کارگزار ذکر شد زمانی که قانون شد برای بحث در ژوئن REBNY استدلال می کند.

این ضابط منظور تضمین نمی کند که این دادگاه را به سمت با املاک و مستغلات گروه. وزارت امور خارجه خواهد استدلال می کنند آن طرف در یک جلسه در ماه مارس است.

“این است که قطعا بیشتر از یک وابسته به ‘پیروس’ پیروزی گفت:” لیزا Faham-Selzer یک شریک در منهتن قانون املاک و مستغلات شرکت Kucker مارینو. “در حال حاضر برای آن کسب و کار به عنوان معمول است اما در نهایت این موضوع می تواند نوسان در هر صورت با هیچ یک مستراح به نحوه قضاوت خواهد داد.”

حتی اگر صنعت املاک و مستغلات شد برای برنده شدن در این مورد و سرنگونی راهنمایی, Faham-Selzer گفت: قانونگذاران دولت می تواند با اصلاح قانون اجاره-اصلاح قوانین به یاغی هزینه کارگزار.

وجود دارد همچنین می تواند اقدام در سطح شهرستان است.

عضو شورای کیت قدرت که به معرفی یک لایحه در طول تابستان به محدود کردن هزینه از هزینه کارگزار گفت که او می خواهم برای دیدن و دولت کارگزار سیاست مدون به شهر قانون است. او که هنوز معرفی هر قانون با هدف انجام است که با این حال.

تاثیر

دولت را ارشاد در بروکر هزینه شد تشویق مستاجر حمایت گروه ها و سیاستمداران مترقی که در توصیف این هزینه ها که در محدوده بین اجاره یک ماه و 15% سالانه اجاره به عنوان یک مانع به مسکن پایدار.

“برای افرادی که مجبور به توسل به انواع منابع به آنها کمک هزینه های بالا می توانید با ایجاد یک مانع از گرفتن یک آپارتمان به خصوص برای افرادی که در یک پناهگاه و تلاش برای رسیدن به مسکن دائمی گفت:” رابرت Desir کارکنان وکیل در کمک حقوقی جامعه در شهر نیویورک است.

از طریق طرح دعوی در دادگاه و در مصاحبه کارگزاران توصیف یک حالت هرج و مرج در بازار برای پنج روز هدایت شد و در اثر. شرکت تا به حال هزاران نفر در انتظار معاملات اجاره که برگزار شد تا در سردرگمی است که به دنبال طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند با توصیه های موجود در مورد نحوه رسیدگی به قوانین جدید.

“انهدام این انتظار معاملات با توجه به [وزارت امور خارجه] اشتباه و خودسرانه تفسیر [قانون] را برساند صاحبخانه … کارگزاران … و بیشتر از همه مصرف کنندگان که ممکن است پس از بستن در آپارتمان آنها به دنبال به اجاره” طرح دعوی در دادگاه اتهامات عنوان شده علیه.

هدر دانا Domi یک کارگزار با قطب نما گفت: ارشاد به اندازه کافی باعث سردرگمی به حدود فرضا یک اجاره نامه او کار کرده بود و حتی پس از نظر موافق بودند و چک قطع شد.

“آیا من باید به بررسی? آیا من باید بگویم که من مالک است که او به من پرداخت چک گفت:” دانا Domi بنیانگذار و رئیس نیویورک مسکونی عامل استمرار یک کارگزار وکالت ، “سوالات به عنوان بسیاری از من بود من از شنیدن همان چیزهایی که از اعضای ما.”

اگر دولت را هدایت می ایستد تا به دادگاه چالش تغییر حکومت را تهدید می امرار معاش از این شهر بیش از 25000 کارگزاران به دلیل آن است که مشخص نیست که چگونه بسیاری از صاحبخانه خواهد بود مایل به جذب هزینه و همچنان به استفاده از کارگزاران.

یک شرکت چنین LCOR است که اجاره نمونه کارها در نیویورک و دیگر بازارهای ایالات متحده بهتر است راه اندازی برای ادامه پرداخت کارگزاران; ترین آن آپارتمان در حال حاضر هیچ هزینه و یا مسئولیت رسیدگی به اجاره خانه.

“اما اگر شما در حال کوچکتر صاحبخانه کمتر با حروف بزرگ و اجاره-تنظیم ساختمان این واقعا تغییر راه شما انجام کسب و کار” گفت: David Sigman, یک معاون اجرایی رئیس جمهور و مدیر LCOR.

کسانی که صاحبخانه می تواند گیر در یک محل که در آن آنها قادر به افزایش اجاره به پرداخت هزینه برای یک کارگزار Sigman گفت: “اما آنها لازم نیست که زمان برای نشان دادن آپارتمان و دامپزشک تمام مستاجران بالقوه است.”

‘تنها-در-نیویورک ایجاد’

سابقه ای طولانی وجود دارد میلیون ها نفر از نیویورک مستاجرها شنیدم و تلاش برای جلوگیری از پرداخت هزینه کارگزار. یک سال 1967 نیویورک تایمز در مقاله مفصلی که چگونه “بسیاری از نظر مالی تحت فشار آپارتمان شکارچی . . . تعداد آن را به عنوان یک موفقیت اگر او می تواند صرفه جویی حداقل یک کارگزار هزینه.” سی سال بعد همین نشریه اعلام کرد که “کارگزار هزینه برای اجاره مانند $9 بلیط فیلم خود است و تنها-در-نیویورک ایجاد شده است.”

بدون خدمات کارگزاران می گویند صاحبخانه را فقط با فشار هزینه بازاریابی و اجاره آپارتمان خود را به بالاتر اجاره ماهانه. لیست سایت PropertyClub یافت که درآمد ناشی از افزایش به طور متوسط 6 ٪ برای آپارتمان ها که در آن هزینه برداشته شد در شش روز بین هدایت و سفارش محدود.

تئوری اقتصادی 101 نشان می دهد نباید آن را به هر گونه تفاوت در همه که پرداخت هزینه” گفت: Heski نوار-و اسحاق و استاد اقتصاد در دانشگاه تورنتو است که مورد مطالعه قرار نیویورک بازار اجاره. “اگر وجود دارد در حال رفتن به یک کارگزار درگیر کسی پرداخت هزینه.”

پرداخت هزینه در صف مقابل حس می کند برای یک مستاجر که قصد اقامت در یک آپارتمان برای چندین سال و در نتیجه بیشتر به نفع را از کاهش اجاره. کوتاه مدت اجاره در عین حال می تواند صرفه جویی در پول با پرش بر روی هزینه و پذیرش بالاتر اجاره برای سال آنها اجاره آپارتمان.

“این نشان می دهد که این پرداخت مختلف پروفیل در حال رفتن به استفاده شده توسط صاحبخانه برای انتخاب انواع مختلف از مستاجران” Bar-اسحاق گفت.

چه بعدی

صنعت املاک و مستغلات مورد برابر وزارت امور خارجه برنامه ریزی شده است برای دادگاه مارس 13. وکلای دولت به احتمال زیاد ارائه کاملتر توضیح آنچه باعث هدایت در دادرسی. مقامات وزارت نگه داشته اند مشخصات پایین در طول طوفان که به دنبال سند, انتشار, صدور تنها یک بیانیه مطبوعاتی است که روشن آن کارگزار-هزینه سیاست اعمال نمی عطف به ماسبق به اجاره قانون موثر تاریخ.

روشن شدن اذیت مستاجرها که می تواند در غیر این صورت به دنبال بازپرداخت هزینه های پرداخت شده پس از قانون امضا شد. آن است که در حال حاضر بخشی از REBNY مورد برابر قانون است.

“داس را ادعا که [هدایت] اعمال نمی عطف به ماسبق نشان می دهد که این قانون جدید که شدید خروج از بازار فعلی عمل” طرح دعوی در دادگاه آمده است: “و زبان [قانون] خود موفق به قرار دادن کسی متوجه خواهید شد که کمیسیون پرداخت شده توسط مستاجر به کارگزاران منصوب شده توسط صاحبخانه شد به نحوی که لغو کرد.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su