در مینیاپولیس جمعیت سوگوار افتخارات فلوید

Category: آرکانساس Comments: No comments

مینیاپولیس-مشاهیر هالیوود نوازندگان و رهبران سیاسی با تجمع در مقابل تابوت طلایی جورج فلوید در یک یادبود پنج شنبه برای مردی که مرگ در دست پلیس موجب تظاهرات جهانی, با حقوق مدنی رهبر اعلام وقت آن است که برای مردم به تقاضا “دریافت زانو خود را خاموش گردن ما!”

خدمات — برای اولین بار در یک سری از خاطرات تنظیم برای سه شهر بیش از شش ماه — گشوده در یک پناهگاه در شمال مرکزی دانشگاه به عنوان یک قاضی چند بلوک دور مجموعه وثیقه در $750,000 برای هر سه اخراج مینیاپولیس افسران پلیس به اتهام کمک و معاونت در جرم قتل در Floyd مرگ است.

“جورج فلوید داستان شده داستان سیاه مردمی است. چون همیشه از 401 سال پیش به همین دلیل ما هرگز نمی تواند بود که ما می خواستیم و خواب به شما نگه داشته زانو خود را بر گردن ما” این کشیش Al Sharpton گفت: در مداحی.

“از آن زمان برای ما به ایستادن در جورج نام و بگو: دریافت زانو خود را خاموش گردن ما!'”

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=CGVN5F_BQK0]

فلوید 46-سال-را-از-کار لی لی, درگذشت مارس 25 بعد از یک افسر پلیس درک چوین قرار داده و زانو خود را در Floyd گردن برای چند دقیقه به عنوان فلوید دراز دستبند به دست در پیاده رو گفت: او نمی تواند نفس بکشد. چوین شده است به اتهام قتل و او و دیگر افسران می تواند تا 40 سال در زندان است.

از ساحل به ساحل و از پاریس و لندن به سیدنی و, Rio de Janeiro, تلفن همراه تصویری از فلوید مرگ کرده و گاهی خشونت آمیز تظاهرات علیه خشونت پلیس نژادی تعصب و نابرابری.

کسانی که جمع آوری شده در پنجشنبه ادای احترام ایستاده بود و در سکوت 8 دقیقه, 46 ثانیه مقدار زمان فلوید بود که ادعا می شود بر روی زمین تحت کنترل پلیس است.

Sharpton قول داد که این را تبدیل به یک جنبش به “تغییر کل سیستم از عدالت است.”

“زمان است برای نگه داشتن شما را پاسخگو! زمان را برای شما بهانه ای! زمان را برای شما در تلاش برای غرفه! زمان است برای خالی کلمات و وعده های خالی! زمان را برای شما filibustering و تلاش برای غرفه بازوی عدالت!” او گفت:.

خدمات جلب کشیش جسی جکسون به گزارش ایسنا ، ctq و دیگر اعضای کنگره از جمله مظنونان حمله به دانشگاه Ilhan عمر شیلا جکسون لی و Ayanna Pressley. در میان مشاهیر در حضور بودند T. I., Ludacris, Tyrese Gibson, Kevin Hart, تیفانی Haddish و Marsai مارتین.

‘A WAY WITH WORDS’

“تمام این مردم را به دیدن برادر من” Philonise فلوید گفت: این جمعیت در یادبود در هیبت به عنوان او بازگو کودکی خود بازی گرفتن و خوردن موز-سس مایونز ساندویچ. “این برای من شگفت انگیز است که او را لمس بسیاری از قلب مردم است چرا او را لمس قلب ما.” او و دیگر اعضای خانواده صحبت عشق فلوید بود که بیش از 6 فوت قد است که به او لقب “بزرگ جورج.”

“جورج او مانند یک ژنرال” Philonise فلوید گفت. “هر روز او را به راه رفتن در خارج وجود دارد خواهد بود یک خط از افرادی که مایل به او خوش آمد می گوید. … او قدرتمند ، او در راه با کلمات است. … همه عاشق جورج.”

گالری: جورج فلوید یادبود

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/65memorial/]

این بود coronavirus که به کشته شدن فلوید خانواده وکیل بن Crump گفت: اما “همه گیر نژادپرستی و تبعیض است.”

تابوت پوشیده شده بود در گل رز قرمز و یک تصویر پیش بینی شده بود بالای منبر از یک نقاشی دیواری از فلوید رنگ در گوشه خیابان که در آن او دستگیر شده توسط پلیس به ظن عبور تقلبی $20 bill در فروشگاه. پیام در نقاشی دیواری: “من می توانم در حال حاضر نفس بکشم.”

یک گروه کوچک و گروه کر خواند Goin’ تا ان و دیگر کلاسیک, انجیل, آهنگ عزاداران جمع شده بودند.

محراب به طور معمول صندلی 1,000 اما به دلیل شیوع کروناویروس ظرفیت کاهش یافته بود به حدود 500 و بسیاری از عزاداران ماسک عینک با “من نمی توانم نفس بکشم” در آنها.

خارج از صدها شعار فلوید نام به عنوان یک نعش کش آماده برای حمل بدن خود را دور.

پس از مینیاپولیس رویداد بدن خود را به Raeford, N. C., نزدیکی جایی که او در آن متولد شد, برای مشاهده عمومی و خصوصی خدمات خانواده شنبه. یک مشاهده عمومی برگزار خواهد شد و دوشنبه در هوستون که در آن او بزرگ شده بود و زندگی بسیاری از زندگی خود را.

500 نفر خدمات سهشنبه برگزار خواهد شد در چشمه ستایش کلیسا و شامل آدرس از Sharpton, Crump و برگرد. ریموس E. Wright, خانواده کشیش. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد ممکن است حضور, و دیگر چهره های سیاسی و افراد مشهور در حال انتظار نیز هست. خصوصی کفن و دفن را به دنبال خواهد داشت.

فلوید نهایی سفر طراحی شده است با قصد Sharpton گفت: جلوتر از روز شنبه ، داشتن دکمه سمت چپ هوستون برای مینیاپولیس در سال 2014 در جستجوی یک شغل و یک زندگی جدید فلوید خواهد جابجایی است که راه.

Clayborne کارسون مدیر مارتین لوتر کینگ جونیور پژوهش و آموزش موسسه در دانشگاه استنفورد گفت: تاثیر فلوید مرگ در نهایت اندازه گیری تغییرات در نحوه پلیس درمان مردم سیاه و سفید و نرخ های متفاوت که در آن سیاه و سفید مردان زندانی هستند.

“در غیر این صورت آن را فقط بعد جورج فلوید و یکی از پس از آن,” او گفت:.

دوم بعد از آرام

در سراسر ایالات متحده که در آن تظاهرات شده بود مشخص شده توسط حملات بی قانونی از هفته گذشته آرامش نسبی همچنان برای دومین شب متوالی دوشنبه پس از تصمیم دادستان به اتهام سه نفر دیگر از ماموران در صحنه و فایل جدید جدی تر تعداد قتل در برابر چوین.

این اتهامات جدید در مینیاپولیس مربوط یک هفته بی سابقه در تاریخ اخیر آمریکا که در آن تا حد زیادی به تظاهرات مسالمت آمیز صورت گرفت در جوامع در همه ابعاد بودند اما مسئولیت انفجار خشونت ها از جمله حملات مرگبار در افسران و سرقت و خرابکاری و آتش سوزی. در مینیاپولیس به تنهایی بیش از 220 ساختمان های آسیب دیده و یا سوخته با آسیب شکوه $55 میلیون, شهرستان, مقامات گفت.

بیش از یک دوجین مرگ و میر گزارش شده است.

در سراسر کشور بیش از 10000 نفر دستگیر شده اند یک آسوشیتد پرس شمارش یافت.

لس آنجلس تا به حال بیش از یک چهارم از ملی بازداشت و پس از نیویورک و شیکاگو و فیلادلفیا. بسیاری از این بازداشت شده اند برای سطح پایین جرائم مانند نقض مقررات و عدم پراکنده. صدها نفر دستگیر شدند سرقت و غارت اتهامات عنوان شده علیه.

به عنوان شهرستانها بودند فرا گرفته در ناآرامی سیاستمداران ادعا کرد که اکثریت معترضان در خارج از آشوبگران از جمله یک مشاجره توسط مینه سوتا فرماندار که 80 درصد از شرکت کنندگان در این تظاهرات از دولت است.

این دستگیری ها در مینیاپولیس بگویید یک داستان متفاوت است. در نزدیک به یک دوره 24 ساعته از شنبه شب تا یکشنبه بعد از ظهر 41 52 نفر ذکر شده با اعتراض های مربوط به دستگیری تا به حال مینه سوتا مجوز رانندگی با توجه به Hennepin County sheriff.

در پایتخت کشور 86 درصد از بیش از 400 نفر دستگیر شدند که از بعد از ظهر چهارشنبه از واشنگتن دی سی و مریلند و ویرجینیا است.

در لس آنجلس, مردم, شورای شهر صندوق آنلاین کمپین جمع آوری کمک مالی جمع آوری کرده است $2 میلیون نفر تا کنون برای کمک به بیش از 3000 نفر دستگیر شده در تظاهرات.

جمع آوری کمک سازمان گفت: صدها هزار نفر از دلار مطرح خواهد شد به زندگی ماده لا و همچنین به عنوان به ملی وکلا انجمن صنفی مترقی گروه شده است که در دفاع از حقوق مدنی فعالان از 1930s.

Kath راجرز مدیر اجرایی لس آنجلس دفتر ملی وکلا صنفی گفت: او توسط تعداد زیادی از دستگیری در آن شهر است. دفتر خواستار بازداشت شدگان در تماس با ما به طوری که آنها می تواند بخشی از این گروه دفاع. تا کنون آنها را شنیده و از حدود 400 نفر در, او گفت:.

لس آنجلس رئیس میشل مور گفت: پلیس شهر کمیسیون در روز سه شنبه که بخش عمده ای از دستگیری حدود 2500 بودند برای به شکست پراکنده و یا نقض مقررات.

بقیه بودند برای جرایم از جمله دزدی و غارت ضرب و جرح در افسران پلیس و دیگر خشونت مور گفت.

تنها ایالات متحده دیگر شهرستان با دستگیری یک تلفن است که می آید نزدیک به لس آنجلس نیویورک با حدود 2000 با توجه به AP را شمارش.

AP شمارش نیست را به حساب هر گونه دستگیری ها هنوز گزارش نشده از شب چهارشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکایت کرد

در همین حال اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا و دیگر گروه های واصل طرح دعوی در دادگاه در روز شنبه در برابر تهمت و دولت وی از سوی مامورین که مقامات نقض حقوق مدنی مسالمت آمیز معترضان. تظاهر کنندگان برداشته شد از یک پارک دوشنبه در نزدیکی کاخ سفید توسط پلیس گزارش شلیک بمب های دود و فلفل توپ. پس از معترضان پاک شد رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه می رفت به نزدیکی یک کلیسا برای او احترام می گذارد و یک عکس گرفته شده است.

آیتالله سیستانی آن را به نام “هماهنگ و بی دلیل اتهام به جمعیت تظاهر کنندگان.”

طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از گروه Black Lives Matter سی و فرد معترض بودند که در پارک در آن زمان است.

در خبری دیگر روز شنبه یک قاضی تعیین وثیقه در $750,000 هر کدام به مدت سه اخراج مینیاپولیس افسران پلیس به اتهام کمک و معاونت در جرم در قتل فلوید. Tou Thao, توماس خط و J. Alexander Kueng ساخته شده خود را برای اولین بار حضور در Hennepin شهرستان دادگاه منطقه.

مینیاپولیس اداره پلیس اخراج آنها هفته گذشته همراه با چوین که با اتهام قتل درجه دوم و درجه دوم در قتل نفس در floyd’s مارس 25 مرگ است.

وکلای مدافع استدلال برای کاهش وثیقه. وکیل Earl Gray, نمایندگی لین به دادگاه گفت که چوین بود افسر ارشد در صحنه و هنگامی که فلوید درگذشت این تنها خط چهارم روز در کار است. همچنین Kueng چهارم بعد به عنوان یک افسر.

خاکستری گفت: تمام خط بود به نگه دارید فلوید را به طوری که او نمی تواند پا زدن. او همچنین اشاره کرد که این شکایت می گوید لین خواسته چوین دو بار اگر آنها باید رول فلوید و ابراز نگرانی کرد که خاکستری ممکن است در هذیان. وکیل گفت: خط انجام CPR در آمبولانس.

“آنچه که موکل من قرار است انجام دهد اما به دنبال آنچه که او مسئول آموزش گفت ؟ این است که کمک و معاونت در جرم جرم است؟” خاکستری پرسید.

وکلای مدافع برای Kueng و Thao نیست آدرس محاسن این اتهامات در دادگاه به خبرنگاران گفت: پس از آن که آنها کاهش یافته است به اظهار نظر در این مورد در حال حاضر از احترام به Floyd خانواده در بعد از اولین مراسم یادبود.

اگر محکوم چوین چهره حداکثر 40 سال در زندان به قتل تعداد و 10 سال برای قتل نفس. تحت مینه سوتا قانون کمک و معاونت در جرم قتل درجه دوم معادل یک دوم-مدرک اتهام قتل پس Thao خط و Kueng صورت همان بالقوه به عنوان جریمه چوین اگر محکوم کرد.

یک تاریخ برای چوین اول دادگاه ظاهر شده است تنظیم شده است.

اطلاعات اين مقاله کمک by Amy Forliti Scott, بائر, Nomaan تاجر, آنیتا, برف و استیو Karnowski از آسوشیتد پرس.

برگرد. Al Sharpton ارائه مداحان روز پنج شنبه در یادبود جورج فلوید در شمال مرکزی دانشگاه در مینیاپولیس. Sharpton گفت: اعتراض بیش از فلوید مرگ را تبدیل به یک جنبش به “تغییر کل سیستم از عدالت است.” عکس های بیشتر در arkansasonline.com/65memorial/.
(AP/Julio کورتز)

مردم در تظاهرات روز پنج شنبه در مارتین لوتر کینگ جونیور یادبود در واشنگتن است. که اعتراض و دیگران در سراسر کشور باقی مانده است نسبتا آرام پس از روزهای پر هرج و مرج راه پیمایی.
(AP/الکس Brandon)

اعضای جورج فلوید خانواده ایستاده پنج شنبه به عنوان کشیش Al Sharpton صحبت می کند در یک مراسم یادبود برای فلوید در مینیاپولیس. یک گروه کوچک و گروه کر خواند Goin’ تا ان و دیگر کلاسیک, انجیل, آهنگ عزاداران جمع شده بودند.
(AP/Julio کورتز)

یک بخش در 06/05/2020

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>