در شخص نمایش آن هنوز ‘حد’ برای عوامل املاک و مستغلات

Category: کرین نیویورک Comments: No comments

در شخص ملک نمایش آن هنوز هم ممنوع در نیویورک برای جلوگیری از گسترش Covid-19 رغم ارشاد روز شنبه اعلام این صنعت ضروری است.”

یک سخنگوی وزارت امور خارجه امپراتوری توسعه روشن پنج شنبه که کارگزاران و عوامل می تواند وارد خواص به رفتار مجازی showings, اما نمی تواند در دیدار با خریداران آینده نگر در محل.

“بودن یک ‘ضروری’ صنعت معنا نیست که کسب و کار به عنوان معمول—کسب و کار تنها می تواند انجام شود اگر اجتماعی فاصله و بهداشت عمومی پروتکل به دنبال دارد و همه باید به انجام همه چیز آنها می توانید برای کمک به جلوگیری از گسترش” گفت: ESD سخنگوی متی Gorton. “برای املاک و مستغلات است که به معنی کارگزاران می تواند تنها و ستد کسب و کار در دفاتر خود و یا نشان دادن خواص عملا و هر چیز دیگری خارج از محدوده است.”


ایالت نیویورک انجمن از Realtors مشترک یک پیام با اعضای چهارشنبه شب در آن گفت: آن را دریافت کرده بود که بعد از ESD دولت توسعه کسب و کار سازمان است. این گروه گفت: دولت اعلام کرده بود برخی از توابع از املاک و مستغلات به عنوان خدمات ضروری از جمله صفحه اصلی و نمایش آن.

که مفهوم درو فوری پوش بک از کارگزاران که گفت این امر می تواند غیر ممکن است برای دیدار با خریداران بالقوه و هنوز هم عمل سالم اجتماعی فاصله.

هیئت مدیره املاک و مستغلات نیویورک گفت: اعضای خود را صبح روز پنجشنبه به بی اعتنایی به اطلاع تا Empire State توسعه قرار رسمی راهنمایی.

دولت است که اجازه می دهد کارگزاران به کار از دفاتر خود و یا ویژگی های ذکر شده اما تنها در حالی که نگه داشتن یک فاصله. اولین وبزرگترین و بازرسان همچنین می توانید خواص و کارگزاران می تواند نظارت بر معاملات در دفاتر خود با توجه به ESD.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>