در دولت دولت, آدرس gov می گوید وضعیت اقتصادی ‘نامشخص’ اما شخصیت قوی; قانونگذاران مالی شروع جلسه

Category: آرکانساس Comments: No comments

فرماندار آسا هاچینسون در ادامه سنت باز کردن آرکانزاس مقننه را دوسالانه مالی در جلسه بعد از ظهر چهارشنبه با یک دولت از دولت آدرس که در طی آن او ابراز خوش تن در حالی که جزئیات وخامت اوضاع.

“صادقانه پاسخ این است که ما وضعیت اقتصادی نامشخص است” هاچینسون گفت. “اما دولت از شخصیت ما هرگز قوی تر شده است.”

قوه مقننه gaveled به آن دوسالانه مالی در جلسه با نمایندگان مجلس, پوشش چهره خود را و نگه داشتن اجتماعی دور به عنوان آنها امیدوار به قرار دادن کار خود را در دولت بودجه را در زمان ثبت.

قانونی رهبران گفت: آنها می خواهند به موکول کردن جلسه در 10 روز که علامت کوتاهترین مالی جلسه پس از بودجه متمرکز مجموعه مقالات در سال 2010 آغاز شد.

[تصویری نیست بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای: arkansasonline.com/48state]

هاچینسون در حال حاضر خواسته قانونگذاران به trim $205 میلیون دلار از بودجه متعادل پیشنهاد دفتر کار خود قرار داده و رو به جلو در اوایل ماه مارس قبل از وقوع covid-19 ناشی از بهداشت عمومی اورژانس و مجبور به بسته شدن مدارس و اجتماعات بزرگ و بسیاری از کسب و کار.

بودجه تصویب در جلسه را پوشش مالی سال 2021 آغاز می شود که ژوئیه 1.

پس از هاچینسون سخنرانی, خانه قانونگذاران مونتاژ در یک کالج بسکتبال آرنا موکول نشست خود را برای یک هفته. در این میان اعضای مشترک کمیته بودجه را ملاقات خواهد کرد در امید آماده سازی یک بسته از تخصیص صورتحساب برای هر دو اتاق را در نظر بگیرید.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>