در باغ: می تواند به شما در شناسایی این درختچه?

Category: آرکانساس Comments: No comments

Q می تواند به شما کمک کند ما شناسایی درختچه در عکس پیوست شده? کسی که آن را به من داد چند سال پیش گفته است که زنگ زده blackhaw. اما زمانی که ما به تازگی نگاه کردن برخی از تصاویر فرسوده blackhaw برگ نیست شبیه به این. آن نمایاندن به تازگی با گل های سفید. ما در حال تلاش برای مرتب کردن بر اساس آنچه که تبدیل به یک بیشه از این گیاهان برخی از پیچ امین الدوله و آنچه قرار است به خاکستری twig زغال اخته. من به کمک شما قدردانی.

یک من فکر می کنم آن است که یک viburnum که چه زنگ زده blackhaw است (Viburnum rufidulum) اما انواع مختلف. من فکر Arrowwood viburnum — Viburnum dentatum. هنگامی که به دنبال خاکستری زغال اخته به یاد داشته باشید که همه dogwoods باید کمانی venation در شاخ و برگ: رگ منحنی تا برگ.

Q می تواند به شما به من بگویید که چه چیزی باعث شده است که این رشد در گياه گل ؟

یک گیاه خود یک ویروس مانند بیماری به نام گل مینا زرد. بیماری های منتقل شده توسط leafhopper حشرات. این باعث می شود که گل به تحریف. این بیماری بدتر است سرد در فصل مرطوب — که ما از طریق رفت و در ماه مه. بهتر است برای از بین بردن تاثیر گیاه. برخی از باغبان حذف آسیب دیده گل و امیدواریم که برای دیدن بیشتر از آن. اگر کل گیاه آلوده به ترک این گیاه می تواند اجازه می دهد بیشتر انواع حشرات برای تغذیه در بیمار گیاه و گسترش این بیماری است.

این اکیناسه شما با aster زرد یک بیماری گسترش leafhopper حشرات. (ویژه به Democrat-Gazette)

Q می تواند به شما لطفا به من بگویید که این چه گیاهی است ؟ ما چند در باغ ما که آمده اند تا خود به خود. آنها تقریبا شبیه به کدو شکوفه اما میوه نمی گرفتن هر گونه بزرگتر از یک چهارم.

یک شما باید ترکیبی cucurbit برخی از مرتب کردن. اگر شما رشد کدو خربزه و جردس کدو تنبل و…. به هر یک از دیگر آنها متقابل گرده افشانی. آن را ایجاد نمی کند آنچه که شما در حال رشد است که فصل اما اگر هر دانه ذخیره می شوند (و یا اضافه شده به توده کمپوست و یا در سمت چپ بر روی زمین در خارج) و سپس نتیجه گیاهان خواهد بود عبور از دو پدر و مادر. شما ممکن است آن را دوست دارم شما نمی ممکن است. این cucurbit خانواده شامل تمام کدو تنبل و طالبی و کدو تنبل, خیار هندوانه خربزه و جردس.

این cucurbits — کدو تنبل و طالبی و کدو تنبل, خیار هندوانه خربزه و جردس — می تواند اصلاح نژاد و ایجاد ترکیبی انگور مثل این یکی. (ویژه به Democrat-Gazette)

این هیبرید cucurbit تاک گل مانند یک گیاه کدو اما میوه ها بزرگتر از یک چهارم. (ویژه به Democrat-Gazette)

Q این اولین بار است که من کاشته کوتوله مرغ مگس خوار نعناع. آن است که با شکوه! ترین برگ های معطر من تا به حال و شکوفه جذب hummingbirds و پروانه ها. سوال من این است که آیا من باید deadhead صرف شکوفه خوشه … خواهد شد که کمک به تولید بیشتر گل ؟

یک مرغ مگس خوار نعناع یک نام مشترک برای Agastache. این یک گل چندساله. وجود دارد طیف وسیعی از گیاه اندازه و گل رنگ. برای جلوگیری از دانه تنظیم و تشویق سریع reblooming کردن صرف گل. در اواخر فصل رشد, شما می توانید اجازه دهید دانه سر مادر به خود افشانده.

مرغ مگس خوار نعناع یک نام مشترک برای Agastache. (ویژه به Democrat-Gazette/Janet C. Carson)

Q می تواند به شما به من بگویید هنگامی که huckleberries به طور معمول رسیدن در شمال غربی آرکانزاس? من برداشت نمی شود آنها را از آنجا که من یک نوجوان بود در ’80s, و من یک پچ خوب 11/2 ساعت از خانه من در ماه فوریه در حالی که پیاده روی. من نمی خواهم به طور مستمر در درایو را برای بررسی پیشرفت خود را.

یک متعددی وجود دارد که گونه های وحشی huckleberries. آنها باید شروع به کامل شدن در حال حاضر و در ادامه از طریق جولای و حتی گاهی اوقات اوایل مرداد ماه بسته به محل و تنوع است.

بازنشسته پس از 38 سال با دانشگاه آرکانزاس فرمت تعاونی خدمات جانت کارسون در میان آرکانزاس’ بهترین و شناخته شده کارشناسان باغبانی. وبلاگ او در arkansasonline.com/planitjanet. نوشتن برای او در P. O. Box 2221, Little Rock, AR 72203 یا ایمیل

[email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>