در باغ: آنچه این گیاهان زیبا?

Q این گیاهان دارای برگ های آن شبیه به زنبق یا سوسن اصفر. گل در حال حاضر در به عنوان یک پاک بسیاری در Boone County است. آنها چه هستند ؟

یک نام مشترک است شاه توت لیلی چون نتیجه دانه در غلاف نگاه مانند یک مادر بفرستد. Belamcanda است نام لاتین این عضو از خانواده زنبق. این خال خال نارنجی گل یکی از شایع ترین انواع آن, اما آنها همچنین می تواند در رنگ زرد و صورتی با برخی از لکه ها و برخی روشن است. آنها به خوبی در آفتاب کامل تا سایه جزئی و کاملا متحمل به خشکی. شاخ و برگ را معمولا مرگ بازگشت به زمین در زمستان.

Belamcanda or blackberry lily is a member of the iris family. (Special to the Democrat-Gazette)

Belamcanda و یا شاه توت لیلی است که یک عضو از خانواده زنبق. (ویژه به Democrat-Gazette)

Q می تواند به شما در شناسایی این مهاجم علف های هرز? آنها شروع به در باغ گل و من هیچ ایده چگونه به خلاص شدن از آنها. ما زندگی می کنند, north Central Arkansas.

یک علف هرز در سوال این است که توت علف های هرز (Fatoua villosa) و آن زهر بسیاری از باغبان. برگ ها شبیه درخت توت نهال زمانی که آنها کوچک است و در توت ، خوشبختانه علف های هرز یک تابستان سالانه پس از آن دوباره از ریشه سیستم به عنوان یک چندساله اما خبر بد این است که آن را به تولید دانه در سن بسیار جوان و بسیاری از آنها است. گل ها و دانه ها متولد بالا و پایین ساقه در یک برگ گره. اگر چپ بدون کنترل رشد گیاه می تواند تقریبا 4 فوت قد در یک فصل. دانه مرخص می تواند تا چهار پا و یا بیشتر به دور از گیاه باقی می ماند و قابل دوام برای چندین سال. این علف های هرز همراه با اتاق bitters مشکوک بودن “مسافر” با مهد کودک سهام و یا مالچ. آن شروع به گرفتن جای پا در 1990s. آشنایی با علف های هرز زمانی که آنها کوچک هستند برای جلوگیری از گل و دانه مجموعه کمک می کند. مالچ همچنین کمی کمک کند.

Q که اين روزنامه چاپ شده در روزنامه ما آن را مورد استفاده برای ایجاد یک مانع علف هرز در باغ. ما در حال حاضر با استفاده از مقوا به عنوان شما نشان می دهد و آن را به خوبی کار می کند. من یک مقدار زیادی از مانیل فایل پوشه. می تواند از آنها استفاده می شود برای این منظور ؟

یک مانیل پوشه احتمالا کمی کندتر به شکستن از روزنامه و یا مقوا اما باید کار خوب است. شما می خواهید برای جلوگیری از, کاغذ براق, محصولات. آیا می دانید که اصلی مانیل پوشه های ساخته شده از کاغذ مانیل — که در اصل آمد از مانیل کنف?

س من دو درخت سیب, یک سیب گرگ رودخانه و از سوی دیگر یک رم است. آنها 6 سال و هرگز آنها را تولید میوه است. من خریداری یک الماس قرمز دو سال پیش چون من گفته شد که اصل دو را نمی گرده افشانی یکدیگر و نیاز دارم به یکی که خواهد. آیا درختان سیب هنگامی که آنها در نهایت تولید میوه ؟ من کاملا چند شکوفه های این سال در گرگ رودخانه اما تنها یک روی رم. من بارور و هرس در فصل بهار است. چه هستم من انجام شده ؟ با تشکر.

یک سیب را باید دو رقم که شکوفه در همان زمان به گرده افشانی هر یک از دیگر. آیا درختان سیب استاندارد یا کوتوله و چگونه آنها زمانی که شما آنها را تعیین خواهد کرد زمانی که آنها شروع به خرس. شش تا 10 سال است و میانگین سن آنها شروع به میوه. من پسر یک espaliered درخت سیب بود که شش گونه های مختلف پیوند به یک درخت و گل و میوه در هر سال — و نه فقط زیادی از آن.

Selaginella or Arborvitae fern is not a fern but a club moss. (Special to the Democrat-Gazette)

Selaginella یا Arborvitae سرخس است نه یک سرخس اما یک باشگاه ماست. (ویژه به Democrat-Gazette)

Q این چند ساله که من در یک کارخانه مهد کودک. از آن می آید و در هر سال است. شما می توانید به من بگویید آنچه در آن است ؟ من هم این چند ساله سرخس است که من می خواهم به دانستن نام. با تشکر.

یک سفید گلدار چندساله است candytuft یا Iberis. است که به پایین در حال رشد بهار شخص بالغ. پس از آن شکوفه آن را نور کوتاه کردن مو به آن را نگه دارید از گرفتن وودی. که می تواند همچنین تشویق دوم محصول از گل. در “سرخس” است نه واقعی سرخس اما یک باشگاه خزه به نام Selaginella یا معمولا Arborvitae سرخس.

Candytuft is a spring-blooming perennial. (Special to the Democrat-Gazette)

Candytuft یک بهار گل چندساله. (ویژه به Democrat-Gazette)

بازنشسته پس از 38 سال با دانشگاه آرکانزاس فرمت تعاونی خدمات جانت کارسون در میان آرکانزاس’ بهترین و شناخته شده کارشناسان باغبانی. وبلاگ او در arkansasonline.com/planitjanet. نوشتن برای او در P. O. Box 2221, Little Rock, AR 72203 یا ایمیل

jcarson@arkansasonline.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

بهترین مترجم آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısıinstagram takipçi satın alMobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1xbetNovagraMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Bozdurma