در باغ: چه نوع درخت این است ؟

Category: آرکانساس Comments: No comments

س ما واقعا لذت بردن از خود را ستون و در حال یادگیری زیادی در مورد گیاهان و باغبانی در شمال غربی آرکانزاس از آنها. ما در Eureka Springs منطقه و این چند عکس از understory درخت جلوی خانه ما. این شکوفه در اواخر ماه مه و اوایل ماه ژوئن هر سال است و ما نمی توانند بفهمند چه نوع درخت در آن است. ما باید تعداد زیادی از درختان در اموال ما اما تنها یکی از این. آیا می توانید لطفا کمک به شناسایی آن ؟

یک شما باید یکی از این کمتر آشنا گونه dogwoods که بومی کشور ما است. من می خواهم بگویم این یکی خشن برگ زغال اخته, Cornus drummondii. اکثر مردم فکر می کنم از این بزرگتر, گل های زغال اخته به عنوان تنها زغال اخته, اما وجود دارد چند گونه از dogwoods که کوچک هستند understory درختان و آنها را به خوشه هایی از گل های سفید مانند این یکی. انواع توت ها که درخت خود را تولید خواهد بود سفید و دوست داشتنی شده توسط بسیاری از پرندگان و حیات وحش است.

س من یک گیاه است که من فقط به عنوان یک رز campion. این گل در حال حاضر با درخشان قرمز گل. این گیاه سبز باقی مانده اگر چه شاخ و برگ کوچک بود, تمام زمستان. من تعجب اگر آن را تولید دانه, بنابراین من می توانید آنها را برداشت و شروع به بیشتر گل ؟ من هیچ ایده که در آن من این برای شروع با.

یک گل رز campion یا Lychnis coronaria فوق العاده pass-همراه گیاه. نمی کردن آن (حذف صرف گل) به دلیل آن می تواند آزادانه reseed. این امر منجر به حرکت در اطراف در باغ. شما متوجه خواهد شد روزت از شاخ و برگ نقره ای طولانی قبل از شکوفه می آیند. در حالی که قرمز رنگ است, شایع ترین, نیز وجود دارد یک سفید-گل فرم. آن را به خوبی در آفتاب کامل تا سایه جزئی.

Q من برای اولین بار دیدم یک دکمه بوش توسط جریان نزدیک به جنگ عقاب آسیاب. من تا به حال هرگز دیده می شود بسیاری از پروانه ها در یک مکان! آن 5 یا 6 فوت قد. بنابراین من نمیفهمد آنچه در آن بود. تنها من می توانم به خرید کوچک بود. من آن را در سال گذشته است. آن را مسدود به زمین در زمستان سال گذشته. آن را به عقب آمد در این بهار و در مورد یک پا بلند در حال حاضر. آن را تا به حال بسیار بلندتر? من نمی بینم که چگونه آن را می تواند اگر آن شروع می شود بیش از هر بهار.

گالری: در باغ

یک من نه قاضی گیاه خود را در زمستان سرسختی توسط این سال است. Buttonbush (Cephalanthus occidentalis) است و هاردی به انگلستان, بنابراین من فکر نمی کنم آن را منجمد بازگشت به زمین اغلب در آرکانزاس است. ما تا به حال بسیار غیر معمول سرما در سال گذشته حذف بسیار سرد بسیار زودتر از حد نرمال است. گیاهان که تا به حال بدست آماده برای خواب در زمان ضربه. این واقعیت است که شما تا به حال شده است به تازگی کاشته شده ممکن است اضافه شده اند به این مشکل است. Buttonbush افسانه های بومی گیاهی است که دوست دارد در مناطق مرطوب — همین دلیل است که آن را در نزدیکی یک جریان در جنگ عقاب. این رشد را در آفتاب کامل تا سایه جزئی و می تواند به 10 پا بلند یا بیشتر اما به همان اندازه گسترده است. برخی از انواع جدیدتر کمی جمع و جور تر. زنبورها و پروانه ها و hummingbirds عشق ورزیدن این گیاه است. من فکر می کنم کمی دور گل شبیه اشیاء در فضا. دور ریز میوه ها باقی بماند به زمستان.

س من این اتش هلو از بذر و نیاز به کمک به شکل دادن آن را به یک درخت. من باید هرس دو تا از سه شاخه و شکل باقی مانده را یک به یک تنه? این straightest شعبه نیز کوچکترین; بزرگترین است و نه خمیده. پس از آن را به نقل مکان کرد, من باید تغییر شکل آن را در همان زمان ؟

یک من بسیار تحت تاثیر قرار است که شما که از دانه. هلو به طور معمول تبلیغ vegetatively — قلمه و یا پیوند به همان ژنتیک است. دانه رشد گیاهان معمولا یک قمار از آنجایی که آنها معمولا نمی نژاد درست از دانه گرده افشانی متقاطع به بازی می آید. اتش بازی هلو و زیبا کوتوله زینتی هلو با خیره کننده قرمز تیره شاخ و برگ است که آن را نگه می دارد تمام فصل. من فکر می کنم شما نیاز به تصمیم می گیرید آنچه شما می خواهید این گیاه را به نگاه مانند آن را به عنوان رشد می کند. من می خواهم بگویم آن است که به طور معمول رشد کرده و به عنوان یک درخت کوچک با یک راست تنه که شاخه های تولید شده از. اگر شما اتاق را برای حفظ این فرم من فکر می کنم این نوع از سرگرم کننده و شما می باید سه تنه رشد بیرون. در زمان شما ممکن است تصمیم به حذف یکی یا دو تا از آنها را که می تواند اولویت خود را. زینتی هلو هستند که طولانی ترین عمر درختان در باغ ما اما در حالی که این یکی در اینجا آن است که یک گیاه زیبا و آن را می تواند تولید کوچک هلو.

بازنشسته پس از 38 سال با دانشگاه آرکانزاس فرمت تعاونی خدمات جانت کارسون در میان آرکانزاس’ بهترین و شناخته شده کارشناسان باغبانی. وبلاگ او در arkansasonline.com/planitjanet. نوشتن برای او در P. O. Box 2221, Little Rock, AR 72203 یا ایمیل

[email protected]

HomeStyle در 06/06/2020

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>