در اخبار

Category: آرکانساس Comments: No comments

رجینا رومرو, شهردار, Tucson, Ariz., و عضو شورای شهرستان لین سانتا کروز خواستار حذف مؤتلفه پرچم از سالانه توسان بازار مال فروشان رژه با رومرو گفت: علامت “هیچ جایی در بازار مال فروشان رژه و یا در جای دیگر در جامعه ما است.”

پ’Insalataدر این سال از دست Staten Island محروم شد از استاتن آیلند روز سنت پاتریک رژه زمانی که او اعلام کرد او دو می پوشند رنگین کمان-لباس های رنگی پس از رژه سازمان ممنوع شهر نیویورک قصبه را LGBTQ غرور مرکز از شرکت.

چاک McDougaldیک سروان پلیس در Tupelo, Miss., گفت: مشکوک در بیمارستان بستری شد اما هیچ کس دیگری صدمه دیده بود پس از یک افسر به ضرب گلوله یک مرد که سعی در دوری کردن از پلیس های در حال اجرا از وسیله نقلیه خود را و بر این اساس از توپلو کودکان عمارت اصلی گروه است که در خدمت خانواده ها و کودکان است.

رابی الیس, یک عضو شورای در د’ایبرویل, Miss., و همسرش, Chelse بودند و هر دو دستگیر بزه حمله به اتهامات پس از یک افسر به نام به خانه خود اشاره کرد که “نشانه هایی از خشونت خانگی اتفاق می افتد در هر دو طرف” بدون ارائه جزئیات.

لیندا Veressیک پارک ملی یلوستون, سخنگوی, گفت رنجرز را آغاز کرده اند که گرفتن مهاجرت گاومیش کوهان دار امریکایی در خارج از پارک و حیوانات برگزار خواهد شد در قلم ممکن است برای کشتار به عنوان بخشی از حذف برنامه به سپر مونتانا گاو صنعت از تب مالت یک بیماری است که بسیاری از گاومیش کوهان دار امریکایی ادامه می دهند.

Jared رایت, 21, از Lawton, Okla., پس از دستگیری او در یک دبیرستان پارکینگ در Johnston, آیووا, با 15 سال که فرار از خانه در Belmont, Miss., هفته گذشته بود که به اتهام پناه دادن به یک فراری, پلیس گفت:.

علامت گذاری Casteel, 36, چهره های حمله و دیگر شمارش متهم به خارج شدن از ماشین خود و ضربه زدن بیش از یک وسیله نقلیه همه زمین در یک تقاطع در نزدیکی De Soto, Mo. پس از یک جاده خشم سوخت مسابقه فریاد سپس مشت و سلاح سرد 44-سال-پیر مرد, پلیس گفت:.

برندن فلوری22 ساله سانتا آنا کالیفرنیا مردی که دادستان گفت: بت جرم قتل محکوم شد و به بیش از پنج سال در زندان فدرال برای cyberstalking, خانواده, پارک, Fla., تیراندازی مدرسه قربانیان.

دنیس ترمبلی سنت میشل des Saints, Quebec, عبور از خط پایان 35 ثانیه جلوتر از نزدیکترین رقیب به نفع خود Can-Am تاج 250 مایل سگ سورتمه نژاد در سراسر بیابان های شمالی مین Aroostook County است.

یک بخش در 03/03/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>