هنگامی که کلمه قهرمان می آید به ذهن ما معمولا فکر می کنم از مردم در لباس های خنک با توانایی های مافوق بشری. نویسنده و معلم Bessie فریزر شامل قهرمانان بعید است همه ما می تواند نگاه کردن به او در کتاب “صفر تبدیل به قهرمان.”
 
“صفر تبدیل قهرمان” ارائه relatable داستان های کوتاه برای کسانی که در حال رفتن را از طریق شبیه جنگ در زندگی خود را. فریزر را شخصیت ناقص و ضعیف در زمان عادی و یا مردم عادی و در عین حال خود را در شرایطی نشان دهنده کسانی را انتخاب کنید که به بالاتر از خود و شرایط موجود-قلدری تلاش خانواده ها و تنهایی و فقیر تصمیم گیری. از طریق این داستان او امیدوار است هر کس می خواهد بدانید که به دنبال در خود را به عنوان قهرمانان پس از آنها ساخته شده اند, خوش بینانه, تغییر-با وجود گذشته خود را.
 
Bessie Frazier, قصه های پخش و آهنگ های انجام شده در مدارس و کلیساها و گروه های منافع خاص. او به تدریس در مدارس راهنمایی در بروکلین نیویورک و نیوجرسی برای بیش از 30 سال است. آثار او هستند و با هدف به سمت تشویق یک چشم انداز مثبت در زندگی است. به دلیل کمک به ادبیات او ذکر شده است در میان برجسته مردان و زنان آمریکا در مارکی است که در شرق.
 
چنگ زدن یک کپی از “صفر تبدیل قهرمان” در انتخاب کتاب فروشی آنلاین می شود و قهرمان خود را.
 
 
صفر تبدیل قهرمان
نوشته شده توسط Bessie Frazier
Kindle | $2.99
شومیز | $19.17
گالینگور | $34.90
 
نسخه کتاب در دسترس هستند در LitFire انتشارات آمازون و بارنز و شریف و دیگر آنلاین کتاب خرده فروشان.
 
 
درباره نویسنده
Bessie فریزر دارای مدارک تحصیلی به زبان انگلیسی, آموزش و پرورش و جامعه شناسی از اتمام کار کارشناسی ارشد در کالج بروکلین. او در بروکلین نیویورک مدارس برای بیش از 30 سال است. او نوشته است و اشعار, پخش آهنگ ها و داستان های انجام شده در مدارس مختلف است. او در میان افراد انتخاب شده را در برجسته است که در شرق.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im