افزایش در دولت caseload افزایش نگرانی; مرگ و میر تا 2

Category: آرکانساس Comments: No comments

تعداد coronavirus موارد در آرکانزاس — حتی زمانی که به استثنای زیادی شیوع بیماری در میان زندانیان — افزایش پنج شنبه برای دومین مستقیم بعد باعث حالت بالا سلامت رسمی می گویند او “کمی نگران” دولت به عنوان نزدیک ممکن است 4 هدف شروع به کاهش برخی از محدودیت در کسب و کار.

مقامات دولتی گزارش بعد از ظهر جمعه است که نه شمارش موارد در میان زندانیان در کامینز واحد در شهرستان لینکلن, 78 Arkansans تا به حال آزمایش مثبت پس از یک روز پیش از آن.

که به دنبال افزایش 36 غیر اهل بیت موارد شنبه و 67 در روز پنج شنبه و به عنوان دولت آغاز یک کمپین برای یک “موج” در افزایش تست جمعه و امروز.

دولت مرگ و میر از این ویروس نیز رشد پنج شنبه توسط دو نفر به 47 به عنوان یک گزارش از Pulaski County, دفتر پزشکی قانونی نشان داد که ساکن یک پارسونز پرستاری در خانه بود در میان کسانی که درگذشت اخیرا.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

آورده است که تعدادی از عموم شناخته شده خانه سالمندان مرگ و میر ناشی از این ویروس تا 12 در دولت است.

از جمله زندانیان از کامینز واحد تعداد کل موارد مثبت از پنج شنبه شب تا جمعه شب افزایش 211 به 2,810.

نتایج آزمون از زندان اضافه شده اند به دولت رسمی کل در طی چند روز به عنوان اطلاعات از گزارش آزمایشگاه وارد به دولت پایگاه داده.

تعدادی از زندانیان که تا به حال آزمایش مثبت افزایش یافته سه شنبه, بالا بردن کل به 690, مقامات گفت.

[تصویری نیست بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به تماشای ” https://www.youtube.com/watch?v=Sc2EANIa7K8]

‘روش اندازه گیری شده’

در کنفرانس خبری روزانه در گیر دولتی آسا هاچینسون گفت: او را در نظر گرفتن عوامل متعدد از جمله تعدادی از coronavirus بیمارانی که در بیمارستان بستری هستند و دولت, بیمارستان, ظرفیت, درصد از آزمون است که مثبت هستند در دسترس بودن محافظ پزشکی دنده و توانایی گروه های صنعت قرار داده و حمایت در محل به عنوان او تصمیم می گیرد که محدودیت برداشته شود می تواند.

به عنوان کشورهایی مانند گرجستان و تنسی حرکت با سرعت بیشتری به محدودیت در رستوران ها و کسب و کارهای دیگر هاچینسون گفت: این اقدام با احتیاط.

“وجود دارد مقدار زیادی از فشار-خوب بلند همه چیز را در یک بار به عنوان برخی از کشورها انجام می دهند” هاچینسون گفت. “ما در حال گرفتن بیشتر روش اندازه گیری شده است که بر اساس اطلاعاتی که ما داریم که منحصر به فرد به آرکانزاس و قضاوت در صنعت توسط صنعت است.”

در اولین روز از خروش تست کمپین برخی از بیمارستان ها گزارش اندکی افزایش در تعداد بیماران در آینده برای تست.

گالری: مارس 25 فرماندار کنفرانس مطبوعاتی

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/425gov/]

هاچینسون همچنین در پاسخ به شکایت توسط آرکانزاس انجمن بیمارستان که در آن ابراز شده در ایمیل به اعضای آن است که آن را تا به حال نشده است مشورت در دو روز تست مبارزات انتخاباتی.

هاچینسون گفت که او بررسی می شود به طور مستقیم با چند بیمارستان در سراسر کشور نشان داد که آنها تا به حال یک موجودی کافی از تست لوازم. او گفت که او نمی بینم نیاز به مشورت با انجمن.

“من به آنها اطمینان داد اگر آنها نیاز به لوازم اضافی طی دو روز آینده ما را دست و تحویل آنها به آنها,” او گفت:. “ما مطمئن شوید که آنها آن دسته از منابع.”

هاچینسون همچنین گفت که او تا به حال اضافه شده 1 میلیون دلار از خود سریع عمل بسته شدن صندوق به کوتاه مدت بدون بهره وام به کسب و کار.

زودتر به او کمک 5 میلیون دلار به این برنامه است که او گفت: تا به حال صادر شده 246 وام و کمک به صرفه جویی در 2,500 تمام وقت و 1000 شغل پاره وقت. حدود 100 کسب و کارهای دیگر تا به حال اعمال شده برای وام های که پول زد, او گفت:.

چشم انداز مثبت در موارد

کاخ سفید دستورالعمل توصیه می کنیم که می گوید باید رو به پایین مسیر از تست مثبت یا درصدی از نتایج که در حال مثبت برای یک دوره دو هفته قبل از آغاز به لغو محدودیت

آرکانزاس, وزارت بهداشت, وزیر Nate اسمیت گفت: افزایش موارد جمعه بود و تا حدودی به دلیل مجموع 2,808 نتایج تا به حال از بخش های آزمایشگاه و دیگر آزمایشگاه بالاترین تعداد نتایج دولت دریافت کرده است در یک روز.

فقط 4.1 درصد از آزمون که شامل اهل بیت موارد مثبت بودند که او گفته است “یکی از ما کمترین مثبت نرخ پس ما انجام شده است تست شده است.”

در مقایسه او گفت: 7.9% از 34,745 نتایج که آمده بود در پس از آغاز تست در دولت مثبت بوده است.

او گفت: “من کمی نگران به سه روز افزایش در تعداد از جامعه ما به خوبی دنبال می شود که در آن بسیار دقت کنید.”

او گفت: وجود داشته است “افزایش اندک” در درصدی از موارد در بخش شمال غربی این ایالت و همچنین در Crittenden County, در سراسر رودخانه می سی سی پی از ممفیس.

“بنابراین ما در حال رفتن به برخی از توجه خاص وجود دارد با دقت بیشتری نگاه کنید که در آن مواردی از این دست هستند که از, بنابراین ما می توانیم مداخلات مناسب,” او گفت:.

از پنج شنبه شب تا جمعه شب تعدادی از موارد در Crittenden County افزایش 11 به 167 سوم-بالاترین مجموع در دولت پشت Pulaski و لینکلن شهرستانهای استان است.

در گوشه شمال غربی دولت بنتون و واشنگتن شهرستانهای بيشترين بالغ. موارد افزایش هفت تا 77 در Benton County, و نه به 71 در شهرستان واشنگتن.

اگر چه دولت در مبارزه برای افزایش تست می تواند اضافه کردن به روند رو به بالا در موارد اسمیت گفت: او را نیز در درصد آزمون که مثبت هستند.

شناسایی موارد جدید, او گفت:, و نیز کمک به بخش محدود کردن ویروس گسترش یافته است. بخش انجام شده است که با کارگردانی افرادی که تست مثبت به منزوی کردن خود در خانه و بررسی به ببینید که چه کسی ممکن است گرفتار این ویروس از طریق تماس با آنها.

او گفت که این گروه به زودی صدور ارشاد اجازه می دهد برخی از انواع دندانپزشکی دفتر بازديد به رزومه مارس 18. دیگر خدمات شامل خطر بالاتر انتقال خواهد بود مرحله به مرحله در بعد, او گفت:.

‘مشورت’

تست موج کمپین اعلام شد به عنوان بخشی از یک استراتژی است که همچنین شامل تشویق ارائه دهندگان برای تست بیمارانی که علائم این که آیا یا نه آنها شناخته شده قرار گرفتن در معرض برای کسی شناخته شده آلوده به ویروس و یا سابقه مسافرت به یک منطقه با شیوع بزرگ.

وزارت بهداشت نیز تشویق ارائه دهندگان به آزمون مردم ممکن است با قرار گرفتن در معرض ویروس — از طریق مسافرت و یا تماس با فرد آلوده-حتی اگر آنها علائم.

[تعاملی آرکانزاس نقشه نشان داده نمی شود تا بالا ؟ اینجا را کلیک کنید به آن را ببینید: arkansasonline.com/arvirus]

در یک ایمیل به اعضا پنج شنبه در بیمارستان انجمن نشان داد که بسیاری از اعضای آن هنوز هم در معرض کمبود منابع مورد نیاز برای انجام آزمون.

“ما تاسف است که شما مشورت درباره این طرح به طوری که ما می تواند کمک به شما آماده و به یاد [بهداشت] که تعدادی از تست های موجود خود را از طریق تجاری labs بسیار محدود” ارتباط گفت: در ایمیل. “ما می دانیم که بسیاری از شما همچنان به مسائل اطراف مداوم کمبود تست کیت و لوازم و ما را به ادامه این ارتباط و حمایت از طرف شما.”

ایمیل توصیه اعضا به در نظر گرفتن “هر گونه شناخته شده شیوع بیماری در جامعه خود و زمان عرضه زنجیره ای وضعیت” زمانی که تصمیم گیری که چگونه بسیاری از آزمون آنها خواهد بود قادر به انجام.

بیمارستان ها نیز باید به خاطر داشته باشید که زمانی که روش انتخابی مجاز به رزومه دوشنبه, آنها نیاز به آزمون برای بیماران coronavirus از قبل این انجمن گفت.

آن نیز توصیه می شود بیمارستان ها برای تماس با وزارت بهداشت برای کمک در پردازش آزمون و اخذ تامین و به سند خود نیاز دارد “اگر شما بیشتر تقاضا برای تست از شما تامین است.”

“اگر شما مطلع نیست ‘افزایش’ قبل از کنفرانس مطبوعاتی شما می توانید استفاده از آن به عنوان یک نقطه صحبت برای مطبوعات سوالات” ارتباط گفت: در ایمیل.

بو Ryall, ارتباط رئیس اجرایی گفت: هدف از این ایمیل “نبود به شکایت فرماندار.”

“او نمی باید به مشورت با ما, اما ما در حال تسهیل کننده اطلاعات” Ryall گفت. “ما می خواهیم برای کمک به او اطلاعات را به خارج از بیمارستان در سراسر دولت است.”

برخی از بیمارستان ها به ویژه در مناطق روستایی هنوز هم با کمبود سواب نیاز به جمع آوری نمونه ها و تست کیت های تجاری از ارائه دهندگان او گفت:.

او گفت که او تا به حال شنیده ام از هر بیمارستان است که با داشتن مشکل انطباق تست مبارزات انتخاباتی.

“من شنیده ام که تقاضا برای, مطمئن, اما من شنیده ام هر جزئیات در کنار, که,” او گفت:.

کمپین پاسخ

یک درایو از طریق تست سایت atUAMS مرکز پزشکی دیده بود حدود 150 نفر از 4 p. m. روز شنبه سخنگوی Leslie Taylor گفت: در یک ایمیل.

که “کمی” بیشتر از حد معمول که برای زمان از روز با حدود سه ساعت قبل از ترک کلینیک بسته برای روز.

“اما آن را نه از مردم عادی به عنوان ما به نمایش چند صد نفر در یک روز قبل از,” او گفت:.

پیش از آن در بعد از ظهر او گفت: بیمارستان احتمالا تا به حال از این ظرفیت برای امکان افزایش است.

“اگر کسی است که با داشتن علائم و احساس نمی کند که آنها نیاز به آزمایش می شود و این چیزی نیست که در آن هر کس نیاز به در آمده است,” او گفت:. “اما افرادی که احساس می کنند نیاز به آزمایش می شود چرا که آنها, علائم شده اند و در تماس با کسی که این امر می تواند مفید برای آنها است.”

او گفت: تعداد افرادی که می آیند برای تست هر روز که معمولا بالاتر از 100 و در صدر 500.

باپتیست سلامت آزمایش بیماران در هشت سایت در سراسر کشور از جمله سه که باز شد در پاسخ به فرماندار کمپین و دیگران که گسترش خود را در ساعت است.

“راه اندازی سایت رفته و هموار و پاسخ به نظر می رسد کمی بالاتر از آنچه که ما را آزمایش کرده اند هر روز” افسر ارشد پزشکی ادی فیلیپس در بیانیه ای گفت.

همانطور که از 3 بعد از ظهر این سیستم تا به حال تست 159 نفر است.

سلامت سیستم شروع به اداره خانه آزمون با یک ساعت برگرد, مارس 9 و پس از آن آزمایش قرار گرفته است و حدود 30 نفر در هر روز.

چون این سیستم دارای یک منبع محدودی از معرف مورد نیاز برای اجرای این آزمایش از آن استفاده می شود تنها در معرض خطر در بیماران و مراقبت های بهداشتی کارگران با خطر قرار گرفتن در معرض.

“ما سخت در حال کار برای تضمین اضافی معرف است که اجازه می دهد ما را به آزمون برای نیازهای ما بلکه برای کمک به مناطق روستایی این دولت است که ممکن است دسترسی به سریع تست” فیلیپس گفت.

علاوه بر این باپتیست بهداشت ارسال شده است در حدود 115 آزمون هر روز به مرجع آزمایشگاه که یک چرخش از 24 تا 48 ساعت است.

در شمال شرق آرکانزاس سنت Bernards بهداشت و درمان شاهد بالاتر اعداد دو روز گذشته با افراد مختلف تماس به طور خاص به دلیل فرماندار اعلام سخنگوی Mitchell ناخن ها در روز جمعه گفت.

“در نتیجه فرماندار است که ساخت یک اثر و ما به طور کامل حمایت خود را از تلاش های مبارزه با این بیماری همه گیر” ناخن در بیانیه ای گفت.

در سیستم تعیین شده مرکز آزمایش پشت Arkansas State University campus در جنسبرو ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی انجام شده 53 سواب پنج شنبه و 38 سواب از 5 بعد از ظهر جمعه. این مرکز به طور متوسط حدود 20 سواب هر روز بیش از ماه گذشته ناخن گفت.

ناخن گفت: سیستم مراقبت های بهداشتی است افزایش طرح و کافی کیت تست لوازم و تجهیزات حفاظت فردی است و نه تا به حال مشکلی که قادر به خدمت به بیماران درخواست برای تست است.

“ما برنامه ریزی برای کمک به عنوان بسیاری که ممکن است” ناخن گفت. “کیت تست در حال حاضر به آسانی در دسترس است و ما همچنان عاقلانه بنابراین ما باید در دسترس تست برای کسانی که در معرض بالاترین خطر است.”

آزادی مشروط تسریع

اوایل جمعه آرکانزاس مدیره از اصلاحات رای دادند برای تسریع آزادی مشروط در نظر گرفتن یک لیست از 1244 زندانیان مطابق با دستورالعمل های تعیین شده توسط هاچینسون این هفته است. این لیست شامل بدون خشونت مجرم که ظرف شش ماه از اصلی خود را آزادی مشروط تاریخ.

این دومین بار است که هیئت مدیره با استفاده از قدرت آن تحت اورژانس قدرت عمل برای کاهش جمعیت زندان در طول covid-19 بیماری همه گیر.

در ماه مارس آن رای دادند برای سرعت بخشیدن به آزادی مشروط برای یک گروه کوچک از 114 زندانیان.

“این لیست در حال رفتن به یک مقدار زیادی بیشتر از نرمال” رئیس هیئت مدیره بنی Magness روز جمعه گفت.

در تدوین این لیست هیئت مدیره توافق به صرف نیاز است که زندانیان در نظر گرفته شده برای آزادی های اولیه باید در زندان بوده است برای حداقل شش ماه.

هیچ یک از زندانیان موجود در این لیست تضمین آزادی مشروط و آزادی آنها بستگی به تکمیل هر یک از دیگر الزامات و تصویب توسط هیئت مدیره آزادی مشروط. مصوبات برای آزادی مشروط در حال حاضر تا حدود 20% در طول همه گیر با توجه به سوابق هیئت مدیره آزادی مشروط.

پنج شنبه میر

با اولین مورد تایید شده در Fulton County, تنها سه نفر از دولت 75 شهرستانهای — Calhoun, Little River و مونتگمری — تا به حال هیچ شناسایی موارد از جمعه.

با توجه به وزارت بهداشت گزارش یک کارگر در Southfork درمان و زندگی سالم در در, Fulton County آزمایش مثبت برای این ویروس ساخت آن 34 خانه سالمندان که در آن یک کارگر یا ساکن آزمایش مثبت است.

در زندان فدرال در فارست سیتی (آرکانزاس), 79 زندانیان و 11 اعضای هیات تا به حال آزمایش مثبت از جمعه اسمیت گفت.

در سراسر کشور تعداد بیماران بستری با covid-19 افزایش 3 به 104.

بیست و پنج نفر از بيماران بستری شد و در, پنکه, توسط یکی از, یک روز پیش از آن.

یک گزارش از Pulaski County, دفتر پزشکی قانونی نشان داد که دولت های اخیر مرگ و میر ناشی از این ویروس گنجانده شده است که یکی از ساکنان در دریاچه ها در پرل سلامت و توانبخشی.

بتی Ellenburger و 91 درگذشت در روز شنبه با توجه به گزارش.

او تا به حال شده است در آسایشگاه مراقبت در منزل پس از یک سکته مغزی در ماه ژانویه یک محقق با دفتر گفت: در گزارش.

یک پرستار در خانه گفت: Ellenburger “بود بهبود بهداشت تا هفته گذشته هنگامی که او شروع به شکایت از تهوع” و تب محقق نوشت.

او آزمایش covid-19 هفته گذشته و در نتیجه برگشتم مثبت شنبه.

“مرحوم کاهش یافته و در سلامت به سرعت در حال بود و مرده” در 4:45 p. m. روز شنبه, محقق نوشت.

فیلیپ کیت, 79, از شمال لیتل راک نیز درگذشت این ویروس بعد از ظهر پنجشنبه با توجه به پزشکی قانونی گزارش.

کیت که تا به حال سابقه فشار خون بالا بستری شد به مرکز پزشکی UAMS در مارس 9 و آزمایش مثبت برای covid-19 یک محقق گفت: در این گزارش.

او در 2:55 بعد از ظهر در واحد مراقبت های ویژه, این گزارش می گوید.

Ellenburger دوم ساکن دریاچه های پارسونز به مرگ این ویروس با توجه به پزشکی قانونی گزارش شده است.

با توجه به وزارت بهداشت گزارش روز شنبه حداقل 30 ساکنان و چهار کارگر در خانه آزمایش مثبت است.

از پنج شنبه شب تا جمعه شب تعدادی از موارد در میان Arkansans در دولت رسمی شمارش افزایش 77 در شهرستان لینکلن که در آن کامینز واقع شده است به 707 و 13 در Pulaski County, به 440.

اطلاعات برای این داستان باشد که توسط جان Moritz, Michael R. Wickline و اریک بسون از Arkansas Democrat-Gazette.

گارد ملی Pfc. سیدنی Carr اداره coronavirus آزمون جمعه در تست سایت در دانشگاه آرکانزاس علوم پزشکی پردیس در لیتل راک.
(Arkansas Democrat-Gazette/Stephen Swofford)

Coronavirus به روز رسانی روزانه و تجمعی covid-19 موارد در آرکانزاس

یک بخش در 04/25/2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>