اقیانوس هند پدیده جادوها آب و هوا مشکل برای استرالیا

Category: وب وایر Comments: No comments

تحقیقات جدید توسط بنیاد ملی علوم تامین می شود دانشمندان در جنگل سوراخ اقیانوس شناسی موسسه و همکاران نشان داده است یک تغییر مشخص در اقیانوس هند است دمای سطح. تغییر مکان جنوب شرقی استرالیا در دوره به طور فزاینده ای گرم و خشک و شرایط.

کار های led توسط محققان در دانشگاه ملی استرالیا و قوس و قطب افراط و آب و هوا دارای یک پوشش نقره ای: بهبود درک ما از تغییرات آب و هوا و مدیریت ریسک ناشی از اقیانوس هند تنوع.

محقق Nerilie ابرام گفت: پدیده تیم مورد مطالعه شناخته شده به عنوان اقیانوس هند دو قطبی بود یک بازیکن بزرگ در خشکسالی شدید و ضبط درجه حرارت گرم در استرالیا در سال گذشته است.

“2019 رویداد شناخته شده به عنوان یک امتیاز مثبت در اقیانوس هند دو قطبی بود یک” گفت: ابرام است که در مرکز تعالی برای افراط و آب و هوا. “آن را قطع یکی از منابع مهم برای جنوب استرالیا زمستان و بهار بارندگی و راه اندازی بسیار گرم و خشک و شرایط برای آتش سوزی وحشتناک که زده استرالیا در این تابستان.”

اضافه کارولین Ummenhofer یک WHOI آب و هوا دانشمند و نویسنده پژوهش “اقیانوس هند دو قطبی نه تنها تحت تاثیر آب و هوایی استرالیا; آن را نیز مرتبط با سیل در شرق آفریقا تغییرات در هند موسمی و خشکسالی و آتش سوزی در اندونزی — مناطقی که تجربه غیر معمول شرایط آب و هوا در طول ضبط 2019 رویداد است.”

تحقیقات جدید منتشر شده در طبیعتنشان می دهد که این در طول تاریخ حوادث نادر تبدیل شده اند بسیار بیشتر مکرر و شدید در طول قرن 20th. وضعیت دانشمندان می گویند انتظار می رود به بدتر اگر انتشار گازهای گلخانه ای همچنان به افزایش است.

“از لحاظ تاریخی قوی حوادث مانند یکی از ما در سال 2019 شده اند بسیار نادر” ابرام گفت. “بیش از بازسازی آغاز و در سال 1240 ما می بینیم تنها 10 از این حوادث اما چهار نفر از کسانی که رخ داده است فقط در 60 سال گذشته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>