یک پیشنهاد “خانواده انعطاف پذیری” قانون اندونزی قانونگذاران هدف قرار دادن همجنس گرایی و S&M جنسی را “مجرم” ارسال به وزارت امور خارجه-تحریم مراکز نوتوانی.

قانون پیشنهادی خواهد نیاز به هر کسی که “درد و رنج” از “انحرافات جنسی” به گزارش خود را به امکانات توانبخشی برای درمان.

تبلیغات

این لایحه لیست همجنسگرایی زنای با محارم و شوهر, جنسی مانند “انحرافات” تعریف شده به عنوان “اوباما برای رسیدن به رضایت جنسی از طریق غیر معمول و غیر منطقی راه”.

“خانواده دچار بحران ناشی از انحراف جنسی ملزم به ارائه گزارش اعضای خود را به … توانبخشی موسسات تحت درمان” این لایحه متحده با توجه به جاکارتا پست.

بزرگسالانی که موفق به دست خود را در ممکن است از دست دادن حضانت فرزندان خود این لایحه هشدار می دهد.

حالت بدن مسئول “خانواده انعطاف پذیری” را اجرا توانبخشی مراکز با توجه به پیش نویس قانون.

این لایحه همچنین یاغی رحم جایگزین با مجازات هفت سال زندان است.

پیش نویس این قانون نیاز به دولت و مقامات منطقه ای برای محافظت از خانواده از “تهدید” است که شامل “فردگرایی, سکولاریسم, رابطه جنسی گاه به گاه تبلیغات به عنوان به خوبی به عنوان [دگرباشان] تبلیغات.”

سیاستمداران از احزاب سیاسی حمایت خانواده انعطاف پذیری لایحه. آنها ادعا می کنند این قوانین خواهد فاستر “خانواده مبتنی بر توسعه”.

یک حامی, Gerindra حزب MP Sodik مجاهد گفت: همجنسگرایی “مختل آینده بشریت است.”

“اجازه دهید نگاهی به این مطلب اساسا عمل همجنسگرایی به عنوان مثال. آیا آن را نمی مختل آینده بشر بر اساس خانواده?” او گفت Kompas.

“اخلاق و اخلاق و رفتارهای شروع از خانواده ها است. به همین دلیل ما باید با تقویت خانواده خود از جمله حفاظت از آنها را از چنین چیزهایی است.”

اندونزی پیش نویس قانون سفارشات همسران به ‘درمان خود به خوبی’

“خانواده انعطاف پذیری” لایحه نیز تصریح شوهران و همسران باید انجام “خود فرد نقش مطابق با هنجارهای مذهبی, اجتماعی, اخلاق و غالب قوانین”.

آن سفارشات همسران به “مراقبت از خانواده مربوط به مسائل” و “درمان شوهر و فرزند خوب است.”

تبلیغات

همجنسگرایی غیر قانونی نیست و در بسیاری از اندونزی. اما رهبران آن به طور فزاینده ای هدفمند در این کشور LGBTIQ جامعه با شعارهای ضد همجنس و حملات پلیس در سال های اخیر است.

اندونزی در رسانه های اجتماعی و حقوق بشر گروه واکنش نشان داد و با خشم در لایحه جدید.

“این بسیار مردسالار لایحه. آن را به عقب پیشرفت در برابری جنسیتی و حقوق زنان و حفاظت از” عثمان حمید از سازمان عفو بین المللی اندونزی به رویترز گفت.

ماه گذشته گروه های حقوق بشر را محکوم کرد یک شهردار در اندونزی برای استفاده از اندونزی متولد Reynhard Sinaga انگلستان تجاوز به عنف اعتقاد راسخ به عنوان توجیهی برای ضد LGBTIQ حملات.

برای آخرین, لزبین, گی, bisexual, transgender, دو جنسیتی و عجیب و غریب (LGBTIQ) اخبار در استرالیا, بازدید qnews.com.au. ما آخرین مجلات و یا پیدا کردن ما در Facebook, Twitter, Instagram و یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im