اندونزی بازگشایی جغجغه همسایگان

Category: آرکانساس Comments: No comments

جاکارتا اندونزی — به عنوان اندونزی کلی ویروس caseload همچنان به افزایش, جاکارتا منتقل شده به بازگرداندن حالت عادی با بلند کردن برخی از محدودیت های این هفته گفت که گسترش ویروس در شهر 11 میلیون کاهش پیدا کرده است و پس از رسیدن به اوج خود در اواسط ماه آوریل است. این نگرانی در میان برخی از.

در حالی که اندونزی همسایگان درهم اوایل این ماه سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این coronavirus دولت از جهان چهارم-ترین-پرجمعیت کشور اصرار داشت که همه چیز خوب بود. اندونزی همسایه جنوبی استرالیا و برخی از هموطنان کشورهای جنوب شرق آسیا مانند سنگاپور در زمان عمل به عنوان اوایل به عنوان در اواخر ماه ژانویه که شامل مهار و ردیابی اقدامات است.

رئیس جمهور اندونزی Joko Widodo اذعان کرد در ماه مارس است که دولت خود انتخاب کرده بود به نگه داشتن مردم اطلاعات غلط در مورد وضعیت coronavirus در کشور است. “در واقع ما با ارائه اطلاعات خاص به این دلیل که ما نمی خواهید به هم بزنید وحشت او گفت:” در آن زمان است.

[CORONAVIRUS: اینجا را کلیک کنید برای ما پوشش کامل ” arkansasonline.com/coronavirus]

اضافه کردن به مشکلات و اندونزی دارای یکی از پایین ترین نرخ از coronavirus تست در جهان با حدود 1,000 آزمون در هر میلیون نفر با توجه به آمار دولت — به مراتب پشت سر همسایه مالزی است که به میزان بیش از 19,000 در هر میلیون نفر است. ایالات متحده در حدود 63,000 در هر میلیون, با توجه به Covid پیگیری پروژه.

اندونزی ویروس caseload همچنان به صعود به سرعت در حال. روز سه شنبه دولت گزارش شده 1,043 موارد جدید یک روز بالا برای کشور است که تایید بیش از 34,000 عفونت در همه. بیش از 1900 نفر کشته شده اند از این ویروس در اندونزی بیشترین تلفات در جنوب شرقی آسیا.

جاکارتا خود را تایید کرده است بیش از 8,300 موارد و حداقل 533 مرگ و میر بیشتر در اندونزی. این شهر تا به حال حدود 3,400 موارد جدید در هر دو مارس و آوریل و گزارش حداقل 1,037 جدید آنهایی که تا کنون در ماه ژوئن.

اما حتی اگر جاکارتا به نظر می رسد که مسطح منحنی ویروس دیگر بخش هایی از اندونزی, گسترده الجزایر کشور بیش از 270 میلیون نفر از مردم هنوز هم از دیدن آنها منحنی افزایش عمدتا به دلیل از مردم سفر به آن مکان از سرمایه است.

گالری: جاکارتا است بازگشایی پس از هفته از مستند

[گالری بارگذاری بالا ؟ اینجا را کلیک کنید برای عکس های بیشتر ” arkansasonline.com/611reopen/]

استان جاوه شرقی-که مانند جاکارتا است که در جزیره جاوا — تا به حال دوم بیشتر موارد تایید شده در اندونزی در بيش از 6500, از جمله بیش از 500 مورد مرگ و میر و تعداد آنها همچنان رو به افزایش دارد و با توجه به دولت Covid-19 کاهش نیروی کار.

“مردم از جاکارتا سفر به شرق جاوا. است که چرا شرق جاوا ناگهان بعدی کانون در اندونزی گفت:” Pratiwi Sudarmono یک استاد میکروبیولوژی در دانشگاه اندونزی در جاکارتا. “من مطمئن هستم که پس از ماه مبارک رمضان بسیاری از مردم از شرق جاوا رفت و برگشت به جاکارتا. این می تواند یک موج دوم در جاکارتا است.”

اسلامی ماه رمضان به پایان رسید در اواخر ماه آوریل در اندونزی, جهان, پرجمعیت ترین کشور با اکثریت مسلمان.

هنوز جاکارتا رژیم صهیونیستی است. Anies Baswedan منتقل شده به بازگشایی این شهر که در آن اعمال شده در مقیاس بزرگ اجتماعی محدودیت در مارس 10. “با توجه به نمودار جاکارتا شروع به تحت کنترل” او گفت:.

ادارات و رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی در جاکارتا بازگشایی دوشنبه با تنها 50 درصد از کارکنان خود و مشتریان. حمل و نقل عمومی نیز از سر گرفته شد. در جمعه این شهر عبادت امکانات از جمله مساجد اجازه داده شد به بازگشایی در نیمی از ظرفیت و اجتماعی-فاصله مورد نیاز در محل.

برخی از مراکز خرید را بازگشایی در هفته آینده در حالی که مدارس بسته باقی خواهد ماند.

بسیاری از کارشناسان ترس که این حرکت به بازگشایی ممکن است زودرس و موج دوم ویروس می تواند ضربه سرمایه است.

کشورها از جمله چین و کره جنوبی که ردیابی مبارزات تست و دیگر طرح های اجتماعی به مراتب قوی تر از اندونزی را تجربه کرده اند coronavirus عود پس از لغو محدودیت.

“موج دوم covid-19 بالقوه در اینجا بالا است” Sudarmono گفت. “دلیل این است که وجود دارد عدم آگاهی و هیچ طرح روشن است.”

Agus Pambagyo یک تحلیلگر سیاسی گفت که حتی اگر بسیاری از مردم را مختل کرده است از نظر مالی با محدودیت در جاکارتا دولت باید به دنبال عوامل دیگر و افزایش آن برای تست این ویروس قبل از بازگشایی.

“به دلیل آن است که یک بیماری همه گیر وجود دارد باید شواهد علمی” که این ویروس را تحت کنترل Pambagyo گفت.

اطلاعات در این مقاله به کمک ویکتوریا Milko از آسوشیتد پرس.

FILE - In this June 2, 2020, file photo, a chili pepper vendor wears a face mask and shield as a precaution against the new coronavirus at a traditional market in Jakarta, Indonesia. As Indonesia’s overall virus caseload continues to rise, Jakarta's governor has moved to restore normalcy by lifting some restrictions, saying that the spread of the virus in the city of 11 million has slowed down after peaking in mid-April. This has raised concerns among some, with experts warning that reopening too soon can cause Jakarta to be hit with a second wave of the virus. (AP Photo/Tatan Syuflana, File)

فایل – در این 2 ژوئن 2020, فایل, عکس, فلفل قرمز, فلفل فروشنده می پوشد یک ماسک صورت و سپر به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر جدید کروناویروس در یک بازار سنتی در اندونزی. به عنوان اندونزی کلی ویروس caseload همچنان به افزایش فرماندار جاکارتا منتقل شده به بازگرداندن حالت عادی با بلند کردن برخی از محدودیت و گفت که گسترش ویروس در شهر 11 میلیون آهسته و پس از رسیدن به اوج خود در اواسط ماه آوریل است. این نگرانی در میان برخی از کارشناسان هشدار داده است که بازگشایی بیش از حد به زودی می تواند باعث جاکارتا به برخورد با موج دوم ویروس. (AP Photo/Tatan Syuflana فایل)
In this photo released by Eva Rahmi family, Rahmi and her mother Ismy Latifah, right, pose for a photo in Jakarta, Indonesia, Jan 28, 2018. Jan 28, 2018. Salama worries that authorities in Jakarta, Indonesia’s sprawling capital, are acting too soon to lift restrictions put in place two months ago to fight the spread of the coronavirus. Salama has reason to be concerned. She saw firsthand the tremendous agony the virus can inflict when her mother and father both died from COVID-19 within two days of each other. (Eva Rahmi family via AP)

در این عکس منتشر شده توسط اوا Rahmi, خانواده, Rahmi و مادرش Ismy Latifah, راست, ژست برای عکس در جاکارتا, اندونزی, Jan 28, 2018. Jan 28, 2018. سلامه نگران است که مقامات مسئول در جاکارتا اندونزی وسیع سرمایه اقدام بیش از حد به زودی به لغو محدودیت قرار دادن در محل دو ماه پیش برای مبارزه با گسترش coronavirus. سلامه دلیلی برای نگران بود. او را دیدم دست اول فوق العاده ای عذاب ویروس تحمیل می توانید هنگامی که پدر و مادر او هر دو از درگذشت COVID-19 ظرف دو روز از یکدیگر است. (اوا Rahmi خانواده از طریق AP)
FILE - In this June 4, 2020, file photo, a fireman sprays disinfectant at mannequins as a precaution against coronavirus outbreak, at Tanah Abang textile market in Jakarta, Indonesia. As Indonesia’s overall virus caseload continues to rise, Jakarta's governor has moved to restore normalcy by lifting some restrictions, saying that the spread of the virus in the city of 11 million has slowed down after peaking in mid-April. This has raised concerns among some, with experts warning that reopening too soon can cause Jakarta to be hit with a second wave of the virus. (AP Photo/Dita Alangkara, File)

فایل – در این 4 ژوئن 2020, فایل, عکس, یک مامور اتش نشانی اسپری ضد عفونی کننده مانکن در به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر شیوع کروناویروس در Tanah Abang بازار نساجی در جاکارتا اندونزی. به عنوان اندونزی کلی ویروس caseload همچنان به افزایش فرماندار جاکارتا منتقل شده به بازگرداندن حالت عادی با بلند کردن برخی از محدودیت و گفت که گسترش ویروس در شهر 11 میلیون آهسته و پس از رسیدن به اوج خود در اواسط ماه آوریل است. این نگرانی در میان برخی از کارشناسان هشدار داده است که بازگشایی بیش از حد به زودی می تواند باعث جاکارتا به برخورد با موج دوم ویروس. (AP Photo/Dita Alangkara فایل)
Eva Rahmi shows her mobile phone that displays her parents Teten Syamsir, left, and Ismy Latifah, second from left, and her husband Andi Saloko, second from right, on their wedding day, in Jakarta, Indonesia, Tuesday, June 2, 2020. Salama worries that authorities in Jakarta, Indonesia’s sprawling capital, are acting too soon to lift restrictions put in place two months ago to fight the spread of the coronavirus. This has raised concerns among some, with experts warning that reopening too soon can cause Jakarta to be hit with a second wave of the virus. (AP Phtoto/Tatan Syuflana)

اوا Rahmi خود را نشان می دهد تلفن همراه است که نشان می دهد پدر و مادر او Teten Syamsir چپ و Ismy Latifah دوم از سمت چپ و اندی Saloko دوم از سمت راست در روز عروسی خود را در جاکارتا, اندونزی, سه شنبه, ژوئن 2, 2020. سلامه نگران است که مقامات مسئول در جاکارتا اندونزی وسیع سرمایه اقدام بیش از حد به زودی به لغو محدودیت قرار دادن در محل دو ماه پیش برای مبارزه با گسترش coronavirus. این نگرانی در میان برخی از کارشناسان هشدار داده است که بازگشایی بیش از حد به زودی می تواند باعث جاکارتا به برخورد با موج دوم ویروس. (AP Phtoto/Tatan Syuflana)
Eva Rahmi talks with her mobile phone by the swimming pool at an apartment in Jakarta, Indonesia, Tuesday, June 2, 2020. Salama, who lives in Jakarta with her husband, worries that authorities in Jakarta, Indonesia’s sprawling capital, are acting too soon to lift restrictions put in place two months ago to fight the spread of the coronavirus. This has raised concerns among some, with experts warning that reopening too soon can cause Jakarta to be hit with a second wave of the virus. (AP Phtoto/Tatan Syuflana)

اوا Rahmi مذاکرات با تلفن همراه خود را با استخر شنا در یک آپارتمان در جاکارتا, اندونزی, سه شنبه, ژوئن 2, 2020. سلامه زندگی می کند که در جاکارتا با شوهرش نگران است که مقامات مسئول در جاکارتا اندونزی وسیع سرمایه اقدام بیش از حد به زودی به لغو محدودیت قرار دادن در محل دو ماه پیش برای مبارزه با گسترش coronavirus. این نگرانی در میان برخی از کارشناسان هشدار داده است که بازگشایی بیش از حد به زودی می تواند باعث جاکارتا به برخورد با موج دوم ویروس. (AP Phtoto/Tatan Syuflana)
FILE - In this June 3, 2020, file photo, a city official takes the temperature reading of a vendor as others sit on a marked positions to maintain physical distancing in an attempt to curb the spread of the new coronavirus outbreak at a traditional market in Surabaya, East Java, Indonesia. As Indonesia’s overall virus caseload continues to rise, Jakarta's governor has moved to restore normalcy by lifting some restrictions, saying that the spread of the virus in the city of 11 million has slowed down after peaking in mid-April. This has raised concerns among some, with experts warning that reopening too soon can cause Jakarta to be hit with a second wave of the virus. (AP Photo/Trisnadi, File)

فایل – در این 3 ژوئن 2020, عکس فایل, شهرستان های رسمی دمای خواندن از یک فروشنده به دیگران نشستن در یک موقعیت مشخص شده برای حفظ فاصله فیزیکی در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کروناویروس جدید شیوع در یک بازار سنتی در سورابایا در شرق جاوا اندونزی. به عنوان اندونزی کلی ویروس caseload همچنان به افزایش فرماندار جاکارتا منتقل شده به بازگرداندن حالت عادی با بلند کردن برخی از محدودیت و گفت که گسترش ویروس در شهر 11 میلیون آهسته و پس از رسیدن به اوج خود در اواسط ماه آوریل است. این نگرانی در میان برخی از کارشناسان هشدار داده است که بازگشایی بیش از حد به زودی می تواند باعث جاکارتا به برخورد با موج دوم ویروس. (AP Photo/Trisnadi فایل)
In this photo released by Eva Rahmi family, Rahmi's parents Teten Syamsir, left, and Ismy Latifah, second from left, and her husband Andi Saloko, second from right, pose for a photo taken on their wedding day, March 3, 2019, in Jakarta, Indonesia. Salama worries that authorities in Jakarta, Indonesia’s sprawling capital, are acting too soon to lift restrictions put in place two months ago to fight the spread of the coronavirus. Salama, who lives in Jakarta with her husband, has reason to be concerned. She saw firsthand the tremendous agony the virus can inflict when her mother and father both died from COVID-19 within two days of each other. (Eva Rahmi family via AP)

در این عکس منتشر شده توسط اوا Rahmi, خانواده, Rahmi پدر و مادر Teten Syamsir چپ و Ismy Latifah دوم از سمت چپ و اندی Saloko دوم از سمت راست, ژست برای عکس های گرفته شده در روز عروسی خود را 3 مارس 2019 در جاکارتا ، سلامه نگران است که مقامات مسئول در جاکارتا اندونزی وسیع سرمایه اقدام بیش از حد به زودی به لغو محدودیت قرار دادن در محل دو ماه پیش برای مبارزه با گسترش coronavirus. سلامه زندگی می کند که در جاکارتا با شوهرش دلیلی برای نگران بود. او را دیدم دست اول فوق العاده ای عذاب ویروس تحمیل می توانید هنگامی که پدر و مادر او هر دو از درگذشت COVID-19 ظرف دو روز از یکدیگر است. (اوا Rahmi خانواده از طریق AP)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>