داخلی کیفیت محیط زیست مسائل قابل حمل در کلاس های درس مورد استفاده در پورتوریکو و در سراسر کارائیب

Category: وب وایر Comments: No comments

به عنوان تبدیل به یک دید مشترک در سرزمین اصلی ایالات متحده مدارس در پورتوریکو و در سراسر کارائیب اغلب به نوبه خود به حمل و کلاس های درس به ارائه اضافی فضای یادگیری. این است که اغلب به دلیل ازدحام بیش از حد و یا زمانی که مدرسه دائمی ساختمان ها آسیب دیده اند و یا تحت بازسازی.
 
در هر مرکز آموزشی سالم محیط داخلی بسیار مهم است برای دانشجویان و استادان. اما با افزایش استفاده از حمل و کلاسهای درس برخی از دانش آموزان و والدین باید در خصوص نگرانی های داخلی کیفیت محیط زیست (IEQ) از این سازه به عنوان بسیاری از آنها تبدیل به دائم وسایل در مدرسه و دانشگاه.
 
ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) گزارش می دهد که شایع ترین مشکلات قابل حمل درس عبارتند از:

  • عملکرد ضعیف سیستم های تهویه مطبوع است که با ارائه حداقل تهویه با هوای بیرون
  • شیمیایی off-کشتار با گاز از چوب فشرده و انتشار مواد که ممکن است از نگرانی بیشتر به دلیل سریع اشغال پس از ساخت و ساز
  • آب ورود و رشد کپک
  • سایت آلودگی از نزدیکی پارکینگ و یا بارگذاری مناطق
  • فقیر آکوستیک با استفاده از سیستم های تهویه

“یکی از نگرانی های بسیاری در این حمل و کلاس های درس است که پتانسیل حضور در سطوح بالای فرمالدئید شناخته شده سرطان زا و محرک تنفسی گفت:” هری پنا رئیس جمهور Zimmetry محیط زیست. “سازمان حفاظت محیط زیست به طور خاص اشاره به این واقعیت است که فشرده-چوب محصولات که ممکن است حاوی غلظت های بالاتر از فرمالدئید استفاده می شود بیشتر در کارخانه ساخته شده و قابل حمل واحد از ساختمان های ساخته شده در سایت. این یکی از دلایلی است که تهویه باید در اولویت است. در Zimmetry ما علم ساختمان و محیط داخلی کیفیت محیط زیست کارشناسان ارائه تست جامع و خدمات مشاوره ای به منظور بررسی نرخ تهویه و شناسایی هوابرد آلاینده ها اعم از فرمالدئید و قالب به ذرات دیزل اگزوز و دیگر آلاینده های هوابرد. نتیجه نهایی این است که یک محیط یادگیری سالم برای دانشجویان و استادان.”
 
Zimmetry نیز به تازگی با حمایت های آموزشی تصویری در مورد قابل حمل درس و IEQ است که می تواند در دیده می شود: https://youtu.be/wWNxnYPrlH0
 
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Zimmetry زیست محیطی و کیفیت هوا در محیط داخلی و زیست محیطی و رعایت تست و مشاوره لطفا www.zimmetry.com تماس (787) 995.0005 یا ایمیل [email protected] .
 
در مورد Zimmetry محیط زیست
از سال 2002 Zimmetry زیست محیطی ارائه شده است محیط زیست خدمات مشاوره ای به صاحبان ساختمان و مدیران و معماران و مهندسین EHS حرفه ای و شرکت های فورچون 500. این شرکت در پورتوریکو و ارائه خدمات در سراسر کارائیب و آمریکای مرکزی. حرفه ای در Zimmetry پیشنهاد زیست محیطی انطباق کیفیت هوا در محیط داخلی آزبست و سرب و بر اساس رنگ و فاز من ESAs و به طور کلی محیط زیست خدمات مشاوره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>