صنعتی در مقیاس تجهیزات برای تولید واکسن و پلاسمای خون

Category: وب وایر Comments: No comments

GEA توسعه نوآورانه متعدد بهبود هر دو خون جزء و واکسن تولید آورده و آنها را به بازار جهانی با استفاده از کلاس اول مهندسی

Fractionating پلاسمای خون انسان بازده خالص و متمرکز پروتئین است که از آن مواد مخدر و یا واکسن پس از آن توسعه یافته است. پلاسمای خون جزء فرایند پیچیده است و نیاز به دانش از هر دو روش و تجهیزات خاص مورد نیاز برای رسیدن به بازده بالا و مقرون به صرفه بازه زمانی. در مبارزه با کروناویروس برای مثال دولت از آنتی بادی برای مقابله با Sars-CoV-2 امیدوار کننده گزینه های درمان است. هنگامی که کسی شده است با یک ویروس آلوده شده و بازیابی آنها خون است که غنی از آنتی بادی است. مانند یک واکسن دادن آنتی بادی تزریق پلاسمای خون به یک بیمار می تواند سرعت خود را بازیابی. این مزیت به ویژه برای بیماران دچار نقص ایمنی است که پادتن در حال حاضر تولید شده است. حرکت نزولی این است نیاز مطلق برای یک تعداد کافی از مایل اهدا کنندگان.

آیا تولید آنتی بادی ناشی از واکسن و یا آنها در حال به دست آمده از خون و پلاسما هر دو روش در نهایت یک چیز مشترک اند. هنگامی که کار آزمایشگاهی و بالینی آزمون های تکمیل شده در مقیاس کامل تولید باید تسریع ساخت بزرگترین ممکن است مقادیر. GEA که در سطح جهانی فعال مکانیک و مهندسی کارخانه شرکت با سابقه ای طولانی در واکسن و خون جزء تخصص آماده است تا به سرعت تبدیل پیشرفت های ساخته شده توسط صنایع دارویی و بیوتکنولوژی شرکت ها به عرضه در بازار فرآیندها و سیستم های.

GEA تکنولوژی پلاسمای خون به جزء

خون به جزء اشاره به روند جدا کردن پلاسما به دست آمده از خون به اجزای آن فرد. پلاسما بخش مایع خون و حدود 55 درصد از کل حجم. این عمدتا شامل آب و حاوی مقدار کمی از محلول و مواد معدنی و نمک های آهن و مواد مغذی و پروتئین است. آن را به عنوان یک حمل و نقل و ذخیره سازی متوسط برای گلبولهای قرمز (گلبولهای قرمز), لکوسیت (سلول های سفید خون) و thrombocytes (پلاکت خون).

طراحی و ساخت و نصب و راه اندازی یک مجتمع کارخانه شکنش بسیار پیچیده و چالش برانگیز انجام است. آن را فقط یک ماده از سادگی اتصال واحد های مختلف عملیات آن نیز نیاز به کنترل دقیق پارامترهای از جمله pH اتانول محتوا و متوسط. به همان اندازه مهم است که استفاده مناسب از ویروس غیر فعال سازی مراحل و تکمیل اتوماسیون و اعتبار سنجی از کل سیستم. با منحصر به فرد ماشین آلات و یا ماژول های که می تواند در ترکیب و خودکار برای اطمینان از حداکثر انعطاف پذیری بازده بالا و کارآمد و قابل بهره برداری برای یک عمر طولانی GEA متعهد به توسعه و تامین مشتری گرا راه حل. این شرکت تجربه زیادی در گیاه خاص روند اجرای ثابت شده در طول 20 سال گذشته با اتمام موفقیت آمیز پروژه های بی شماری برای بسیاری از مشتریان.

فن آوری برای تولید واکسن جهانی

GEA نیز یک رهبر جهانی در طراحی و پیکربندی میکروبی و سلولی تخمیر سیستم برای واکسن میباشد. عرضه مستقل مدولار فن آوری است که می تواند در ترکیب به شکل یک کل کارخانه تولید این GEA راه حل ها بر اساس تخصص گسترده در کشت سلولی سیستم های تلفن جدا همگن کارخانه و واحد تصفیه.

بعلاوه GEA را اسپری و یخ خشک کردن فن آوری به کمک فن آوری های نوآورانه شرکت ها برای توسعه متوسط-خون پایدار محصولات و واکسن آماده سازی است که دارای عمر مفید طولانی و نیاز نیست تبرید ساخت آنها را آسان تر برای حمل و نقل به سخت برای رسیدن به مناطق دور افتاده.

برای سال های بسیاری GEA شده است با همکاری نزدیک با بزرگترین تولید کنندگان واکسن. GEA نیز یک شریک فعال بسیاری از شرکت های دیگر در DCVMN (کشورهای در حال توسعه به تولید کنندگان واکسن شبکه) در سراسر جهان به پشتیبانی امن و قابل اعتماد تولید مقرون به صرفه واکسن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>