Infineon همکاری با کوالکام برای فعال کردن با کیفیت بالا و راه حل های استاندارد برای 3D احراز هویت

Category: وب وایر Comments: No comments

Ifx (FSE: IFX / OTCQX: IFNNY) مشغول به کار با کوالکام Technologies, Inc. به منظور توسعه یک مرجع برای طراحی 3D احراز هویت بر اساس Qualcomm® Snapdragon™ 865 پلت فرم تلفن همراه. Infineon است که در نتیجه گسترش کاربرد آن در نمونه کارها خود را 3D تکنولوژی سنسور برای دستگاه های تلفن همراه. مرجع طراحی با استفاده از REAL3™ 3D زمان پرواز (ToF) سنسور و را قادر می سازد یک استاندارد و مقرون به صرفه و آسان برای طراحی یکپارچه برای تولید کنندگان گوشی های هوشمند. Infineon شده است با موفقیت فعال با 3D خود ToF تکنولوژی سنسور در دستگاه تلفن همراه به بازار به مدت چهار سال. در حال حاضر در CES سال 2020 در لاس وگاس شرکت معرفی کوچکترین جهان (4.4 mm x 5.1 میلی متر) و در عین حال قدرتمند 3D سنسور تصویر با وضوح VGA. آن را مطابق با بالاترین مورد نیاز برای احراز هویت پیشرفته عکس امکانات و معتبر واقعیت افزوده تجارب است.

“امروز گوشی های هوشمند است که بیش از فقط یک اطلاعات medium; آن است که به طور فزاینده امنیتی و سرگرمی توابع می گوید:” Andreas Urschitz بدست آورد رئیس جمهور قدرت مدیریت و Multimarket. “3D سنسور فعال کردن و استفاده از برنامه های اضافی مانند احراز هویت امن و یا پرداخت با تشخیص چهره. ما همچنان به تمرکز بر روی این بازار و رشد روشن اهداف. همکاری با کوالکام فن آوری در مرجع طرح با استفاده از REAL3 تصویر سنسور تأکید بالقوه و جاه طلبی های ما در این منطقه است.” Infineon توسعه 3D ToF سنسور فن آوری در همکاری با نرم افزار 3D time-of-flight متخصص سیستم pmdtechnologies AG.

جدید برنامه های 3D در 5G گوشی های هوشمند

با شروع در ماه مارس سال 2020 Infineon را REAL3 ToF سنسور را قادر خواهد ساخت تصویری بوکه تابع برای اولین بار در یک 5G-قادر به گوشی های هوشمند برای بهینه اثرات تصویر حتی در تصاویر متحرک. با استفاده از دقیق 3D نقطه ابر الگوریتم و نرم افزار دریافت تصویر 3D داده های پردازش شده برای نرم افزار. 3D سنسور تصویر قطاری 940 نانومتر نور مادون قرمز منعکس شده از کاربر و اسکن اشیاء. همچنین با استفاده از سطح بالا پردازش داده ها برای رسیدن به دقیق اندازه گیری عمق. اختراع SBI (سرکوب پس زمینه نور) تکنولوژی ارائه می دهد طیف گسترده ای پویا برای اندازه گیری طیف برای هر وضعیت روشنایی از نور خورشید به dimly روشن اتاق. این تضمین می کند ممکن است بالاترین استحکام را بدون از دست دادن داده ها پردازش با کیفیت.

اطلاعات بیشتر در دسترس است http://www.infineon.com/real3

Qualcomm Snapdragon علائم تجاری کوالکام گنجانیده شده است, ثبت شده در ایالات متحده و کشورهای دیگر است.
Qualcomm Snapdragon محصول کوالکام Technologies, Inc. و/یا شرکت های تابعه آن.

در مورد pmdtechnologies ag

pmdtechnologies ag fabless IC شرکت که مقر آن در زیگن درسدن و اولم با شرکت های تابعه در ایالات متحده آمریکا و چین و کره است که در سراسر جهان پیشرو 3D Time-of-Flight CMOS مبتنی بر تکنولوژی تصویربرداری دیجیتال تامین کننده. آغاز شده در سال 2002 این شرکت دارای بیش از 350 نفر در سراسر جهان اختراع ثبت شده مربوط به pmd مبتنی بر برنامه های کاربردی pmd اندازه گیری اصل و تحقق آن است. خطاب بازارهای pmd 3D سنسور اتوماسیون صنعتی خودرو و میدان گسترده ای از برنامه های کاربردی مصرف کننده مانند گوشی های هوشمند است. اطلاعات بیشتر در دسترس است pmdtec.com.

در مورد Infineon

Ifx یک رهبر جهانی در راه حل های نیمه هادی است که زندگی را آسان تر و امن تر و سبزتر. میکروالکترونیک از Infineon کلیدی برای آینده ای بهتر. در 2019 سال مالی (پایان 30 سپتامبر) این شرکت گزارش فروش €8.0 میلیارد دلار با حدود 41,400 کارمند در سراسر جهان. Infineon ذکر شده است در فرانکفورت بورس اوراق بهادار (دارای صدای تیک تیک نماد: IFX) و در ایالات متحده آمریکا در over-the-counter OTCQX بین المللی برتر (دارای صدای تیک تیک نماد: IFNNY).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>